320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pedeline abielu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

    Algselt postitas Raivo19

    Samas ei oska ma tungida loomade hingeellu ja ei oska öelda,kas nad ikka on \"kannatajad\".Usun,et lemmikloom on võimalik selliseks dresseerida,et ta naudib tegevust.
    Kas sa oma naist ka \"dresseerid\", et ta kooselu naudiks? Või pead \"dresseerimist\" võrdväärseks sebimise/võrgutamise/armuma panemisega? (tõmba sobivale variandile joon alla)

    Looma ja inimese abielu/tsiviilliit saab füsioloogiliste ja muude erinevuste tõttu jääda vaid utoopiaks - loom ei saa endale sellist kooseluvormi teadvustada. Nii et mitte kuhugi ei kõlba vastuväide a\'la \"kui homodele abieluõiguse anname, tulevad muud perverdid sama nõudma\".

    Homopaaridele lapsendamisõiguse andmise kohta - lastekodust pärit e. emaliku/vanemliku hooleta jäänud laste hinge ja iseloomu on niivõinaa oluline märk jäetud, seega pole nende seisukohast suurt vahet, kas kasvada homoperes või lastekodus. Ühiskond suhtub mõlemal juhul totra eelarvamusega.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

      Mida teema!
      Kes lööb risti ette ja räägib juba pärisorjuse teemadel, kes kutsub kangi alla veene punnitama...Ja keegi tahab(või kardab?) kannika vahele saada...


      Kena punt meil siin koos

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

        Algselt postitas sicmic



        Homopaaridele lapsendamisõiguse andmise kohta - lastekodust pärit e. emaliku/vanemliku hooleta jäänud laste hinge ja iseloomu on niivõinaa oluline märk jäetud, seega pole nende seisukohast suurt vahet, kas kasvada homoperes või lastekodus. Ühiskond suhtub mõlemal juhul totra eelarvamusega.
        kust võtad,et pole vahet,me ei saa siiani ju võrdlusmomenti tõmmata.homoperes kasvanuid lihtsalt pole,s.t. pole veel praktilist näidet elust tuua.seega ära tee ennatlikke järeldusi

        dressuuri koha pealt seda,et tõesti inimesed on erineva seksialase kasvatusega.kuhugi peab ju piiri tõmbama ühiskonna seisukohalt.kuid osade arvates ilmselt ei pea.(see oli lihtsalt eriti äärmuslikuks näiteks toodud,mida mõnede arvates on juba samasooliste kokkukuuluvus niigi)
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

          Algselt postitas sicmic
          Homopaaridele lapsendamisõiguse andmise kohta - lastekodust pärit e. emaliku/vanemliku hooleta jäänud laste hinge ja iseloomu on niivõinaa oluline märk jäetud, seega pole nende seisukohast suurt vahet, kas kasvada homoperes või lastekodus. Ühiskond suhtub mõlemal juhul totra eelarvamusega.
          miks kõik lapsendamisõiguse pooldajad pidevalt seda \"lastekodus on paha ja kole\" trummi taovad. kui lastekodus on paha ja kole, siis tuleb teha nii, et lastekodus ei oleks paha ja kole.

          homode lapsendamisõiguse lastekodudega sidumine on vale mõttemall
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

            Algselt postitas rohelineKonn


            Algselt postitas sicmic
            Homopaaridele lapsendamisõiguse andmise kohta - lastekodust pärit e. emaliku/vanemliku hooleta jäänud laste hinge ja iseloomu on niivõinaa oluline märk jäetud, seega pole nende seisukohast suurt vahet, kas kasvada homoperes või lastekodus. Ühiskond suhtub mõlemal juhul totra eelarvamusega.
            miks kõik lapsendamisõiguse pooldajad pidevalt seda \"lastekodus on paha ja kole\" trummi taovad. kui lastekodus on paha ja kole, siis tuleb teha nii, et lastekodus ei oleks paha ja kole.

            homode lapsendamisõiguse lastekodudega sidumine on vale mõttemall
            Njah, teadlikult ma seda trummi ei tagunud, vihjasin pigem sellele, et traditsionaalsest kasvatusest jäävad nii lastekodus kui homoperes kasvanud niikuinii ilma ning see avaldab neile mingit mõju.

