320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

toredaid pilte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
    Kes need on seal pildil? Vasakult paremale ning isikukoodidega palun.
    New York (linn) - vasakul, Irene (orkaan) - paremal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Manchesteri fännid naisega.
      Aplaus, nagu näha on härra isegi sellises situatsioonis härra. Kui oleks naisele lähemale läinud, saanuks Diana vihaseks või? Millal see show telekasse jõuab, vaataks isegi seda õudset manchesteri kiitmist.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Aplaus, nagu näha on härra isegi sellises situatsioonis härra. Kui oleks naisele lähemale läinud, saanuks Diana vihaseks või? Millal see show telekasse jõuab, vaataks isegi seda õudset manchesteri kiitmist.
        Täna äkki?
        P.s. vaatasin telekavast järgi ja tõesti, täna kell 2050 näete kõiki ManU löödud väravaid kolmehäälse hosiannaga.

        Kommentaar


          Pohlak Flora toolis imestab rohke roosa üle: "Florat rünnatakse, ma kordan, Florat rünnatakse!"

          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Kuule football2u kas süstisid roosat värvi omale veeni või oled eilsest siiani kännuämblik, et mitmes teemas mingit täielikku OT'd paned roosa värvi lugudega?

            Kommentaar


              Milles probleem? Minu arvates täiesti teemakohane pilt. Isegi sain väikse šoki hommikul vara avalehte külastades.

              Kommentaar


                Ei nagu Pohlak vs Kalju oli vahepeal meedias väga visa vastasseis, seega oli väga koomiline avada Soccernet, näha seal Pohlakut keskel ja ümberringi Roosa Pantri vägiteod Fakk, mees, intriigi ja nalja!
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Järelikult olen õnnelik, et olen igast lisavidinad browseril ära keelanud puhtama keskkonna nimel. See kuradi valikute tausta värv roosa...silmadele jube halb ja valutama panev kui üle paari sekundi vaadata. Saame aru ergas värv on äge ja kõik panevad tähele aga ei ole mõtet üle pingutada nagu oleks mingi kakanokumeeste kodulehekülg ja ka silmadele mõjub väga kurnavalt...lihtsalt pead kannatama, et mingeid uudiseid lugeda ja üritad võimalikult kiirelt lugeda, et võimalikult ruttu minema saaks lehelt. Ausõna ei ole üldse hea.

                  Kommentaar


                    +1

                    krt, mul on esilehel ainult menüüriba roosa ning paljalt see keerab sekundiga puhanud silmad vussi.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      +1

                      krt, mul on esilehel ainult menüüriba roosa ning paljalt see keerab sekundiga puhanud silmad vussi.
                      tee esilehel refresh

                      Kommentaar


                        mõnikord on loll-ivani seltskonnas esmapilgul raske ära tunda, aga mõnikord mitte väga.

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Kommentaar




                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              http://www.orsm.net/shite/update20110908/rs046.jpg[/IMG]

                              http://www.orsm.net/shite/update20110908/rs021.jpg


                              Kommentaar


                                Maailma suurimad tööandjad



                                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                                Oot! Kas foxconnis käis mingi suurem enesetapulaine jälle üle, et neid pildile pole pandud?
                                The three private companies are Walmart, McDonald's and Taiwan's Hon Hai Precision Industry Company, a subsidiary of which is Foxconn, a secretive electronics manufacturer.

                                Artikkel: http://www.economist.com/blogs/daily.../defendingjobs

                                Kommentaar

                                Working...
                                X