320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

toredaid pilte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Henriolen Vaata postitust



    Eesti viie rikkama riigi hulka, jeeright!
    ansipil on pohhui, tema numbrid vastavad soome-rootsi omadele.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        ansipil on pohhui, tema numbrid vastavad soome-rootsi omadele.
        Ansipil on tõesti pohhui, ja siis imestatakse miks inimesed Eestis elada ei taha ja paljud noored välismaale lähevad. Tule taevas appi!

        Kommentaar


          Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
          Ansipil on tõesti pohhui, ja siis imestatakse miks inimesed Eestis elada ei taha ja paljud noored välismaale lähevad. Tule taevas appi!
          Mis see Ansip siis nüüd täpselt tegema peaks? Kõigil kõrval seisma ja õpetama, kuidas täpselt elada tuleks, et Farmi-Gabrieli moodi jõhkralt rulli kokku ajada? Igaüks peab ikka ise initsiatiivi üles näitama.

          Üleüldse ma ei saa aru, miks selle pildi pärast nii pöördesse minnakse kõikjal. Loogiline ju, et ei saa ühel päeval olla äsjaiseseisvunud endine Nõukogude riik, kellel terve vundament vaja hoopis uude kohta ehitada, ning kohe järgmisel hommikul ärgata Rootsina. Veidi tuleb ikka aega ka varuda ning sellest protsessist osa võtta, mitte pageda rikaste naabrite juurde, et nende juba ülesehitatud majas "head elu" nautida.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Jah, keegi võiks teha sarnase pildi, kus on endised NL vabariigid võrdluses. Äärmisel juhul võiks isegi muud Ida-Euroopa riigid sekka võtta.
            Mis mul sellel pildil aga silma hakkab, on see, et pensionid on proportsionaalses suhtes keskmise palga suhtes kõrgemad kui mujal (ilma arvutit appi võtmata, seega vabandan, kui eksin).
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Mis see Ansip siis nüüd täpselt tegema peaks? Kõigil kõrval seisma ja õpetama, kuidas täpselt elada tuleks, et Farmi-Gabrieli moodi jõhkralt rulli kokku ajada? Igaüks peab ikka ise initsiatiivi üles näitama.

              Üleüldse ma ei saa aru, miks selle pildi pärast nii pöördesse minnakse kõikjal. Loogiline ju, et ei saa ühel päeval olla äsjaiseseisvunud endine Nõukogude riik, kellel terve vundament vaja hoopis uude kohta ehitada, ning kohe järgmisel hommikul ärgata Rootsina. Veidi tuleb ikka aega ka varuda ning sellest protsessist osa võtta, mitte pageda rikaste naabrite juurde, et nende juba ülesehitatud majas "head elu" nautida.
              Ansip, sina vä?

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Mis mul sellel pildil aga silma hakkab, on see, et pensionid on proportsionaalses suhtes keskmise palga suhtes kõrgemad kui mujal.
                  Ise panin sama asja kohe tähele. Eks valijad otsustavad, kus prioriteed olema peaks. Vananevas ühiskonnas on aga pensionil olevate inimeste kaal päris suur ja nende hääl kõvasti kosta.

                  Selline õpetlik pilt kah teemasse:

                  Kommentaar


                    Cool party bro

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Kommentaar




                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            ma kitun edgarile ära ning ta ei anna kunagi enam elu24le kommentaare oma suhete kohta

                            Kommentaar





                              Kas tõesti Ott?

                              Kommentaar


                                See küll nüüdseks natukese vana aga siiski.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X