            Muidugi peaks lastekodus olema hea ja ilus, väga paljudes kindlasti ongi, aga isiksuse/iseloomu arengu seisukohalt \"tuleb teha nii\", et lastekodusid ei ole tarvis (see on muidugi utoopia), pigem kasvagu lapsed sünnist saati vanemliku hoole e. suurema ja kontsentreerituma tähelepanu/armastusega, olgu siis vanemateks kes tahes.

            Lõpuks jõuame ikka selleni, et ühiskondlikke hoiakuid tuleb muuta. Minugi poolest - ongi huvitavam! Inimressurssi on maailmas piisavalt, et katsetada, millist mõju milline keskkond avaldab.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

              Positiivne on see, et homopaarides ei peksa isa ema.

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                üldjuhul on ikkagist samasooliste eelistamine looduses võõrnähtus.. miks peaksime sellest looma normaalnähtuse?? kurat, tehku, mis tahavad.. kuid ühiskonnas neile ikkgist pole kohta olnud.. ja minu arust ei tohiks nad niipalju kära teha.. kuna siis tekib see neegri sündroom.. iga asi mis jälle kuskil öeldakse tähendab ka nende mahategemist kohe.. või siis maik jääb ikka külge.. see asi ei oleks tohtinud kunagi nii kaugele jõuda, et abielluda jne.. pere on see kus on mees ja naine.. ning neil on järglased... kõik!!

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                  Holy fuck!! Praegu on kahvlis keegi hull pedevihkaja ja see on kõik, mis ma öelda tahan: vau!!! Ma ei osanud ette kujutada, et keegi nii mõelda oskab ja suudab. Seda teemat ma ei taha läbi lugeda, aga ma loodan jumala eest, et siin selliseid ei ole, sest see on lihtsalt kurb ja kitsarinnaline vaatapunkt, mitte sest, et mul midagi teistsuguste inimeste vastu on.

                  Igatahes soovitan kõigil maha rahuneda.

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                    See oli tuntud äparduja ja väitlejademagoogist oportunist Martin Helme.. viimane tema megatrip avalikkuse ette oli seotud kampaaniaga ei EU-le

                    homodele lapsendamisõiguse andmise vastuolev Rünno

                    etteaste oli igaljuhul võimas..

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                      helme oli super. anti-EU propagantat tehes tundus ta igati normaalne skeptik, aga näib et vahepeal on ta küll midagi sobimatut suitsetanud. see oli nii raju, et mul jäi tükiks ajaks mokk töllakile. peded, feministid ja sotsiaaldemokraadid!

                      Kojamees on Helme kõrval vanakooli diplomaat.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                        Kuidas teenida täiendavad 250000.- EEKi aastas? Lihtne, hakake lillaks!
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                          Krdi pederastide ja kopikakulutajate hala ja nõudmiste järgi keksib kogu maailm. Kui sa mingisse seksuaal vähemusse ei kuulu, oled kohe nagu aste madalamal. Varsti on nekrofiilid ja pedofiilid ka väljas - nõuavad pesumasina ostuluba.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                            Algselt postitas AndreK


                            Krdi pederastide ja kopikakulutajate hala ja nõudmiste järgi keksib kogu maailm. Kui sa mingisse seksuaal vähemusse ei kuulu, oled kohe nagu aste madalamal. Varsti on nekrofiilid ja pedofiilid ka väljas - nõuavad pesumasina ostuluba.
                            õige jah. molli raiskadele, raisk.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                              appi..
                              Super Helme on jälle Kahvlis... mees pole vahepeal kodus käinudki, täpselt sama koha pealt pandi kassett käima jälle..
                              valus

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                                Seekord on tal vähemalt hea vastane, kes oskab ka midagi vastu öelda. Erinevalt eelmisest vennast, kes oskas ainult \"tsau vaadake ma olen homo\" öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X