320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
    Kas võtta iPhone 14 Pro või siis Pixel 7 Pro.

    IOS meeldib isiklikult rohkem, kui Android, samas Pixel 7 tundub suht tuus asi olevat. (Ilmselt mul lihtsalt halvad androidiga telefonid olnud)
    Mulle isiklikult IOS ei meelde, aga ma olen kuulnud Nimetus Digisaatest (Roonema ja Lõugas), et nemad ei soovita Pixelit. Viimases saates nad muideks arutavad, millist telefoni uueks võtta, peale 5G juttu.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Hetel on mul Xiaomi Redmi Note 11 Pro vms, maksis mingi 300 euri kopikatega.
      Soetasin selle telefoni suvel, kuna olin kuulnud et 300 euroga saab väga okei telefoni, aga tuleb välja et ei vasta tõele. See telefon on nii kohutav, et iga kord kui ma seda kasutan, siis osake minust teeb enesetapu. Kuna ma ei viitsi pikalt seletada häid ja halbu omadusi, siis teen lihtsalt listi.

      Head:
      - Aku peab hästi vastu ja väga kiire laadimine.
      - Ekraan on hea, piisavalt suur ja 120Hz
      - Dual sim
      - Disain on viisakas ja suht mugav kasutada.

      Vead:

      - Kaamera kaamera kaamera. Kui sulle on oluline piltide ja video kvaliteet siis see telefon pole sulle. Pilte teeb kohutavalt, videodest ei hakka rääkimagi.
      - Reklaamid telefonis sees ja seda ikka väga palju
      - Muusika kuulamine selle telefoniga on kohutav kogemus
      - Andoid Pay jaurab pidevalt
      - Bluetooth ei ühenda seadmeid koguaeg automaatselt (kõrvaklapid,kell)
      - Kõnede ajal lülitab ekraani sisse ja siis kõrv vajutab pidevalt mute/hold nuppu
      - Striimime appid ei tööta korralikult

      Ühesõnaga väide et 300 euroga saab normaalse telefoni ei vasta tõele imo.

      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
        Kas võtta iPhone 14 Pro või siis Pixel 7 Pro.

        IOS meeldib isiklikult rohkem, kui Android, samas Pixel 7 tundub suht tuus asi olevat. (Ilmselt mul lihtsalt halvad androidiga telefonid olnud)
        Kui meeldib IOS rohkem siis kindlasti kohe iphone. Ma vihkan IOSi ja mõtlen oma viimaste kallite androidide pealt ärakolida(oneplus 10 ja pixel 6 pro)

        Kommentaar


          Algselt postitas käbi Vaata postitust
          mõtlen oma viimaste kallite androidide pealt ärakolida(oneplus 10 ja pixel 6 pro)
          Miks?
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas Ericc Vaata postitust

            Ühesõnaga väide et 300 euroga saab normaalse telefoni ei vasta tõele imo.
            Saab ikka.
            ​​​​​
            Eks ilmselt oleneb ka milleks kasutad telefoni.
            Ostsin eelmine kevad xiaomi redmi note 9 sa.
            119 € eest on seda telefoni väga palju.
            Aku peab hästi. Juutuub jookseb. Vaatan regulaarselt meie oma liiga ülekandeid. Ei haki eriti.
            Kui viriseda siis vahest pildid jäävad hägused. See suure tõenäosusega ka tegija probleem.
            Uuendamisi taob ette. Aga selle saab ühe liigutusega ekraanilt ära lükata. Pole ka suur probleem.
            Teen tapeeti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
              Hetel on mul Xiaomi Redmi Note 11 Pro vms, maksis mingi 300 euri kopikatega.
              Soetasin selle telefoni suvel, kuna olin kuulnud et 300 euroga saab väga okei telefoni, aga tuleb välja et ei vasta tõele. See telefon on nii kohutav, et iga kord kui ma seda kasutan, siis osake minust teeb enesetapu. Kuna ma ei viitsi pikalt seletada häid ja halbu omadusi, siis teen lihtsalt listi.

              Head:
              - Aku peab hästi vastu ja väga kiire laadimine.
              - Ekraan on hea, piisavalt suur ja 120Hz
              - Dual sim
              - Disain on viisakas ja suht mugav kasutada.

              Vead:

              - Kaamera kaamera kaamera. Kui sulle on oluline piltide ja video kvaliteet siis see telefon pole sulle. Pilte teeb kohutavalt, videodest ei hakka rääkimagi.
              - Reklaamid telefonis sees ja seda ikka väga palju
              - Muusika kuulamine selle telefoniga on kohutav kogemus
              - Andoid Pay jaurab pidevalt
              - Bluetooth ei ühenda seadmeid koguaeg automaatselt (kõrvaklapid,kell)
              - Kõnede ajal lülitab ekraani sisse ja siis kõrv vajutab pidevalt mute/hold nuppu
              - Striimime appid ei tööta korralikult

              Ühesõnaga väide et 300 euroga saab normaalse telefoni ei vasta tõele imo.
              300 € eest saab OnePlusi mis on IMO küll hea telo.

              Kommentaar


                Üks väga hea telefon on ka Nothing Phone - selle raha eest on telefoni küll ja küll ning ei pea maksma just üle tuhande €.

