320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim jalgpallilugu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    muidu see toten hoseni lugu niiväga bayern müncheni lugu pole ehkki loo pealkiri on bayern, käib loos jutt sellest, et see tüübid ei mängiks iialgi bayerni eest.
    sõnad on seal refräänis umbes sellised:

    maailmas võib kõike juhtuda ja toimuda, ja mul on kama milliseks mu saatus kujuneb, kuid ma ei kavatse kunagi fc bayern münchenisse minna.

    mis vanemad peavad küll inimesel olema, et nad nii lollid on ja lasevad sellise Scheissverein'iga (otsetõlkes pask meeskond) lepingu sõlmida.

    jne jne

    mis muidugi ei tähenda, et laul iseenesest mulle ei meeldiks
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      #17
      jalkalugusid sooviks ike nagu jalkafännide poolt esitatuna kuulda...

      eesti jalgpallilood?

      eestis antud hetkel t6esti olemas vist ainult YKS jalgpallilugu, a hea seegi. tore teist ike laulda...

      sallsalleri \"jalgpallilugu\"?

      eino andke andeks! sinna loo sisse on peidetud t6sine kogus irvitlevat irooniat (voh, kus tuli väljend...) ja sinisilmselt seda laulu yyrata... hmmm...

      nujah, kuigi... ise jooksime kah balti turniiri ajal mööda riia-linna ringi karjudes kyrb-kyrb eestipoiss... siuke enesekriitiline teema... njaaa... kahe ozzaga asi tegelt... ah pohhh!

      aiFo.viisiubin...

      p.s. kui nyid asja pisut t6sisemalt suhtuda, siis miskis suunas hakkab jää ehk varsti liikuma... kojamees&co tegid otsa lahti, varsti ilmselt hakkavad teised kah liigutama. endale lööb pähe siuke m6te, et kui kunaski miskiks jalkalugude sepistamiseks läheb, siis oleks ilmselt jalka huvilisi muusikuid maa ja ilm... v6i vähemalt pool ilma... miks mitte BLIND?... ja miks mitte keegi teine?... njaa...
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by coco

        EHEE Bänd on die toten hosen(surnud püksid siis ) ja loo nimi on Bayern
        Kas selle loo nimi mitte ei olnud \"Niemand Zum Bayern\" või midagi taolist, aga ma ei tea ka täpselt. Igatahes tore lugu.

        Parim lugu on kindlasti \"Eesti - Maailmameister\" loo ainus \"häda\" on see, et iga puupea seda laulu endale pähe ei saa, mistõttu lauldakse (karjutakse) seda koondise mängudel palju vähem kui näiteks \"EESTI, EESTI\".

        Blind võiks asjaga tegeleda küll - nad niisamagi tore punt, kuid miks mitte ka mõni muu roki või pungi bänd. Mis Sallerisse ja kompaniisse puutub, siis eks nad üks pedekari ole, kuid kui eelarvamused unustada ja iroonia koha pealt silm kinni pigistada, siis pole lool häda midagi.

        Kommentaar


          #19
          sal salleri kohta ütleks ühe Raua stitaadi: "I think it sucks"

          ee tüübi lugu sampinjone võttis euro 2000 ajal ikka südame alt soojaks ja kui seda kusagil lastakse siis keeran igal juhul kõvemaks. Pariisi karnevali lugu on ka normaalne, bayerni temaatilist lugu pole kuulnud, kuid selles sisaldava sõnumi järgi mõeldes, peaks see vist tegija lugu olema:P .

          Kojamehe üllitis on ka igati nõurmaalne.

          Eks see laulu asi olene sellest ka mis sorti õlled sees on, aeg-ajalt saavad viimse reliikvia lauludest ka jalkalood!
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #20
            See kus Status Quo kaasa tegi oli 1994 a ManU lugu Come on you Reds.

