320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Classical IQ Test

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by eston

    aojalgpall, kui sa ei tea kes ma olen väljaspool seda foorumit pole vaja igasuguste "kildudega" välja tulla.
    Mängin superklubis "FC Kuristiku" :P :P :P

    Nii, et Aojalgpall, hoia tagasi, eksju
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #17
      sa, maarek oled ka eriline idikas. mis arvad et ma mõtlesin selle lausega et ma olen mingi eriline palli-heeros vä? kuradi loll.

      kui aru ei saand ei viitsi seletada ka.

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by eston

        sa, maarek oled ka eriline idikas. mis arvad et ma mõtlesin selle lausega et ma olen mingi eriline palli-heeros vä? kuradi loll.

        kui aru ei saand ei viitsi seletada ka.
        Ajaviiteks pea mokad, eksju

        Ausalt öeldes, sinu kirjutisi lugedes lihtsalt ei ole võimalik ette kujutada, et sa millegi mõttetegevust nõudvaga võiksid tegeleda.
        Fc Kuristikus oled sa teadupärast pingipoiss ja see erilist mõttepingutust ei vaja.:P :P :P
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          mis arvad et mind kotib et ma seal pingipoiss olen vä. mulle endale sobib see väga. ongi hea tulla pingi pealt värksena ja lüüa värav.

          Kommentaar


            #20
            Ja nüüd kasutan oma õigust ja sulen ESIMESE teema selles uues foorumis, aitab sellest jamast siin.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar

            Working...
            X