320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pedeline abielu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

    Algselt postitas velts


    peded ahju
    Tarkus ajab üle ääre. Loete vist väga palju?
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

      See küll ei puutu põrmugi pededevaheliste suhete reguleerimisse, aga ajakirjanduse kohta meil vist väga head teemat pole. Eelmisel esmaspäeval kirjutas Päevalehes arvamuse Onu Priit, ning sellele viitas siin teemas Macca. Seetõttu jätkan ka siin. Õigupoolest kopipasten ma siia e-kirja, mille ma täna Hõbemäele saatsin. puudutab tänast Rein Siku arvamust EPL\'is, mis mind natuke häiris. Kõige rohkem häiris mind aga see, et nädalase vahega kaks säärast kirjutist ilmus.

      Hommikust!

      Hästi lühidalt:

      Kui Teie poolt nädalake tagasi mainitud \"aukohus\" mingisuguselgi moel tekib, siis võiks see alustada Rein Siku tänasele arvamuskirjutisele hinnangu andmisest.

      Kui katastroofi puudutavas negatiivses arvamuses on teravik suunatud seda likvideerivate vabatahtlike suunas, siis on see ausaltöeldes pisut kurb ja solvav. Alguses ajas hirmsasti vihaseks ka.

      Ma poleks seda kirja kirjutanud, aga Teie 30.01 avaldatud (ja minu arust igati õige) arvamus on veel värskelt meeles. Minu õiglustunde kohaselt on tänase kirjutise näol tegu olukorraga, kus /..ajakirjandus ei võta endale vastutust tagajärgede eest ega kaalu, kas midagi ikka tasub teha../.

      Terv,

      Martin


      ..mõtlesin, et äkki keegi teine ka luges ja arvas midagi.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        09.09.09 Ei, ei ja veel kord ei!
        Miks seda asja peab veel arutama? Hoiame parem Eestimaa pededest puhtana, teised mingu kasvõi soome kus taoline asi lubatud on. Mina olen raudselt selle vastu.

        Kommentaar


          kas su isa põrutas sind?

          Kommentaar


            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            kas su isa põrutas sind?
            Sa oled vist ka pede. Need ronivad öösiti ju kapist välja ja sulle meeldib öösiti postitada.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              seoses pedeabieludega oli Perekonnaseisuametil hiljuti põhjalik dilemma. nimelt soovisid kaks Hispaania kodanikest omasooiharat oma kooselu abieluks vormistada. Hispaanias on aga sotsid võimul ja pedeabielud juba mõnda aega legaalsed.

              säärastes olukordades peaks aga Perekonnaseisuamet lähtuma kodanike kodumaal kehtivatest reeglitest. igati lõbus lugu. loomulikult saatsid ametnikud need poisid pikalt, aga kui nood kohtutee jalge alla võtaks, siis võiks sündida igati lõbus lahend.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Klge käige *piip* kõik, ma isegi pole seda teemat lugend a no ma tahan rsk kuulata James Blunt'i enne kui Laurat!!! Laura krt tuleb siin plaadil koe James'i jörgi rsk. A no Jamesil on ikka ilgelt palju paremad lood praegu. A kle tegelt mai jaksa k´irjutada ka praegu... omme j´ällle!
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  Pooldan abielu, kuna mulle meeldivad peded väga.

                  Kommentaar


                    krdi homo teema ikka
                    aga abielu onju naise ja mehe vheline teema, või ei ole?
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      aga abielu onju naise ja mehe vheline teema, või ei ole?
                      Abielu ei ole naise ja mehe vaheline teema. Kogu küla teab, mis toimub...

                      Kommentaar


                        Pole küll pedeline abielu, aga paremat teemat ka ei leidnud
                        Mehed andestavad petmise, kui naine magab teise naisega

                        Half of men say they would forgive their partner's infidelity, so long as it occurred with a woman. (via Reuters) That's according to a new study published in this month's edition of the psychology journal Personality and Individual Differences.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X