            Kommentaar


              #21
              yks aasta tegi manu mingi laulu kus mangijad laulsid jalle
              BEEEEEELIIIIVEEEEEEE
              midagi sellist oli
              a see on saast loomulikult

              Kommentaar


                #22
                "Blue Day" Suggs & Co. featuring the Chelsea Team. 1997 a Chelsa FA karikafinaali lugu. Hea lugu. Kusjuures meiegi raadiojaamades mängiti seda sageli.

                Kommentaar


                  #23
                  1. nagu patrioodile kohustuslik on muidugi Kojamees
                  2.chelsea klubi hümn, mis muidugi ei tähenda et mulle see klubi meeldiks ma olen neutraalne
                  jürgen
                  Jalgpallihaigla liige NR. 69

                  Kommentaar


                    #24
                    Gaskoff - selle loo nimi polnud Niemand zum Bayern, vaid lihtsalt Bayern. Väljatulekul aastal 98 tekitas see Saksamaal üsna suurt furoori, sest kuigi iga Saksa klubi jalgpallifänn on ennekõike oma klubi fänn, siis põhimõtteliselt kõiki ülejäänud klubide fänne võib üsna suure tõenäosusega klassifitseerida ka kui anti-Bayern inimesi ning Campino & Co'l õnnestus selle looga tekitatud provokatsioon ülihästi. Kes tahab, võib natuke jälgida-kuulata selle loo video tegemisest http://www.dietotenhosen.de/songb_00_2.htm
                    Kui ma nüüd väga ei eksi, siis DTH jättis vist isegi tol aastal oma Unsterblich turnee käigus Münchenisse minemata, või vähemalt oli üsna suuri probleeme selle kontserdiga. FCB võttis laulu üsnagi suure solvanguna.
                    Kuna mul saksa keel siiski emakeel pole, võin seda laulu kuulata hea meelega (mulle üldiselt meeldib enamus DTH loomingust), kuigi näiteks FCB mängude-eelselt või -järgselt on taoline situatsioon välistatud.

                    PS ja veel - too Euro96 'Football Is Coming Home' kujunes muidugi väga toredalt mitte peoperemeeste hümniks, vaid hoopis ühe teise meeskonna tunnusmeloodiaks (lõpuks). Meeskond loomulikult see, kes suutis lüüa turniiri finaalis 'kuldse värava'
                    ¡No Pasarán!

                    Kommentaar


                      #25
                      Die Toten Hosen rulz

                      Olen nõus Dieteriga, et DTH väga hea punt.

                      Bayerni loo tagamaa pidi olema midagi sellist, et suur ja jõukas klubi nagu Bayern seda on ostab väiksematelt tiimidelt andekad tüübid ära ja istutab nad pingile.
                      Palju selles tõde on ma ei tea.

                      Kommentaar


                        #26
                        http://www.thenationalanthems.com/inninazionali/france.mid

                        Kommentaar


                          #27
                          Mulle meenus miski 93. v6i 94. aasta lugu. Esitajat ei m2leta, aga algas "Venison takes the throw-in, ... doesn't quite get it, as far as Andy Cole, Andy Cole takes it into the box .... he scoooooores!! Andy Cole has scored 40 goals in one season for Newcastle United!!!" Ja siis hakkab pihta "Andy Cole, Andy Cole, Andy Andy Cole, when he gets the ball he scores the goal Andy Andy Cole".
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by mihkel

                            See kus Status Quo kaasa tegi oli 1994 a ManU lugu Come on you Reds.
                            no krt minu arust oli see aastal 1984?!
                            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                            Kommentaar


                              #29
                              Ma ei oska midagi arvata.Mul on see lugu MP3 -na olemas ja eriti nauditav on kui kommentaator seal kisab.Samas kõlavad nimed Kanchelskis,Cantona ja Giggs - see oli ikkagi 94 aasta

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by eston
                                pole seal nike reklaamis mingit tümakat taga ju. see mis sa arvad et on tümakas on tegelt migite pallide põrkamine või midagi sellist.

                                jalka oma on päris lahe aga see pallkorvi reklaam on ikka eriline mõttetus
                                Mõlemad on ülihead! Ja kossu omas on see krdi ketsi vilin ikka megasheff!
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X