320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Õlu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Orginally posted by Lincoln

    peale eesti õlude soovitan vee Kilkennyt ja Krusoviced ning ka Guiness pidi hea maitsega olema (ise pole saanud)
    jürgen
    guinness on siga hea õlu. mõni ju ütleb et on nagu leib aga minu arust on maitse jumalik

    Kommentaar


      #32
      Orginally posted by dreyd

      Orginally posted by Maarek

      Aga pane õlut ja siis piima peale.
      Ja siis vaata "Robinsoni" vist 3-ndat osa, et teada saada, mis juhtub.
      aa mis juhtus siis?
      Seal lihtsalt see Eesti kutt ütles, et mingit kookospähklit süües on pärast seda nii umbes 5 sekundit aega peldikusse jõudmiseks.
      Õlu piimaga pidi umbes sama diil olema. Ma ise pole kahjuks proovinud, aga keegi võiks ära teha ja siis tulemustest teada anda.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #33
        Orginally posted by eston
        guinness on siga hea õlu. mõni ju ütleb et on nagu leib aga minu arust on maitse jumalik
        Sai viimati seda kuulikesega varianti mekitud (mida paraku meil saada ei ole). Seda maitset vist polegi võimalik kommenteerida.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #34
          tubli on eston
          meil on ka ühine õlle maitse
          jürgen
          Jalgpallihaigla liige NR. 69

          Kommentaar


            #35
            coca 6llega -- kusjuures ei olegi nii hull asi kui kirjelduse järgi arvata v6iks...

            6lledest... praegu on eestis puudu lahja tume 6lu... kunagi tartu tegi t6mmut hiidu, vot oli hea! lätis jälle asjad sedamoodi, et iga teine 6lu lahja tume... sellepärast mulle läti meeldibki!!!
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar

            Working...
            X