320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

pöff

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Dannar sina ütlesid kõva häälega, et "No mul on üks küsimus jaa"?
    slimm.ee

    Kommentaar


      #77
      Alll toimnud arutelu kohta, kus endalgi oli au küsimus esitada veel sellist juttu, et Ott rääkis seal kirgikult sellest, et kohtnike tegemisi ja mängu sooritust kuskil ei kajastat toodes näiteks Meridas tomunud SPA-EST mängu. Võin öelda nö oma ampluaast, et Bundesligas on kicker.de juba aastaid mängu kokkuvõtetes andnud hinde ka kohtunikule põhjendades seda 3-4 lausega. Samuti on DSFis eraldi pooltund, mis võtab kokku nädalavahetuse vooru kohtunike esitused. Nii, et see ei ole nii hull kui arvatakse.

      Kommentaar


        #78
        Marcas on sama värk et antakse ka kohtunikule hinne 10 pallisüsteemis ja lühiselgitus.

        siin näiteks on antud konkreetselt Hispaania-Eesti mängu kohtunikule 9 punkti 10-st.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #79
          No vot hr Järvela. Eks ta on küll nii, et kas iga ajakirjanik on adekvaatne hindama kohtuniku mängu, aga no rohkem juttu võiks sellest eesti meedias kindlasti olla. Ja püüdes vältida negatiivset alatooni.
          Väikese näitena iseloomustus eelmise nädala ühest parimast kohtumisest Hoffenheim-Dortmund:
          Michael Kempter (Sauldorf) Note 4
          ein feuriges, extrem schwer zu leitendes Spiel. Korrekt war die Elfmeterentscheidung (78., Simunic gegen Subotic) wegen Haltens und Rot für Maicosuel wegen Schlagens (81.). Aber: Ibisevic hätte für seinen Griff in Owomoyelas Haare mindestens Gelb sehen müssen. Beim nicht gegebenen Tor von Zidan (76.) hätte er das Spiel wegen Bas Verletzung viel früher unterbrechen müssen. Zudem übersah er Feulners absichtliches und somit elfmeterwürdiges Handspiel beim Freistoß von Carlos Eduardo (85.).

          Kommentaar


            #80
            Väikese PÖFFimutrina sai mõlemal päeval Webbi kõrvalt näha ja tundus väga pull tüüp olevat (kuigi osad killud olid nö stampnaljad, mida tegi mõlemal päeval nt "Ma loodan, et Poola-Ukraina EMi ajal on kohtunike staap Kiievis"). Film oli ka superäge, lendas hoobilt lemmikdokfilmide sekka. Soovitan kindlasti vaadata.

            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
            Keegi natuke midagi välja viitsib tuua, mida Webb rääkis? Danke.
            Üldiselt mees kommenteeris rohkem filmiga seotut, eriti va Poola-Austria mängu intsidenti ja selle järgnenud tapmisähvardusi jne. Webb tõi välja ka asjaolu, et kohtunikud on siiski inimesed, kes eksivad ja ta loodab, et antud film aitab laiemal üldsusel sellest aru saada. Viskas nalja ka Rootsi ja Itaalia kohtunike üle, kes pidavat kaamera ees veidi edvistama.

            Muidu filmiväliselt mainis veel ära, et temal isiklikult poleks midagi erinevate abiliste (loe: lisakohtunike või isegi videokorduste) vastu, peaasi, et mängu loomust ära ei tapetaks. Siis muidugi vabandas ette-taha, et filmi lõpus You`ll Never Walk Alone`i dirigeeris ja ütles, et tema lemmikklubi asetseb siiski Inglise 4. Liigas.

            Õhtusel arutelul rääkis ja säras põhiliselt Sarap, aga see pole ju üllatav

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Dannar sina ütlesid kõva häälega, et "No mul on üks küsimus jaa"?
              Mind polnud seal kohalgi. Vaatasin sel ajal mingit muud filmi ja Vutifilmi asemel käisin vaatamas filmi Jerusalemm, mis oli ka täitsa kompu

              Kommentaar


                #82
                Teisikud möllavad
                slimm.ee

                Kommentaar


                  #83
                  pärast "Kuu" ja "Tappa kohtunikku" ära nägemist võib vist südamerahuga ürituse katki jätta, sest vaevalt, et midagi paremat enam tuleb.
                  ja lisaks Webbile, kes oli minu maitse jaoks natuke liiga lobeda jutuga, jättis väga hea mulje ka meie oma Kristo Tohver - ikkagi intelligentne inimene
                  kaks firmatorti, kast pepsit!

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas billy t Vaata postitust
                    pärast "Kuu" ja "Tappa kohtunikku" ära nägemist võib vist südamerahuga ürituse katki jätta, sest vaevalt, et midagi paremat enam tuleb.
                    ja lisaks Webbile, kes oli minu maitse jaoks natuke liiga lobeda jutuga, jättis väga hea mulje ka meie oma Kristo Tohver - ikkagi intelligentne inimene
                    Mary and Max oli vutikohtunikest nii 1,87 korda parem.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas billy t Vaata postitust
                      pärast "Kuu" ja "Tappa kohtunikku" ära nägemist võib vist südamerahuga ürituse katki jätta, sest vaevalt, et midagi paremat enam tuleb.
                      ja lisaks Webbile, kes oli minu maitse jaoks natuke liiga lobeda jutuga, jättis väga hea mulje ka meie oma Kristo Tohver - ikkagi intelligentne inimene
                      Jah, kui järgi mõtelda, siis väga selge positiivne üllatus ka selle mehe puhul. Ja natuke parafraseerides "Ikkagi inimene!"

                      Kommentaar


                        #86
                        Vaata ja imesta millised kultuuriinimesed meil siin koos on

                        Edit: minu jaoks on Pöff oma väärtuse kaotanud. Enamusele külastajatele on tähtis see, et saab linnuke kirja seal käimisega ning siis saab järgmine päev töö juures või türa seda teab kus tuttavate ees kelkida!
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #87
                          Tundub tõesti pigem trendikate pseudokate üritus kui midagi Päris Tarkadele ja Headele Inimestele.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Vaata ja imesta millised kultuuriinimesed meil siin koos on

                            Edit: minu jaoks on Pöff oma väärtuse kaotanud. Enamusele külastajatele on tähtis see, et saab linnuke kirja seal käimisega ning siis saab järgmine päev töö juures või türa seda teab kus tuttavate ees kelkida!
                            Sinu silmis olid seal siis varem "kultuursemad" filmid? Oi kuidas mulle meeldib see, kui keegi peab midagi kultuuriks ja midagi muud mitte, nagu see oleks tema (või üldse kellegi) otsustada.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              #89
                              Ta ei öelnud midagi filmide kohta, ta rääkis inimestest, kes seal käivad.

                              Kommentaar


                                #90
                                Mina võtsin näiteks puhkuse ja olen ära vaadanud 27 filmi (vist), selle hulgas siis 5 justfilmi, kaks pressilinastust, mõned ka koduses arvutis ja dvd-mängijas.
                                Parimad on siiamaani:
                                Mary and Max
                                Jerusalemm
                                Nanjing
                                Ajami

                                on olnud ka paar täiesti kohutavat kogemust, nendest ekstreemseim eilne läti film nimega Jaht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X