320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    4.7" ??.
    mõtlen sama, ma ise vaatasin kõige suurema mis müügis oli ilma et päris tablet juba oleks, muidu nagu aivar pohlak et vaata luubiga mis ekraanil toimub

    Kommentaar


      Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
      Käin korra kuus maal ja kui ema annab mulle oma Samsungi et tal jälle seal midagi sassis, siis ma ütlen talle ausalt et mina ei oska sind aidata. Kõik on sassis nagu kört pärtli särk. IOS puhul vist ei annaks parema tahtmise juures ka sellist kaost tekitada.
      Veider.
      Käin korra kuus ema juures ja kui ema annab mulle oma iPhone'i et tal jälle seal midagi sassis, siis ma ütlen talle ausalt et mina ei oska sind aidata. Androidi puhul on kõik kuidagi nii loogiline ja harjumuspärane.

      Ehk siis iga L kiidab ikka oma V lõpuks...

      Kommentaar


        Androidi kunnid, mis värk teil selle OS-toe kadumisega on muidu? Ehk et ostad kilo eest Androidi lipulaeva ja siis ~2 aasta jagu saad veel uuendusi. Pärast seda tõmmatakse juhe seinast, sest OS'i ei suudeta enam vanematele mudelitele piisavalt optimeerida.

        On umbes nii?
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          mõtlen sama, ma ise vaatasin kõige suurema mis müügis oli ilma et päris tablet juba oleks, muidu nagu aivar pohlak et vaata luubiga mis ekraanil toimub
          no telefon peab ikka tihkete teksade taskusse mahtuma või pedeapteeki.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Endal on ka nii iPhone kui Android olnud (tavaliselt olen soetanud uuena paar aastat vana tippmudeli, mis selleks ajaks korralikult alla hinnatud). Kuna olen oma elu sidunud ühel hetkel googli ökosüsteemiga (drive, Gmail, chrome jne), siis praegu ei kujuta enam ette õunale üleminekut, naine paar aastat tagasi tuli õunalt üle ja räägib, et talle istub Android paremini, eks see ole individuaalse sobivuse küsimus.
            Mul on samuti osa elu Google'i ökosüsteemis ja kasutan viimased 8-9 aastat õuna. Milles sul biif on?

            Aga teemasse, siis mul on esimestest nutitelefonidest ehk 8-9 aasta tagusest ajast olnud paralleelselt kasutuses iPhone ja töötelefonina Android ning iPhone on lihtsalt intuitiivsem oma käsitluselt. Rääkimata sellest, et minu kogemuse järgi surevad Androidid kiiremini ära nii aku kui ka telefoni enda jõudluse osas.
            308

            Kommentaar


              Minu kogemused androidiga:

              Samsungid - surevad tõesti üsna kiirelt akuga ära.
              HTC - ostsin kiirelt, kuna viskasin surnud akuga Samsungi katki. Ühesõnaga selline telefon, millega suurt mdiagi teha pole. Andsin mõni kuu hiljem ühele naisele ära.
              OnePlus - pole mitte midagi kurta. Eelmise vahetasin välja, kuna sain töölt uue. Ema kasutab siiamaani, ühtegi häda küljes pole.

              Ehk kuidagi naljakas, et androidid pannakse ühte hunnikusse. See on ju ikkagi seotud telefoni endaga. Geeniuse testi võitis ka minu mälu järgi mingi Xiaomi kallim riist, teine oli iPhone ja kolmas OnePlus.

              Kommentaar


                Ma selle paadis, et seni ainult Androidi kasutanud (tööarvuti sundkorras MacBook Air ja täitsa kiiresti harjust ära ja on mugav), aga ei ütle ühtegi halba sõna iPhone kohta. Ma hindan telefoni juures head kaamerat, ja Apple toodetel on kaamera(d) megal tasemel.

                Samas, ma ei raatsi kulutada üle 2x kõrgemat hinda võrreldes Androidiga. Näiteks jaanuaris ostsin uue telefoni Huawei P30 Pro mingi 500 euri tuuris, ja olen seni väga rahul. Sai põhimõtteliselt kaamera pärast ostetud. Enne Huaweid oli OnePlus pea 4 aastat, ja samuti megarahul. Oleks võinud edasi ka kasutada, aga tundsin, et vajadus update järele.

