320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Totsid, totsid, totsid, totsid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Tubli, Juri. Saad teemale pihta ka vahel.
    See tal sõbranna

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

      See tal sõbranna
      Sorry Kui Aprillis olid mu social feedid täis Coachella't siis tänasest on kõik EDC teematikas ja kõik lihtsalt full hot as fuck

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Sorry Kui Aprillis olid mu social feedid täis Coachella't siis tänasest on kõik EDC teematikas ja kõik lihtsalt full hot as fuck
        https://edc.ee?

        Kommentaar


          Algselt postitas Intertoto Vaata postitust

          Kommentaar


            Ilma naisteta on kurb maailm,
            kaunil naisel puhkab mehe silm,
            naise kavalus, see mehi hirmutab,
            kuid kaval naine - see on võrgutav.

            Naine ajada võib segi mehe pea,
            nii kiirelt, et mees isegi ei tea,
            et naisest saanud on ta kokaiin,
            mis vaese mehe meeled segi viind.

            Kommentaar


              Alati pole naiste üllatus lilli saades positiivset laadi.

              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust


                Leggings
                Oot kas on siis sõbranna või mitte

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                  Oot kas on siis sõbranna või mitte
                  Isklikult pole kohtunud, aga oleme mitmes Discordis koos.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    Isklikult pole kohtunud, aga oleme mitmes Discordis koos.
                    See on see, kus 10-15 aastased oma Growtopiast live teevad v? Seal sa selliseid miisusid kindlasti ei leia. Räägi nüüd ausalt Juri

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                      Isklikult pole kohtunud, aga oleme mitmes Discordis koos.
                      Ma ei saa nagu aru. Mis te seal discordis teete (ma ple kunagi kasutanud). Et mingi temaatiline fbb grupp vm? Või misasja. Täitsa siiralt ja ausalt uurin.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                        Ma ei saa nagu aru. Mis te seal discordis teete (ma ple kunagi kasutanud). Et mingi temaatiline fbb grupp vm? Või misasja. Täitsa siiralt ja ausalt uurin.
                        iRC kunagi kasutasid või kui mitte siis Fb chatti? Kujuta ette iga igas fb chattis on 50-5000 vms aktiivset liiget igas chatis on omakorda mingi 10 erineva sisu jaoks loodud alam chatti.

                        Pmst igal Twitch streameril on oma discord + igasugused utility channelid nagu soccerstreams, Fantasy football, Live football transfer chats jne. Võimalused on piiramatud loo ainult midagi uut ja küll sa leiad oma sisu jaoks inimesed.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          iRC kunagi kasutasid või kui mitte siis Fb chatti? Kujuta ette iga igas fb chattis on 50-5000 vms aktiivset liiget igas chatis on omakorda mingi 10 erineva sisu jaoks loodud alam chatti.

                          Pmst igal Twitch streameril on oma discord + igasugused utility channelid nagu soccerstreams, Fantasy football, Live football transfer chats jne. Võimalused on piiramatud loo ainult midagi uut ja küll sa leiad oma sisu jaoks inimesed.
                          Eino... Ma saan aru nagu, et mis toimub süsteemselt. Mu küsimus oli, et mida sina seal teed. Et kas see umbes sama nagu mingi vend onlyfansis mingi tasulise pifiga "ühises chatis"? Või teise näitena, et oled mingi ma ei tea, piffide sotsmeediahaldur ja hõumi või misasja sa mõtlesid oma "enamus mu sõbrannad ja tuttavad" all siin mõni aeg tagasi. Või mis seis on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                            Eino... Ma saan aru nagu, et mis toimub süsteemselt. Mu küsimus oli, et mida sina seal teed. Et kas see umbes sama nagu mingi vend onlyfansis mingi tasulise pifiga "ühises chatis"? Või teise näitena, et oled mingi ma ei tea, piffide sotsmeediahaldur ja hõumi või misasja sa mõtlesid oma "enamus mu sõbrannad ja tuttavad" all siin mõni aeg tagasi. Või mis seis on?
                            Oo ei. Selles suhtes, et me oleme kõik gamerid eks, kes konkreetselt mingit mängu mingi hetkel süvitsi mänginud või kes mängib hooti midagi - ja koos me teeme tihti ka midagi, näiteks see pandeemia haripunktis oli selline mäng nagu Among Us tõsiselt populaarne ja pandi kokku erinevatest kuulsustest lobby'si ja Twitchi's iga teine mängis seda.

                            Kuidas ma üldse sinna jõudsin, see läheb kuhugi 2005 suvesse ilmselt, juba enne seda olin ma aastaid mänginud Runescape ja sel suvel koos veel osade eestlastega kellega me toona hängisime, liitusime ühe suure rahvusvahelise clanniga ja sealt see kõik hakkas - järjest tutvud uute inimestega ja liigud edasi - Runescape olen ma mänginud 2002 aastast ja selle praeguseks põhiseltskonnaga koos oleme olnud kuskil 2008/2009 alates. Väga suur osa neist on USA/Kanada päritolu ja osad Eurooplased - praeguseks olen ma juba aastaid olnud ainus eestlane selles konkreetses grupis - aga varasemalt on neid olnud kümneid.! (call back). Ja siis ilmselgelt on juba kujunud ühised huvid mis meid liidavad, Inglise jalgpall on üks suurimaid - tõsised fännid Briti saartelt (Rangers, Liverpool, Arsenal jne).

                            Kogu see gaming culture ja sellega seonduv on olnud see esmane lüli mis enamuse meid kokku tõi. Kes nüüdseks mängib League of Legends, kes Football Manageri kes midagi hoopis muud ja on niiöelda variety gamer. Osas tegelevad E-spordi turundamisega ja kajastusega jne.

                            Näiteks nüüd see viimane kohutav sündmus, Ukraina sõda eks. Kuidagi on selle toel läinud nii, et ma olen justkui nende rindereporter - kes jagab enda Twitteri feedist olulisemaid tähelepanekuid ja tihti üritab kellegile selgitada kuidas miks ja mis kaudu asjad on nii kaugele jõudnud või kuhu võiks jõuda (mul on Riigiteaduste, rahvusvahelise suhete taust ja mul on otsesed kontaktid selles vallas).

                            Näiteks nüüd sel aastal on lõpuks tulemas uuesti Twitchcon nii Euroopas kui Ameerikas ja ilmselt mingi osa meist on vähemalt ühel neist koha peal.

                            Kommentaar


                              mis su rune username oli?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                mis su rune username oli?
                                Muhhaa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X