320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    HTC Desire 820
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Ostsin eelmine nädal Samsung Galaxy A5-e. Superrahul. Paremat praegu ei oska tahtagi selle hinnaga. Pildi reso ülikõrge 4128x3096 Ja muidu ka kvaliteetne. Praegu oli euronicsis pakkumine. Muidu maksab see 390€. Aga praegu pakkumine 269€. Aga see pidavat ülipopulaarne mudel olevat. Seega igas poes ei pruugi kättesaadav olla.
      Ei see hind enam tõuse, ehk vaid korraks, aasta alguses tulevad uued Samsungi mudelid välja.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Naiska otsib omale uut aparaati. Parim mobiiltelefon hinnaklassis kuni 300€?

        Tingimused:
        * Android
        * Teeb hea kvaliteediga pilte
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Naiska otsib omale uut aparaati. Parim mobiiltelefon hinnaklassis kuni 300€?

          Tingimused:
          * Android
          * Teeb hea kvaliteediga pilte
          Eelmise aasta lõpus vaatasin SE Xperia Z1. Kaamera on väga püss seal sees. Läbiv miinus mille ma suutsin tuvastada on, et esipaneel pidi olema mingi klaas (tehnomehed parandavad kui vaja) mis puruneb "liiga kergesti".

          Kommentaar


            Isiklik kogemus ütleb, et Sony Z kaamera on kohutav võrreldes Samsungi omaga. Võrdluses olnud mudelid Z2, Z3 compact, Z3 vs A5, S5 ja S6.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Ostsin eelmine nädal Samsung Galaxy A5-e. Superrahul. Paremat praegu ei oska tahtagi selle hinnaga. Pildi reso ülikõrge 4128x3096 Ja muidu ka kvaliteetne. Praegu oli euronicsis pakkumine. Muidu maksab see 390€. Aga praegu pakkumine 269€. Aga see pidavat ülipopulaarne mudel olevat. Seega igas poes ei pruugi kättesaadav olla.
              Sekundeerin. A5 kaamera on väga hea! Muus osas leiab kindlasti oluliselt paremate näitajatega variante, aga eeliseks veel kindlasti ilus välimus (kuna vaatad naisele, siis on äkki oluline) ja korralik aku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Miks puutetundlik ekraan ei reageeri nn. "surnud käele"? Oli äratus, käsi surnuks magatud, no ei jää raisk vait. Jumala kindlalt puudutasin ja tegin õige liigutuse, aga ei funka. Normaalse käega jäi kohe vait.
                Käes/näppudes polnud piisavalt soojust?

                Kommentaar


                  Hommikul rongis kogetud üllatus ei olegi üllatus. EMT ja Elion on lahkunud, elagu Telia.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allarn Vaata postitust
                    Käes/näppudes polnud piisavalt soojust?
                    Vereringe häiritusest?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Isiklik kogemus ütleb, et Sony Z kaamera on kohutav võrreldes Samsungi omaga. Võrdluses olnud mudelid Z2, Z3 compact, Z3 vs A5, S5 ja S6.
                      Vaidlen vastu, naisel on Samsung, mul Sony (S5 vs Z3 Compact), oleme mõlemad korralikud klõpsutajad ja no tee mis tahad, minu omaga tulevad paremad pildid. Üleüldiselt on ainuke puudus mida olen märganud on see akulaadija klapp, peale tihedat kasutust kippus see pidevalt lahti tulema taskus ja ühel hetkel sai siiber ja kiskusin lihtsalt ära.
                      Muidu olen väga rahul, kuna tahtsin väiksemat telefoni (labidad ei meeldi), mis oleks võimekas ja hea akuga ja nüüd aasta ja paar kuud hiljem olen 100% kindel, et tegin hea valiku.
                      Kui vaadata suuremaid telefone, siis võibolla tõesti on Samsungi omad paremad, aga Samsungi "Mini" variandid on saast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Ostsin eelmine nädal Samsung Galaxy A5-e. Superrahul. Paremat praegu ei oska tahtagi selle hinnaga. Pildi reso ülikõrge 4128x3096 Ja muidu ka kvaliteetne. Praegu oli euronicsis pakkumine. Muidu maksab see 390€. Aga praegu pakkumine 269€. Aga see pidavat ülipopulaarne mudel olevat. Seega igas poes ei pruugi kättesaadav olla.
                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Isiklik kogemus ütleb, et Sony Z kaamera on kohutav võrreldes Samsungi omaga. Võrdluses olnud mudelid Z2, Z3 compact, Z3 vs A5, S5 ja S6.
                        Algselt postitas check Vaata postitust
                        Sekundeerin. A5 kaamera on väga hea! Muus osas leiab kindlasti oluliselt paremate näitajatega variante, aga eeliseks veel kindlasti ilus välimus (kuna vaatad naisele, siis on äkki oluline) ja korralik aku.
                        Olgu ka siin öeldud, et A5 sai ostetud ja naine on nüüd toodet kuu aega kasutanud ja on sellega väga rahul. Tänud!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Enjoy!

