320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Isiklikud rekordid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    mis võistlused? 1000m aeg päris kõva. Takistust ei oska nii hästi kommenteerida, aga tundub ka päris hea
    No, 3000m takistust võta selle järgi, et mõned mehed jooksevad cooperit 3000m, niiet lase fantaasial lennata
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      No, 3000m takistust võta selle järgi, et mõned mehed jooksevad cooperit 3000m, niiet lase fantaasial lennata
      koselev om see aasta alla 9 min jooksnud
      AILTON

      Kommentaar


        nädala jooksul 13 korda laevaga sõitnud tallinn-helsingi-tallinn vahet ja reedel sai lausa kolm korda päeva jooksul ja mehed ma oli kaine
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          nädala jooksul 13 korda laevaga sõitnud tallinn-helsingi-tallinn vahet ja reedel sai lausa kolm korda päeva jooksul ja mehed ma oli kaine
          ettekandja laevas?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Pootsman või koristaja.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              ettekandja laevas?
              laevas olin ma vaid reisija ja narkoparun ma ka ei ole.aga millegi pärast oli vaja sõita.loodan et ma seda rekordit enam kunagi ei ületa
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                mis võistlused? 1000m aeg päris kõva. Takistust ei oska nii hästi kommenteerida, aga tundub ka päris hea
                maakonna sisesed võistlused olid :P... takistuse tulemuse jooksin eestikatel

                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                No, 3000m takistust võta selle järgi, et mõned mehed jooksevad cooperit 3000m, niiet lase fantaasial lennata
                Cooperis tegin kah uue rekordi eile jooksin 3600m ära. Takistuse tulemus võiks olla küll veits parem tegelikult..

                Kommentaar


                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Ühe aasta jooksul seitse korda pangakaart automaati unustada on vist üsna kõva isiklik mark. Keegi teeb üle?
                  make it eight

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    make it eight
                    wow. ja mina mõtlesin, et ma olen juhe:S

                    Kommentaar


                      mul on kolm korda läinud rahakott aasta jooksul. uskumatru, aga kolm korda sain selle tagasi ka - kaks korda toodi koju(!) ja yhe korra pidin ise järgi minema
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        100m 9.69 ´

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                          100m 9.69 ´
                          unustasid täpsustamata millise autoga

                          Kommentaar


                            vabalangemist äkki.
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                              vabalangemist äkki.
                              millal Nobeli preemia saad füüsik?

                              Kommentaar


                                Bowlingus 161
                                esimese viie vooruga oli vist 110 või 120 ja edasi läks kõik perse...
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X