320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kroom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kroom

    Jama selles, et vaja teha referaat ja materjali üldse ei leia Kes siis oskab öleda, kust saada infot kroomi kohta ja nii. Äkki on mõnel lausa olemas endal referaat selle kohta. Kõik abi on oodatud.

    #2
    Vastus teemale \'Kroom\'

    Jama selles, et vaja teha referaat ja materjali üldse ei leia Kes siis oskab öleda, kust saada infot kroomi kohta ja nii. Äkki on mõnel lausa olemas endal referaat selle kohta. Kõik abi on oodatud.
    Trüki aga yahoo!- sse sisse chemical element chrome ja tuleb nii, et kirjuta või doktoritöö kokku. Ja raamatukogust saab ka ehk mõne eestikeelse raamatu. Kuigi, kui sul on plaanis ülikooli minna, siis oleks parem juba praegu ingliskeelsete allikate kasutamisega pihta hakata...

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Kroom\'

      noh mul vaja kutsekool läbi teha ja kähku referaat copy paste mõttes valmis teha
      aga infopuudus on täielikult

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Kroom\'

        Sel juhul ei saa ma sind aidata, valmistööd mul küll pole.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Kroom\'

          vii õppejõule mõned kroomitud stanged ja iluliistud

          ps. igaksjuhuks teibi stange siseküljele 500-kroonine

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Kroom\'

            keemiaõpikust nt

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Kroom\'

              Kroomi alal on maailma suurim ekspert Tim \"The Toolman\" Taylor.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Kroom\'

                kroomiteemalist kompetentsi peaks päris piisavalt leiduma \'pooli foorumites ilukilpidega seotud teemade all
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar

                Working...
                X