320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

toredaid pilte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seletage mulle (ma olen ka lapsevanem) palun ära, miks peaks 8-10 aastasel (sinnakanti see poiss tundub vanuse poolest) lapsel FB konto olema?

    Kommentaar


      seletage mulle miks peaks ükskõik kui vanal inimesel olema myface konto?
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        seletage mulle miks peaks ükskõik kui vanal inimesel olema myface konto?
        Kui tahad isolatsioonis elada, ega siis peagi. Markofkini küsimusele mul aga vastused puuduvad.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Seletage mulle (ma olen ka lapsevanem) palun ära, miks peaks 8-10 aastasel (sinnakanti see poiss tundub vanuse poolest) lapsel FB konto olema?
          Ei tea jah, aga veel enam, mu ühel väiksel sugulasel (11.aastane tüdruk) on FB-s näiteks ligikaudu sama palju sõpru kui mul juba. Suht müstiline tegelikult arvestades vanust. Selles vanuses teadsin ma ise ilmselt enda klassi ja paralleeli rahvast, mõnesid veel koolist, trennikaaslasi ja lähemate naabrite lapsi enda vanustest inimestest. Tal on aga kõik loetletud x10 juba praegu.

          Ilmselt lisatakse tänapäeval muidugi sõbraks ka inimene, keda oled vb korra ainult näinud.

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Seletage mulle (ma olen ka lapsevanem) palun ära, miks peaks 8-10 aastasel (sinnakanti see poiss tundub vanuse poolest) lapsel FB konto olema?
            Ametlikult tegelikult ei saakski, sest seal peaks registreerimisel olema vanuse alampiir olema 12 eluaastat (vähemalt siis oli, kui minu poeg endale kontot tegi). Keegi muidugi ei keela registreemisel enda sünniaastaks panna misiganes number
            Koolilastel on FB konto omamine vist üsna elutähtis, sest mulle isiklikult tundub, et nendel on seisukoht, et kui sul kontot pole, siis pole sind olemas. Elu paratamatus.
            Ja kuivõrd lapsed lähevad kooli 7 aastaselt, siis on 8-10 aastastel konto täiesti tavapärane nähtus.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Tuletame meelde, et arstid streigivad. Nende nõudmised on kirjutatud plakatile.

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Tuletame meelde, et arstid streigivad. Nende nõudmised on kirjutatud plakatile.
                Tähelepanek on väga hea...olen vist ainult kahte arsti näinud kelle käekirjast aru saab...teiste puhul...võib-olla Hiina hieroglüüfidest saab sama palju aru. Äkki peaks Kreeka eeskujul hakkama maksma lisatasu, et kui tahavad kõrgemat palka (1930 EUR/kuu keskmine on tõesti ülbelt vähe) siis peavad kirjutama õppima nii, et tavainimene aru saab mitte ainult arstid aru saavad

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Tähelepanek on väga hea...olen vist ainult kahte arsti näinud kelle käekirjast aru saab...teiste puhul...võib-olla Hiina hieroglüüfidest saab sama palju aru. Äkki peaks Kreeka eeskujul hakkama maksma lisatasu, et kui tahavad kõrgemat palka (1930 EUR/kuu keskmine on tõesti ülbelt vähe) siis peavad kirjutama õppima nii, et tavainimene aru saab mitte ainult arstid aru saavad
                  Eeldan pigem, et siin on vihjatud arstide kehvale kommunikeerimisoskusele streigi vältel... Neil läheks suhtekorraldajat vaja, kuid see selleks. Karikatuur on aus ja hea!
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Kui tahad isolatsioonis elada, ega siis peagi.
                    Ei kõik teised on isolatsioonis.

                    et poleks liiga palju ilma pildita juttu
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Blowjobs
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Mustamäel

                            Kommentaar




                              Tõlge:
                              NIkita: yo, laena tonn, mu v*tul on varsti sünnipäev, lõhna (kingituse) jaoks ei jätku raha
                              bljääää (ei vaja tõlget)
                              andesta kallis
                              Julia: mine m*nni
                              a mis lõhn see on
                              Nikita: Üllatus

                              Kommentaar


                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X