320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Nonäed ma olen täielik penskar, aga vanasti oli ilusti must kiri valgel taustal "Settings." Nüüd kaasajastamise ja n-ö intuitiivsemaks muutumise käigus peab igalpool igasuguseid värvilisi mutreid ja muid hieroglüüfe dešifreerima ja ega õiget kohta polegi enne võimalik leida kui googeldad.

    Siim Nestor kurtis kunagi et oli paljalt voodis ja mässas ipadiga ja järsku BAM oli live feed kellegile ja ei saand maha ka (right).

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust

      Not really

      Aga telefonide osas olen ma selline old school Peep Paff. Apple võiks jääda siiski naistele eputamiseks ja hipsteritele.

      Mehed kasutavad androide ja igatsevad nuppudega telefone taga.

      Peace.
      Haha, sa oled boomer

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Kunagi olin max heiter ja pidasin, veel enam, kutsusin kõiki pededeks, kes apple kasutasid.
        Raudselt on pedesi rohkem iphonedega kui androidi telefonidega. See uuring sobiks kunstiakadeemia lõputööks.

        Kommentaar


          Algselt postitas baller Vaata postitust
          Raudselt on pedesi rohkem iphonedega kui androidi telefonidega. See uuring sobiks kunstiakadeemia lõputööks.
          Kiire googeldamine andis sellise vaste, Androidi vennad on tähestikust hoopis (küll aastast 2012):


          EDIT: Plastic juba tuli kapist välja, millal teie kord Krissucool ja baller?

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Apple toodete ametlik parandus?  Nice one.
            Ei tea, pole olnud põhjust külastada.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Ei tea, pole olnud põhjust külastada.
              Ma pole ka kunagi telefoni pidanud parandusse viima. Ma ausalt öeldes ei teagi, mida siis tegema peaks.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                huh!

                nonii!

                Läks mingi 30 min aga tehtud see analüüs sai!

                Läbi aja on siia teemasse pöördutud androidi muredega 18 korda (vb rohkem ja osa ei märganud) ning ihponega vist null. Võtame siis ette:

                szandor - 3g andmeside probleemid
                tofoa - pärast 15 kuud kasutust aku 15 minutiga tühi, enne seda aasta aega tagasi oli kiitnud oma telo
                budu - ka aku pekkis peale 15 kuud
                MarekT - ka aku pekkis samal telol mis Tofoal
                Rein - Xperiaga katkevad kõned
                elx - heli probleemid
                egotrip - uurib uue telo jaoks viirusetõrje programmide kohta veidi naljakas imo
                stok - telo läheb lambist lukku
                Tofoa - 3 aastat hiljem ikka veel selle kehva akuga ace peal ja väidetavalt juba kopp ees veidi
                mjaasa - GPS probleemid ja aeglus 2 aastaga
                ballack - soovitab sony mitte osta, sest halvad kogemused
                orbitaaljaam - telefon teeb iseenesest restarte mingi fb appi ja sony telo konflikti tõttu
                rainis007 - huawei jookseb külmaga pange
                mõnuagent007 - galaxy jookseb külmaga pange
                rahvaspordipäev - uurib mingite protsessorite ja ramide kohta (arusaamatu veidi)
                rainis007 - aastal 2020! on wifi ühilduse probleemid wifi ranges ja peab manuaalselt midagi huiama

                Kohustuslikud skandaalid, solvumised ja solvamised olid vahepeal loomulikult ka.

                ja jah, ma ei oska vahest oma ajaga midagi peale hakata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Läbi aja on siia teemasse pöördutud androidi muredega 18 korda (vb rohkem ja osa ei märganud) ning ihponega vist null. Võtame siis ette:
                  Väga vinge!

                  Aga olgem ausad, ükski pooliku õuna omanik ei tule siia teemasse kurtma, kui ta telefon -1 kraadiga pange paneb, sest see oli kunagi tüüpviga neil kõigil. Tänaseks päevaks vist külmakartlikusest telefon enam-vähem lahti saanud.

