320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

toredaid pilte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    >>

    Kommentaar


      Kommentaar


        http://www.rate.ee/show.php?id=14590509 .. pisutkest hoiatust vajab ka see pilt

        Kommentaar


          Algselt postitas marti88 Vaata postitust
          http://www.rate.ee/show.php?id=14590509 .. pisutkest hoiatust vajab ka see pilt
          siis on see sammuti piisavalt jube

          Kommentaar


            Minge p**si oma reidiga.

            Kommentaar


              Nüüd vöiks tulla moderaator ja teha oma tööd., sest puuetega inimeste üle naermine on üks alatuimaid tempe üldse.

              Kommentaar


                vaimselt paistab ok tüüp olema, aga see kuidas keegi välja näeb ja selle üle naerda... väga rumal ja nõrk.
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Pole jah naljakas, ega ta saa ennast muuta...

                  Kommentaar


                    Ma ei naera ta välimust


                    Aga too tädike vasakul on liiga jõhker

                    Kommentaar


                      ma pakun, et vend teab milline ta välja näeb, kuid olen kindel, et ta elab täisväärtuslikku elu
                      faking hell, pole normaalne sellise asja üle naerda
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        ma ie mõelnudgi seda nii, et teda mõnitada vms. lihtsalt vastasin, kuna martin88 pani ka ühe rate pildikese.

                        Kommentaar


                          Tra enne vaadake kas te emadel üldse rinnad ees on ja kui pikad te vemblad on, siis tulge naerma teiste üle .. idikad

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                            vaimselt paistab ok tüüp olema, aga see kuidas keegi välja näeb ja selle üle naerda... väga rumal ja nõrk.
                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            ma pakun, et vend teab milline ta välja näeb, kuid olen kindel, et ta elab täisväärtuslikku elu
                            faking hell, pole normaalne sellise asja üle naerda
                            Tema nüüd küll just kõige tugevama närvikavaga ei ole ning samuti ei tea ka seda, kui täisväärtuslik ta elu on, aga teise välimuse üle naermine ei ole tõesti väga ilus tegu.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Eee, mehed on jube tundlikud. Näiteks naiste välimuse üle kommenteeritakse ja naerdakse nii, et naba paigast

                              Kommentaar


                                http://www.rate.ee/show.php?id=14590509 mina jään ikkagi oma arvamuse juurde ,et see pilt vajab pisutkest hoiatust

                                Kommentaar

                                Working...
                                X