                Need, kellel on nutsu piisavalt, et kulutada 1k+ telefoni peale, lasku käia ja all gucci - kindlasti on see seda raha värt ka. Aga ma tunnen reaalselt ühte inimest, kes omab iPhone ainult seetõttu, et tema arvates tõstab see tema seksapiilsust. Taolistest inimestest hakkab kahju, aga jällegi, whatever floats your goat vmt. Ilmselt selliseid inimesi on palju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mister Vaata postitust
                  seksapiilsust
                  Morsot ma kujutan küll ette praegu, föön käes ja higistamas hiiu mändide vahel ja tundmas ennast nii seksikana.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Markko Vaata postitust
                    Mul on samuti osa elu Google'i ökosüsteemis ja kasutan viimased 8-9 aastat õuna. Milles sul biif on?

                    Aga teemasse, siis mul on esimestest nutitelefonidest ehk 8-9 aasta tagusest ajast olnud paralleelselt kasutuses iPhone ja töötelefonina Android ning iPhone on lihtsalt intuitiivsem oma käsitluselt. Rääkimata sellest, et minu kogemuse järgi surevad Androidid kiiremini ära nii aku kui ka telefoni enda jõudluse osas.
                    Native keskkonnas tundusid asjad lihtsalt loogilisemad, uue telefoni vanast kraami toomine, mingid default seadistused ja programmid, ala salvesta pildid drive'i, kasuta chrome 'I jne. Ei väidagi, et seda ei saaks õunaga teha, aga androidil kuidagi mugavam. Sama teema ka mõnede tööga vajalike Microsofti rakendustega, mis lihtsalt tunduvad androidis paremini töötavat.
                    Eks maitse ja harjumise asi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Morsot ma kujutan küll ette praegu, föön käes ja higistamas hiiu mändide vahel ja tundmas ennast nii seksikana.
                      tal peos ainult iTool, aga seksikas sellegipoolest jah!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        ja Apple toodetel on kaamera(d) megal tasemel.
                        Lipulaevade korral on õuna kaamera üsna kehva. Leebelt öeldes. Veits selline pime-kana.
                        Mingi esmane emotsioon (kiirelt pliks-plaks) võib-olla on tore, kuid võta kasvõi mõni paar mudelit vana Note... megad fotod. Rääkimata uuematest ja teistest.
                        Uutel õuntel on muidugi lahe see Lidari-funkstsioon. Saab lahedaid nokse teha ehk?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Apple seadmed hoiavad oma hinda päris hästi.
                          Ehk siis kui uus mudel kord aastas välja tuleb, siis heas korras eelmise gen eest järelturul 70% saada on täitsa reaalne.
                          Seda aga ei ole Androidide puhul täheldanud.

                          Need viimase mudeliga kaasas käijad suures osas sedasi majandavadki, lisades siis iga uue mudeliga 30% oma raha juurde, mitte ei pane iga kord kilo+ uue alla.

                          Tean ühte OnePlusi fänni, kes alatasa end viimasele mudelile kaasa veab. Ma suht puusalt tulistades arvan, et tema vana seadme eest saadav rahh + omafinants uue jaoks on suurem kui sama loogikat järgiv iPhone austajal.

                          Kommentaar


                            Mul on endale vanem iPhone SE.. ja mõtlen vaikselt uue õuna ostmise peale... Tahaks endale iPhone 12 osta.. aga ei tea täpselt millist...
                            Kas on mõtet kohe rahakoti suud rohkem avada ja minna PRO peale või mitte ?
                            Vaadates hindu :
                            https://www.1a.ee/c/telefonid-tahvel...ood/iphone/2q7

                            Siis hinna vahe on päääris utoopilne neil...

                            Kommentaar


                              Kui sa just mingisuguseid ime asju tegema ei hakka telefonis, siis ei tasu.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Joosep. Vaata postitust
                                Mul on endale vanem iPhone SE.. ja mõtlen vaikselt uue õuna ostmise peale... Tahaks endale iPhone 12 osta.. aga ei tea täpselt millist...
                                Kas on mõtet kohe rahakoti suud rohkem avada ja minna PRO peale või mitte ?
                                Vaadates hindu :
                                https://www.1a.ee/c/telefonid-tahvel...ood/iphone/2q7

                                Siis hinna vahe on päääris utoopilne neil...
                                Aga miks mitte vana SE uue SE vastu? Ma tegin hiljaaegu selle triki ära ja olen rahul, kuigi kaalusin ka 11 ja 12 poole.
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X