320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

toredaid pilte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Vähetuntud vutivaatlejalt väga hea pilt. Sellised kuradi sitapead ajavad ikka närvi küll ja minu poolest siis võivadki oma suunatulega vilgutama jääda. Mina neid vahele pole lasknud. Just eile proovis mingi Celica mees samasugusega geniaalsusega välja tulla Endla tn. ja Suur-Ameerika tänava foori juures. Aga on veel juhte, kes selliseid debiile ikka vahele lasevad. Kuna see oli tõesti hea pilt, siis eestistasin seda natuke.

      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
        Vähetuntud vutivaatlejalt väga hea pilt. Sellised kuradi sitapead ajavad ikka närvi küll ja minu poolest siis võivadki oma suunatulega vilgutama jääda. Mina neid vahele pole lasknud. Just eile proovis mingi Celica mees samasugusega geniaalsusega välja tulla Endla tn. ja Suur-Ameerika tänava foori juures. Aga on veel juhte, kes selliseid debiile ikka vahele lasevad. Kuna see oli tõesti hea pilt, siis eestistasin seda natuke.
        Samas alguses Tallinnas liigeldes oli jube häiriv see, et iga manöövrit pidid ikka mittu ristmikku ette mõtlema. Teades, et soovid paremale ristmikult keerata ja kui lõpuks näed liiklusmärke, mis seda tegema juhendavad, siis on tihtipeale juba võimatu manöövrit sooritada, kuna oled pahaaimamatult kõige jaburamas reas.
        Last edited by Nurmekas; 12.05.10, 21:06. Põhjus: Võtsin pildi ära...

        Kommentaar


          Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
          Samas alguses Tallinnas liigeldes oli jube häiriv see, et iga manöövrit pidid ikka mittu ristmikku ette mõtlema. Teades, et soovid paremale ristmikult keerata ja kui lõpuks näed liiklusmärke, mis seda tegema juhendavad, siis on tihtipeale juba võimatu manöövrit sooritada, kuna oled pahaaimamatult kõige jaburamas reas.
          +1

          101010101
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
            Samas alguses Tallinnas liigeldes oli jube häiriv see, et iga manöövrit pidid ikka mittu ristmikku ette mõtlema. Teades, et soovid paremale ristmikult keerata ja kui lõpuks näed liiklusmärke, mis seda tegema juhendavad, siis on tihtipeale juba võimatu manöövrit sooritada, kuna oled pahaaimamatult kõige jaburamas reas.
            +1
            Paraku ei ole alati vaja sõita seal, kus kogu tee peas on, loodan Piksenool, et satud kunagi ise sellisesse situatsiooni ja siis sind ükski sitapea vahele ei lase.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Eksimine on inimlik ja loomulikult on vaja teinekord kedagi vaja vahele lasta ja seda olen ma ka teinud. Aga närvi ajavad need sitapead, kes kiirendavad kogu liiklusvoolust mööda, et siis vahetult enne pööret hakata vahele pressima. See on ju teadlik liiklusvoolu segamine ja eksimise või kogenematusega pole seal miskit tegemist. Tegemist on nahhaalsusega.
              Loomulikult olen ka mina olnud situatsioonis, kus olen vales reas enne pööret, aga ma ei pressi julmalt sinna liiklusvoolu vahele. Üritan sinna sujuvalt sisse saada kui on tekkinud autode vahele pikivahe või mõni arusaaja juht laseb vahele. Olen mõnikord harva sõitnud ka ringiga sellepärast, et valest reast oleks mõttetu hakata kuhugi paremale või vasakule pressima.

              Seal Endla- Suur-Ameerika tn. ristis võiks mõnel sitapeal mõne odavama autoga külje ära kriimustada, siis vast õpiks ja ei nussiks iga hommik normaalseid liiklejaid.

              Tänan tähelepanu eest,
              Piksenool
              Algselt postitas alehis
              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

              Kommentaar


                Keegi võiks seda viimast pilti modida nii, et nool tuleks paremast reast, mitte vasakust. Ilmselgelt poleks siis ka vaidlust selle üle, kas tüüp eksis või sõitis tahtlikult. Praeguse pildi järgi võiks pigem öelda, et tüüp on eksinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti
                  Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                  LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                  LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                  Kommentaar




                    nah, isegi Wikipedia ajab vahest paska.

                    Kommentaar


                      sünnidaatum on ka mingi ulmevaldkonda kuuluv

                      Kommentaar


                        Tõesti, ei pannud seda alguses tähelegi.

                        Kommentaar


                          muidugi ajab paska, kui suvaline mats seda muuta saab.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            muidugi ajab paska, kui suvaline mats seda muuta saab.
                            oh really?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                              oh really?
                              really really, ise võib ju ka paska ajada:

                              Kommentaar


                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X