                  Elukaaslane on mul suur õuna fänn. Ja tema viimasel kahel telefonil akuga suuremad probleemid olnud kui minu kahel uuemal androidil. Ace oli selle koha pealt juust, jah. Ja vähemalt meil peresiseselt on tal telefoniga märksa rohkem probleeme olnud.

                  Aga noh, lolli ja pommikindel pole ükski telefon ega föön.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                    Aga noh, lolli ja pommikindel pole ükski telefon ega föön.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      huh!

                      nonii!

                      Läks mingi 30 min aga tehtud see analüüs sai!

                      Läbi aja on siia teemasse pöördutud androidi muredega 18 korda (vb rohkem ja osa ei märganud) ning ihponega vist null. Võtame siis ette:

                      szandor - 3g andmeside probleemid
                      tofoa - pärast 15 kuud kasutust aku 15 minutiga tühi, enne seda aasta aega tagasi oli kiitnud oma telo
                      budu - ka aku pekkis peale 15 kuud
                      MarekT - ka aku pekkis samal telol mis Tofoal
                      Rein - Xperiaga katkevad kõned
                      elx - heli probleemid
                      egotrip - uurib uue telo jaoks viirusetõrje programmide kohta veidi naljakas imo
                      stok - telo läheb lambist lukku
                      Tofoa - 3 aastat hiljem ikka veel selle kehva akuga ace peal ja väidetavalt juba kopp ees veidi
                      mjaasa - GPS probleemid ja aeglus 2 aastaga
                      ballack - soovitab sony mitte osta, sest halvad kogemused
                      orbitaaljaam - telefon teeb iseenesest restarte mingi fb appi ja sony telo konflikti tõttu
                      rainis007 - huawei jookseb külmaga pange
                      mõnuagent007 - galaxy jookseb külmaga pange
                      rahvaspordipäev - uurib mingite protsessorite ja ramide kohta (arusaamatu veidi)
                      rainis007 - aastal 2020! on wifi ühilduse probleemid wifi ranges ja peab manuaalselt midagi huiama

                      Kohustuslikud skandaalid, solvumised ja solvamised olid vahepeal loomulikult ka.

                      ja jah, ma ei oska vahest oma ajaga midagi peale hakata.

                      Statistika muidugi. Huvitav miks odavate telefonidega tihemini probleeme on? Või kust ma saan osta 150 euroga vastupidava iOSi telefoni?
                      Rääkimata sellest, et Androidi market share on mingi 3x suurem? Eestis ilmselt veel rohkem.

                      Kommentaar


                        Ok, viskan siia ühe - miks ma ei saa 3G võrgus oma õuna suunata? Ainult 4G võrgus saab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Statistika muidugi. Huvitav miks odavate telefonidega tihemini probleeme on? Või kust ma saan osta 150 euroga vastupidava iOSi telefoni?
                          Rääkimata sellest, et Androidi market share on mingi 3x suurem? Eestis ilmselt veel rohkem.
                          eks oli arvata, et keegi võtab surmtõsiselt.

                          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                          Ok, viskan siia ühe - miks ma ei saa 3G võrgus oma õuna suunata? Ainult 4G võrgus saab.
                          mida ja kus ja kuidas ja kuhu suunata tahad? üldiselt see G-de teema rohkem lamemaalaste asi. päris iphone mehel ei teki selliseid küsimusi.

                          Kommentaar


                            Mäki, päädi ja fööni vennad on ikka homod, mitte mehed. Pff.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Mäki, päädi ja fööni vennad on ikka homod, mitte mehed. Pff.
                              kui tahvel jookseb androidi peal, telefon on õun ja arvuti windowsiga, kas siis ollakse metroseksuaal?

                              Kommentaar


                                Jep ja kui arvuti oleks linuxil oled transvestiit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X