320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

toredaid pilte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Minu arvates on väga lahe, kuidas mingi überkiimas tropp niimoodi vahele võetakse. Ehk see on kriminaalkuritegu, mu väiksed foorumipihkurid.
    M007 (mu õde on ka parasjagu 13)
    oleks tore jah, kui vahele võetakse(kui ei ole trollimisega tegemist). saatsid pildi edasi veebikonstaablile vms, et sealt edasi uurimine algatataks?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Oleks tore, kui arvuti aku ka tegelikult nii kaua vastu peaks nagu ta mule eile mõnda aega näitas.
      Sa usud seda, mida Windows ütleb???

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        oleks tore jah, kui vahele võetakse(kui ei ole trollimisega tegemist). saatsid pildi edasi veebikonstaablile vms, et sealt edasi uurimine algatataks?
        Ei saatnud. Aga saatsin Delfi toimetusse edasi. Ehk sealt hakkab mürgel ja küll siis jõuavad asjad omal ajal.

        Kommentaar


          Aga kes kinnitab, et see võltsitud pilt pole? Päris karm nali oleks kui su nimi ja pilt mingi sellise "screenshoti" peale pandaks.

          Ballack, ei ma tõesti ei usu, et mu arvuti aku 10 ööpäeva vastu peab. Üldiselt arvutatakse seda aega aga päris hästi, kuid seda saab teha vaid hetkekoormusest lähtuvalt ja mine sa tea mis see win8 tutika akuga välja arvutab kui win7 jookseb seal reaalselt vähemalt 12 tundi.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Aga kes kinnitab, et see võltsitud pilt pole? Päris karm nali oleks kui su nimi ja pilt mingi sellise "screenshoti" peale pandaks.

            Ballack, ei ma tõesti ei usu, et mu arvuti aku 10 ööpäeva vastu peab. Üldiselt arvutatakse seda aega aga päris hästi, kuid seda saab teha vaid hetkekoormusest lähtuvalt ja mine sa tea mis see win8 tutika akuga välja arvutab kui win7 jookseb seal reaalselt vähemalt 12 tundi.
            Ega Telhvi seda otse üles ei paneks. Pigem ongi küsimus, et kas tegu on mingi täiesti haige naljaga, mille puhul saaks levitaja piki näppe või väga tõhusa nilbikute püüdmisnipiga. Küsi ükskõik millise naistuttava käest, kelle noorus on reidipõlvkonda jäänud ja saad teada, et selliseid vellosid ajas seal noortele väga tihti ligi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Küsi ükskõik millise naistuttava käest, kelle noorus on reidipõlvkonda jäänud ja saad teada, et selliseid vellosid ajas seal noortele väga tihti ligi.
              Jah, nii ta paraku on.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Vähem juttu rohkem pilte

                Kommentaar



                  Ja hoogu sattunud M007
                  Kommentaar 1: Mees saabub kolm kuud kestnud komandeeringult ja näeb sellist kirja - üks korterinumber on tema korter.. Ainest uuele põnevusfilmile.
                  Kommentaar 2: See on muidugi õudne kadedus, et ise ilmselt 11 kuud tagasi mürgeldati nii, et terve maja värises.
                  Kommentaar 3: Kõne politseisse.
                  Ärritunud pereisa: "Naabrid põrutavad!!!"
                  Dispetšer: "Meil pole kedagi saata..."
                  Kaks päeva hiljem Küüt vabandab ja astub tagasi.

                  Kommentaar


                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                         
                        aga mujale ka ei mõistnud postitada
                         

                        Kommentaar


                          Ebaterve huumor oleks täitsa sobilik olnud ju
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            huumor selles mõttes, et...?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              ... et neil omal tundub lõbus olevat.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X