320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ise ostsin Soome Teliast 256gb OP 9 399euri eest jõulude paiku. Päris üllatav, et hinnad niimoodi ülesse rallinud lausa.
    Muidu täitsa rahul ja eriti meeldib ülikiire laadija. Suurim närvi ajaja on ekraani sees olev sõrmejälje lugeja, mis näppu peale pannes avab telefoni lukust ja avanedes kohe klikib sellel kohal olevale asjale. Mu arust täitsa suur bugi, kuna ma ju ei tõsta sõrme ja ei ole sooviga klikkida midagi. Pole viitsinud uurida kas seal mingi näotuvastus ka on, äkki peaks selle kasutusse võtma hoopis siis.

    Kommentaar


      kas Google Pixel mudeleid kuskil näppida ka saab? müüakse neid meil siin-seal küll (mitte mobiilioperaatorite salongides), aga pole märganud, et oleks letil väljas.

      huvitaks, kas pikaaegse Samsungi kasutajana tasuks üle kolida. ahvatleb see, et lubavad pikemalt tarkvarauuendusi kui korealased oma lipulaevadele pakuvad.

      Kommentaar


        Tarkvarauuenduste ajaskaala on müügiargument?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Tarkvarauuenduste ajaskaala on müügiargument?
          minu jaoks on ikka vahe küll, kui päris kena kopka maksnud muidu täitsa hea 3-4 aastat vana telefon, mis kestaks veel kenasti, tuleb prügikasti visata, sest androidi sellel enam ei uuendata. kusjuures müüjad üldse ei too välja seda argumenti tavaliselt.

          näiteks Galaxy s10 seeria tuli turule 2019. aastal android 9 versiooniga, mida upgradeti 3 korda - viimane versioon android 12. tänaseks on juba android 14 väljas. pillid ise on täitsa head ka täna, aga tarkvara enam ei uuene, ainult turvaparandusi saad. odavama otsa nutitelefonid brikistuvad kiiremini.

          Kommentaar


            Nokia toob - sealt see kunagi silma ka jäi.
            Aga ma endale ei suutnud kuidagi seda argumendiks müüa... või nuh, muud asjad olulisemad ja kui ma teinekord olen vana (mingi kuus aastat vana visy) telefoni kasutanud, siis saab ilusasti kõik asjad tehtud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              sain vahepeal nii palju targemaks, et ka sel nädalal välja tulnud uued Samsungid saavad nüüd 7 aastat tarkvarauuendusi. areng on toimunud.

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                sain vahepeal nii palju targemaks, et ka sel nädalal välja tulnud uued Samsungid saavad nüüd 7 aastat tarkvarauuendusi. areng on toimunud.
                Jep see on üks parimaid viimase aja arenguid, Google oli esimene kes otsa lahti tegi ja hakkas pikemat uuenduste perioodi pakkuma. Samsungi uued S24-d oma AI sisuga on ilmselt veel väga tundmatult revolutsioonilised, eks näeb kui palju see tulevikus telefonide arendamist mõjutab.

                Kommentaar

                Working...
                X