320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Okei, üldiselt soovitaksid ka Oneplus telosid?.
    Mu enda kähmakas LG otsad andis, siis peale pikka uurimist jäi Oneplus kõige paremini silma. Nii revjuudest, kui nendest, kes ise kasutavad.

    Kuigi Google Pixel 3 nüüd kuu pärast välja tuleb ja ennustatakse, et see pühib enamusega põrandat. Vist jään seda ootama.

    Kommentaar


      Sõltub, mida vaja on, kuid soovitan vaadata ka uusi Nokia aparaate.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Okei, üldiselt soovitaksid ka Oneplus telosid?
        Peangi hakkama oma vana ja lihtsat (Huawei P9 Lite) hakkama nüüd välja vahetama ja pole bloody aimugi kuhu poole vaadata.

        Selle odavama poole Huaweiga esimene aasta oli kena, aga edasi käis alla. Erinevad appid hakkasid maru aeglaselt tööle, nii op mälu kui salvestamisruumi jäi väheks. See külma probleem ja lõpuks ka erinevad füüsilised hädad (mingid kõrvaklapid hakkasid jamama, laadida tahab ainult mingi superperfektse micro USB otsikuga jms)...

        Üldse pole huvi ennast süvitsi kõigega kurssi viia, aga uue telefoni peaks ikka hankima.
        Mul pole oneplusiga küll mingeid propse. Ainus häda on see, et tal pole see tavaline androidi laadija, vaid eraldi juhe ja kui see kaotsi läheb, siis on kodused juhtmed kasutud

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          Mu enda kähmakas LG otsad andis, siis peale pikka uurimist jäi Oneplus kõige paremini silma. Nii revjuudest, kui nendest, kes ise kasutavad.

          Kuigi Google Pixel 3 nüüd kuu pärast välja tuleb ja ennustatakse, et see pühib enamusega põrandat. Vist jään seda ootama.
          Mm, Pixel 3 hakkab Eestis maksma pigem kusagile 750 peale. OP6 saab 520ga kätte. Mul polegi oluline, et oleks mingi kõige-kõige-kõigem (muidu ilmselt vaataks uusima Galaxy S poole või Huawei P20 pro poole). ega see 520€ on pmst telefoni kohta minu ülemine taluvuspiir juba. Aga eelmine junn oma 270ga ikkagi pärast I aastat oli pettumus...

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Sõltub, mida vaja on, kuid soovitan vaadata ka uusi Nokia aparaate.


            3 aastat tagasi ostsin Samsung Galaxy S6 499€ ja töötab tänaseni laitmatult. Telefon ei ole jäänud uimaseks ega pole probleemi mäluga. Aku vajab küll päevas tihedat laadimist, kuid see on nii vana telefoni puhul normaalne. Miinus- või plusskraadidega telefon ära ei sure.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mul pole oneplusiga küll mingeid propse. Ainus häda on see, et tal pole see tavaline androidi laadija, vaid eraldi juhe ja kui see kaotsi läheb, siis on kodused juhtmed kasutud

              USB-C? Tänasel päeval ongi see ju "tavaline".
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                usb type-C ongi normaalne kaabel ja seda müüakse igas normaalses poes. Micro usb on ammu ajale jalgu jäänud. Kui ostad uut telefoni ja näed et seal on veel micro usb kasutusel siis sealt pealt juba saab öelda et ei tasu seda vaadatagi.

                Kommentaar


                  Kusjuures uued androidiga Nokiad on vägagi konkurentsivõimelised. Tasub ka nende poole vaadata. Ja kas mitte Google Pixel'i hind eesti sinna 1k kanti pole mitte ergo samas hinnaklassis föönidega kui mitte nõks kallim.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust

                    USB-C? Tänasel päeval ongi see ju "tavaline".
                    No mul on microde juhtmeid kodus umbes viis. USB-Cd üks

                    Kommentaar


                      Aa, sellega meenus, et kas kildudeks purunenud esiklaasiga telefonist on mingi teoreetiline võimalus faile kätte saada? Mul on aasta eest katki läinud telefon, kus on paar lahedat intekat peal, aga ma ei saa neid normaalsel moel kätte

                      Kommentaar


                        Arvutiga ühendades ei saa oma tavaari kätte?

                        Kommentaar


                          Nop, parool on peal.

                          Kommentaar


                            Mul siiski Oneplus 5 puhul on üks probleem. Nimelt kipub see kodus pidevalt ära kaduma kuna lapsed armastavad sinna mingeid mänge tõmmata ja siis kuskil salaja sellega mängida. Neil endal on mõlemal Iphone 5, aga sellel on tunduvalt väiksem ekraan ja nii satubki minu telefon löögi alla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Aa, sellega meenus, et kas kildudeks purunenud esiklaasiga telefonist on mingi teoreetiline võimalus faile kätte saada? Mul on aasta eest katki läinud telefon, kus on paar lahedat intekat peal, aga ma ei saa neid normaalsel moel kätte
                              Saab küll. Androidil peaks olema umbes lvl2-lvl3 nokitsemine... skaalal lvl1 on kruvikeeraja kasutamine - lvl10 moodsa elektroonika jootmistööd.

                              Kommentaar




                                Veel mõtlemisainet neile, kes uut Androidi otsivad :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X