320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?

    Mina mängin !
    Duurid juba ammu selged. Olen juba raskemate viisijuppide juured. Teine suur tegevus jalgpalli kõrval millega ma tegelen.

    #2
    Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

    Ma pole eriti musikaalne nii et minuga ei maksa arvestada.
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

      Mina mängisin!!!!!

      Või tegelikult eriti mitte. Aga mul oli kunagi akustiline kitarr, kuhu peale oli kirjutatud näiteks Tats ja Pats. Praegu on ta arvatavasti kusagil aastatepikkuse tolmukorra all vedelemas. Aga kus....hmmm...
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

        Mina mängisin kunagi 4 aastat viiulit(alustasin 7aastaselt ja lõpetasin 11 eluaasta pääl). Mul oli siis mullet ja käisin esinemas kaa. praegu enam mulletit ei ole. kodus on akustiline kitarr, aga mängida vist ei oska. pole eriti proovind kaa. van nistelrooy.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

          Oskan, 3 duuri lugude tasemel ja sedagi ülis...sti, noodist ja heliredelitest ei tea samuti midagi
          Bändimees olen muidugi kõva ...ja eriti teatud olukorras

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

            No meil isegi oma bänd-ki olemas. Ise olen basskitarrist. Bändi nimi on Harleysmith :P
            izerman@hotmail.com

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

              mina olen kitarri mänginud ka umbes tuhandepealisele publikule.

              tegemist oli kaheminutilise sooloetteastega, kusjuures sain hakkama sellega, mida Frank Zappa ei suutnud. mängisin bassi ja laulsin samaaegselt. ja mis seal salata, piinlik, piinlik - ürituseks oli Peda Folk.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

                M2ngin trumme?!
                Tegelt olex naq metal lauljat vaja
                On siin keegi kes arvab et on häää:P
                R.I.P Dimebag Darrell


                WE ARE BORN TO DIE

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

                  si senjor
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

                    Algselt postitas greenday


                    si senjor
                    Hakkad Davidsiga koos bändi tegema või?

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

                      ei oska, vanamees kunagi üritas õpetada, kuid loobus...ei tea küll miks

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

                        Algselt postitas dreyd


                        ei oska, vanamees kunagi üritas õpetada, kuid loobus...ei tea küll miks
                        Siis oli viga sinus :P
                        izerman@hotmail.com

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist

                          curva, täpselt õige teema minu jaoks
                          minul nimelt on eesti kõige sitem indie bänd
                          viimane kord oli selle nimi matty nükanen
                          muidu nimetame end bollocks boyfriends brothers bandiks
                          see mina oskan bassi näiteks mängida, tervelt 4ja lugu.
                          aa meil on koduleht ka
                          www.zone.ee/bollocksboyfriends
                          või midagi sellist

                          ai persse sellist lehte pole olemas...
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

                            Nonii...ma hakkan bändi tegema(paluks mitte kritiseerida). Koosseison juba olemas. Oleks vaja teie abi. Soovitage, et mis panna bändi nimeks. Hakkame mängima rohkem Bob Marley\'t ja Red Hot Chili Peppers\'it. Nii et nimi võiks olla selle muusikastiiliga ja nende bändidega seotud.
                            Tänan!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Kas keegi siit foorumist kitarri oskab mängida?\'

                              Aggi sobiks Bob Marley\'t ja Red Hot Chili Peppers\'it Mängiv Eesti Kristlik Noorte Poiste Bigbänd ehk siis suupärasemalt BMRHCPMEKNPBB? Kahjuks ise pilli ei mängi, aga vokaaliga võiksin küll suti abiks olla, sest oskan lõõrutada küll ja see ka hea, et paljud Peppersi lugude sõnad on juba peas, seega ei pea eriti vaeva nägema. Võta PM-iga ühendust!

                              Ja ma ei oska kitarret mängida, klaverit ka ei oska, akordionit ka mitte... kuigi kolmest kaks on kodus olemas olnud. Suupill ka.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X