320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

toredaid pilte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    See Ratase pilk on võimas
    *Record scratch*
    *Freeze frame*

    "Yup, that's me. You're probably wondering how I ended up in this situation."

    Uus Eesti film "Jüriöö". Kinodes aastal 2018, režissöör Marii Karell.

    Kommentaar


      Tuletab Balta turu pirukaletti meelde.

      Cw5SLmSXgAA1C3F.jpg

      Kommentaar


        Kommentaar


          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Loodan, et pole olnud:

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Loodan, et pole olnud:
              Neli aastat vana kild. Aga klassika ikkagi.

              Kommentaar


                Leitud facebookist - ''Lõpetasin Hugh Treffneri gümnaasiumi, cum laubal''

                Kommentaar


                  Ma ei arva küll, et see tore pilt on ja ei suuda seda pildina siia panna aga WTF?!?!?!
                  Täna õhtul korraldab politsei koos kaitseliiduga ühisõppuse " Toompea lukku", kus harjutatakse avaliku korra tugevdatud kaitset parlamendihoone lähistel.


                  edit: ok, nad mängivad vist mässajaid, "rohelisi mehikesi" vms.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Ma ei arva küll, et see tore pilt on ja ei suuda seda pildina siia panna aga WTF?!?!?!
                    Täna õhtul korraldab politsei koos kaitseliiduga ühisõppuse " Toompea lukku", kus harjutatakse avaliku korra tugevdatud kaitset parlamendihoone lähistel.


                    edit: ok, nad mängivad vist mässajaid, "rohelisi mehikesi" vms.
                    paras klounaad...

                    Kommentaar


                      No kui nad tõesti mängivad "rohelisi mehikesi", siis tabab neid kultuurišokk, sest vavealt et need mehikesed sellised on
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Ühel tüüdil on saalijalka jalatsid jalas. Nendega on munakivide peal, mis on lume-jää segused, äärmiselt väga suur võimalis libastuda ja rünnakul omadele perse keerata.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Palun tõlget. Mis selle pildi huvitavaks teeb?
                          Lugu algas eelneva relvaga poseerimsie pildiga, see suunas meeleolu ja kui tuli siis see "russian squat" grupikas, tekkis korralik wtf. Aga noh, nagu mu "edit" tekstist võib välaj lugeda, siis minu viga, ma ei saanud lihtsalt kohe aru, et poisid elasid väga rolli sisse.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Keegi on vastu v?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Keegi on vastu v?

                              cum-abielu???

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                cum-abielu???
                                Thank you, cum again!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X