320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Totsid, totsid, totsid, totsid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Miko ole nüüd viisakas, sul juba endal mitmeid

    Kommentaar


      ass 2 ass

      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        neeger on pildil

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          neeger on pildil
          ytleks nu see mees kelle nimi kohe yldse meelde ei tule.see vormelikommentaator
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Vabamäe? Eller? Klaar?

            Kommentaar


              klaar jah,tema ju kasutab s6na neeger
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Kas ta selle nalja juba on teinud, et 50 aastat tagasi nimetati seda kui 20 valget meest ajasid neegrit taga KKK-ks, aga nüüd on see F-1?
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  mõistlik nali..12p sulle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    ja kes käisid karikafinaali vaatamas, said marist väga lähedalt jooksmas näha
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      ja kes käisid karikafinaali vaatamas, said marist väga lähedalt jooksmas näha
                      Kergeraksu, ja üldse sporditotsid võivad kohati räigelt head olla.Kes proovind,teab,millest jutt
                      Ajasime spordimeestega kunagi õllejuttu,kui sõber kümnevõistleja Tarmo Adamberg(kelle isiklik on nati alla 8000p. ja kes Noolele 90.-ndatel soojade maade treeninglaagrites sparringupartneriks oli) teadis rääkida,et nad vaatasid tol ajal sealmaal ka ilusaid mulattidest jooksunäitsikuid.Koosolemisi piigadega kirjeldas ta nii usutavalt ja kiimaajavalt,et ila hakkas jooksma.
                      Kes meist ei tahaks kõhtu sisse tõmmata ja spordinaise haaremisse sattuda,oeh.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Kas ta selle nalja juba on teinud, et 50 aastat tagasi nimetati seda kui 20 valget meest ajasid neegrit taga KKK-ks, aga nüüd on see F-1?
                            Äkki teed lollile selgeks mida selle KKK all mõelda,muidu nagu taipan enamvähem :P

                            Kommentaar


                              ega vist ei taipa ikka küll, aga ehk aitab Ku Klux Klan.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kastjan Vaata postitust
                                ega vist ei taipa ikka küll, aga ehk aitab Ku Klux Klan.
                                No proovisin välja mõelda aga ei tulnud korraga,nüüd on selge,aitüma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X