320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Keegi ütles sulle pelmeen ?
    Kaua üritad siin aasta humoristi auhinda teenida, siis ma teen nii, et sinu naine näeb 9 kuu pärast välja nagu pelmeen.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Kaua üritad siin aasta humoristi auhinda teenida, siis ma teen nii, et sinu naine näeb 9 kuu pärast välja nagu pelmeen.
      Aasta lause sai vist öeldud..

      Kommentaar


        Auts...
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Kaua üritad siin aasta humoristi auhinda teenida, siis ma teen nii, et sinu naine näeb 9 kuu pärast välja nagu pelmeen.
          Tekkis kohe kaks küsimust. Millise täpsemalt ? Kas viid käevangus kunstlikuviljastamisse ?
          Sest teadagi, et kaks tussut ei saa hakkama.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Tekkis kohe kaks küsimust. Millise täpsemalt ? Kas viid käevangus kunstlikuviljastamisse ?
            Sest teadagi, et kaks tussut ei saa hakkama.
            No vot ma ei teagi..... küsi parem endalt, kas see oli mulle hetkel valusam või sulle, et su naine pigem läheb teise ,,tussuga,, kunstlikuviljastamisse selle asemel, et sinusuguse alfa seemet 9 kuud kõhus kanda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              No vot ma ei teagi..... küsi parem endalt, kas see oli mulle hetkel valusam või sulle, et su naine pigem läheb teise ,,tussuga,, kunstlikuviljastamisse selle asemel, et sinusuguse alfa seemet 9 kuud kõhus kanda.
              Jaa tõsi, teeb nukraks tõesti. Aga tee tuju paremaks ja mine käi enne magama minekut mampsi toast läbi. Viska oma vaikevennale pai issi poolt.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Jaa tõsi, teeb nukraks tõesti. Aga tee tuju paremaks ja mine käi enne magama minekut mampsi toast läbi. Viska oma vaikevennale pai issi poolt.
                Aitäh teavitamast nüüd saab vähemalt kohtuhagi nõudele seoses alimentidega süüdlase nime alla panna. Elatise miinimummäär 2018 on 250 eurot seega sina enam kollaseid Hiina pelmeene ei söö.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Aitäh teavitamast nüüd saab vähemalt kohtuhagi nõudele seoses alimentidega süüdlase nime alla panna. Elatise miinimummäär 2018 on 250 eurot seega sina enam kollaseid Hiina pelmeene ei söö.
                  Maksud on makstud
                  Aktsia liigub ules mäkke
                  Ja maile saadab häkker.
                  Nii, et pole mõtet eksida
                  Nõudmistega eksida
                  Muidu vennakesed tulevad sind seksima.
                  Vanahea.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Maksud on makstud
                    Aktsia liigub ules mäkke
                    Ja maile saadab häkker.
                    Nii, et pole mõtet eksida
                    Nõudmistega eksida
                    Muidu vennakesed tulevad sind seksima.
                    Vanahea.
                    Neid naisi, keda sa võsareporteri naljadega rajalt maha võtad nende pärast sa küll muretsema ei pea neid ma ei puudu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Neid naisi, keda sa võsareporteri naljadega rajalt maha võtad nende pärast sa küll muretsema ei pea neid ma ei puudu.
                      Ei plaaninud kellegi rajalt maha võtmist hetkel.
                      Aaa, kas sa oledki naisterahvas ? Ma väga vabandan sellisel juhul. Õrnemasoo esindajatega tuleb viisakalt ennast üleval pidada. Headööd Nasfallike.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Ei plaaninud kellegi rajalt maha võtmist hetkel.
                        Aaa, kas sa oledki naisterahvas ? Ma väga vabandan sellisel juhul. Õrnemasoo esindajatega tuleb viisakalt ennast üleval pidada. Headööd Nasfallike.
                        Palun kallikene loe mu lause eelnevalt läbi... See mingi kellegi tüdrukuks tembeldamine on ju reaalselt nii koolieelikute teema. Sa oled ju täiskasvanud inimene ja sa kirjutad sellist teksti?

                        Kas reaalselt sinu tase ongi see, et sa vihkad mente-poed teistele perse-teed võsareporteri ja soo nalju ja arvad, et oled alfa? Sa oled ju reaalselt ühiskondlikult kahjulik PELMEEN.

                        Kommentaar


                          Teie jaoks tuleks küll kindlasti kiiremas korras kooseluseaduse rakendusaktid vastu võtta, sest see pole isegi enam üksteise röstimine, vaid puhas armastus.

                          Kommentaar


                            Vegan pelmeenidest kooseluseaduseni päevaga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Palun kallikene loe mu lause eelnevalt läbi... See mingi kellegi tüdrukuks tembeldamine on ju reaalselt nii koolieelikute teema. Sa oled ju täiskasvanud inimene ja sa kirjutad sellist teksti?

                              Kas reaalselt sinu tase ongi see, et sa vihkad mente-poed teistele perse-teed võsareporteri ja soo nalju ja arvad, et oled alfa? Sa oled ju reaalselt ühiskondlikult kahjulik PELMEEN.
                              Eiei, sa oled valesti arusaanud. Ma olen just ühiskondlikult kasulik element. Aga pelmeen oled kahjuks sina nagu ma olen täheldanud, kui inimesed sulle niiviisi ütlevad tänaval
                              Aga muusosas mul tekkis segadus su sõnavõtust. Ilmselt sul on probleeme. Aga kõik peale raskete haiguste ja surma on parandatav.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Vegan pelmeenidest kooseluseaduseni päevaga

                                Loog, Mehhakaga zero to a million nigga real quick.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X