                          Lisaks omaltpoolt, et S6 kaamera on ka super. Z3ga mis mul eelnevalt oli, on vahe tohutu. Soovitan.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kellelgi OnePlusiga ka kokkupuuteid on olnud? Mul erinevad iPhoned olnud viimased 8 aastat, mõtlesin nüüd oleks mingit vaheldust vaja. Tellisin OnePlus X mudeli 269€'ga. Jah, seda saab ainult internetist tellida (www.oneplus.net). Praegune lipulaev on neil OnePlus 2, mille hind oli vist 350 taala kui ei eksi. Andmete järgi korralik ja kiitust on firma palju saanud, kuigi loodi vist alles 2014.

                            X'l siis ainukeseks miinuseks pidi olema kaamera, muidu on protsessor korralik Snapdragon 801, sama mis nt Sony Z3, HTC E8&M8, S5 jne sees. Paar nädala jooksul peaks kätte saama, siis oskan täpsemalt kommenteerida. Tundus nagu selle hinna eest küll tip-top.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Enjoy!

                              Lisaks omaltpoolt, et S6 kaamera on ka super. Z3ga mis mul eelnevalt oli, on vahe tohutu. Soovitan.
                              Nõus! Olen ise olnud S6 kasutaja viimased pool aastat, ja tegu on sisuliselt fotokaamera asendajana.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                                Kellelgi OnePlusiga ka kokkupuuteid on olnud? Mul erinevad iPhoned olnud viimased 8 aastat, mõtlesin nüüd oleks mingit vaheldust vaja. Tellisin OnePlus X mudeli 269€'ga. Jah, seda saab ainult internetist tellida (www.oneplus.net). Praegune lipulaev on neil OnePlus 2, mille hind oli vist 350 taala kui ei eksi. Andmete järgi korralik ja kiitust on firma palju saanud, kuigi loodi vist alles 2014.

                                X'l siis ainukeseks miinuseks pidi olema kaamera, muidu on protsessor korralik Snapdragon 801, sama mis nt Sony Z3, HTC E8&M8, S5 jne sees. Paar nädala jooksul peaks kätte saama, siis oskan täpsemalt kommenteerida. Tundus nagu selle hinna eest küll tip-top.

                                http://geenius.ee/test/oneplus-x-arv...lla-mitte-osta
                                Minul on one. Aasta umbes. Teine juba. Esimesel oli mingi hardware jama. Vahetati välja. Ainukene asi mis häirib, on raadio puudumine. Ülejäänuga rahul. Minu vajadused täidab ja natukene rohkemgi veel. Kaamera kvaliteet on hea ja siiani oskan kurta vaid cs'i üle, et peab netis tegema. Aga ega isegi Eestist ostetud poest telefoniga ei saanud ma kiiremaks uut telefoni. Läks isegi rohkem aega ja närve kui Oneplusi omadega.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X