                Kommentaar


                  Kui teema juba soe on, siis minu küsimus. Kas mõni telefonitootja on hakanud tootma uuesti Xperia Compact mõõtu telefone? Android kindlasti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Kui teema juba soe on, siis minu küsimus. Kas mõni telefonitootja on hakanud tootma uuesti Xperia Compact mõõtu telefone? Android kindlasti.
                    Ega vist. Ainus väikest mõõtu telefon on iPhon SE või siis uutemate mini variandid.
                    Asi, millest ma muidugi aru ei saa.

                    Kommentaar


                      ootan aega, millal saaks taas osta midagi sellist. mu esimene nutiföön, kusjuures siiani sahtlis alles

                      Kommentaar


                        Update

                        Soetasin siis Oneplus Nord 2T ja hetkel olen sellega väga rahul
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Tõstataks teemat ja ühineks OnePlus kiitjate ridadega.

                          Siiamaani kasutuses olev telefon on OnePlus 6 (!) mille ostsin 2018 oktoobris (!!). Ehk telefon on vestnud minna fenomenaalsed 4 aastat ja varsti 5 kuud (!!!).
                          seejuures kõik toimib. Aku kestab päeva lõpuni. Pildid tulevad täiesti adekvaatsed, saab uudised loetud ja videod vaadatud. Aga nädalake tagasi ütles OnePlusi kiirlaadija üles ja telefoni default galeriirakendus juba pikka aega uimab ja jookseb kokku (sellest on workaround Google Photos).

                          Aga lõpuks saab iga hea asi läbi ja nüüd googeldan uusi telefone. Äkki siin on teadjamaid, kes oskavad kommenteerida, et miks OnePlusi vanemad mudelid nii visalt oma hinda hoiavad?
                          Ma isegi ei kaalu telefoni eest 1000 EURi maksta, ja mõtlesin et uusimad mudelid on OnePlus 11 ja OnePlus 11 Pro. Et juu siis mudelid OnePlus 10 ja OnePlus 9 on kõvasti soodsamaks muutunud ja võiks saada kätte sellise 500-600 EUR hinnaga. Aga võta näpust - kui tahta 256 GB sisemäluga isendit siis isegi OP 9 maksab 650 EUR ; samas OP 10T saaks 670 EUR hinnaga.

                          What gives? Kuidas need nii kallid püsivad?
                          Ja kui kellelgi on kogemust OP 9 / 9 Pro / 10 Pro / 10T'ga - mis neist eriti hea v eriti halb on, siis tulistage.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Tõstataks teemat ja ühineks OnePlus kiitjate ridadega.

                            Siiamaani kasutuses olev telefon on OnePlus 6 (!) mille ostsin 2018 oktoobris (!!). Ehk telefon on vestnud minna fenomenaalsed 4 aastat ja varsti 5 kuud (!!!).
                            seejuures kõik toimib. Aku kestab päeva lõpuni. Pildid tulevad täiesti adekvaatsed, saab uudised loetud ja videod vaadatud. Aga nädalake tagasi ütles OnePlusi kiirlaadija üles ja telefoni default galeriirakendus juba pikka aega uimab ja jookseb kokku (sellest on workaround Google Photos).

                            Aga lõpuks saab iga hea asi läbi ja nüüd googeldan uusi telefone. Äkki siin on teadjamaid, kes oskavad kommenteerida, et miks OnePlusi vanemad mudelid nii visalt oma hinda hoiavad?
                            Ma isegi ei kaalu telefoni eest 1000 EURi maksta, ja mõtlesin et uusimad mudelid on OnePlus 11 ja OnePlus 11 Pro. Et juu siis mudelid OnePlus 10 ja OnePlus 9 on kõvasti soodsamaks muutunud ja võiks saada kätte sellise 500-600 EUR hinnaga. Aga võta näpust - kui tahta 256 GB sisemäluga isendit siis isegi OP 9 maksab 650 EUR ; samas OP 10T saaks 670 EUR hinnaga.

                            What gives? Kuidas need nii kallid püsivad?
                            Ja kui kellelgi on kogemust OP 9 / 9 Pro / 10 Pro / 10T'ga - mis neist eriti hea v eriti halb on, siis tulistage.
                            Pane see (töö)aeg, mille osas sa uurid "millist telefoni osta" ning ilmselt vähemalt sina jaksad osta parima telefoni - iphone.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic Vaata postitust

                              Pane see (töö)aeg, mille osas sa uurid "millist telefoni osta" ning ilmselt vähemalt sina jaksad osta parima telefoni - iphone.
                              Nagu alati - kui midagi öelda pole, longi edasi.

                              Ootan endiselt kogemusi eelkõige OP9 / 9 Pro / 10 Pro'ga ; saan aru, et 10T on plastikraamil ja selline klots järgmist 4a vastu ei pea

                              Kommentaar


                                Ma olen mitut OnePlusi omanud, alates 2-ga ja lõpetades 9-ga, aga viimase aja Hiina käitumine maailmaareenil lihtsalt ei lubanud moraalselt nendega jätkata ja pidin Samsungi peale edasi liikuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X