320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

toredaid pilte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

    Kommentaar


      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
          ei ole tore.

          Kommentaar


            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Rassism pole tore
                My daddy was a bankrobber

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust
                  Rassism pole tore
                  iga nahavärvile viitamine ei ole automaatselt rassism. saa üle.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    pwn , hea ,et lõuga ei saanud?
                    My daddy was a bankrobber

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust
                      Rassism pole tore
                      ongi. Tra need neegrid raisk on suurimad rassistid. Ja nüüd sai üks veel presidentiks..

                      Üks tore pilt selle peale

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Cule
                        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust
                          pwn , hea ,et lõuga ei saanud?
                          sa said 'inimkonna pattude eest' rassismikaardi ülekasutamisel. mind ausaltöeldes häirib, kui igasugune viide mustale nahavärvile tõlgendub, negriidse rassi inferioorseks pidamisena. obama ongi neeger, seda võib öelda ja sel teemal võib nalja teha. nagu ka partsi viltuse pea üle.

                          rassism, ma tuletan meelde, on eelarvamus mis seisneb inimeste teistest paremaks või halvemaks pidamist tulenevalt nende rassist.

                          see mida sina tegid oli eelarvamusel põhinev alusetu süüdistus rassismis. ma ei taha sulle väga peale hüpata, kuna see on õpitud poos, mida kasutavad hästi paljud ja sa oled ikka vist päris noor ja vastuvõtlik ka. aga noh, ärge tulistage sel teemal kogu aeg puusalt.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            sa said 'inimkonna pattude eest' rassismikaardi ülekasutamisel. mind ausaltöeldes häirib, kui igasugune viide mustale nahavärvile tõlgendub, negriidse rassi inferioorseks pidamisena. obama ongi neeger, seda võib öelda ja sel teemal võib nalja teha. nagu ka partsi viltuse pea üle.

                            rassism, ma tuletan meelde, on eelarvamus mis seisneb inimeste teistest paremaks või halvemaks pidamist tulenevalt nende rassist.

                            see mida sina tegid oli eelarvamusel põhinev alusetu süüdistus rassismis. ma ei taha sulle väga peale hüpata, kuna see on õpitud poos, mida kasutavad hästi paljud ja sa oled ikka vist päris noor ja vastuvõtlik ka. aga noh, ärge tulistage sel teemal kogu aeg puusalt.
                            Samas kui Parts Eesti presidendiks saaks ja keegi kuskile pildi uploadiks riigikogust mis viltu on siis loetaks seda mõnitusena.
                            Mina pole kedagi alusetult süüdistanud vaid ütlesin selgesõnaliselt ,et rassism pole tore .
                            Minu vanuse ja vastuvõtlikusega pole siin mingit pistmist.
                            Kui Ameerika presidendiks oleks McCain valitud siis ei oleks küll selle üle nalja visatud tema nahavärvi pärast või Valgele Majale hallid juuksed pähe joonistatud.
                            My daddy was a bankrobber

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust
                              Samas kui Parts Eesti presidendiks saaks ja keegi kuskile pildi uploadiks riigikogust mis viltu on siis loetaks seda mõnitusena.
                              Mina pole kedagi alusetult süüdistanud vaid ütlesin selgesõnaliselt ,et rassism pole tore .
                              Minu vanuse ja vastuvõtlikusega pole siin mingit pistmist.
                              Kui Ameerika presidendiks oleks McCain valitud siis ei oleks küll selle üle nalja visatud tema nahavärvi pärast või Valgele Majale hallid juuksed pähe joonistatud.
                              mccaini naljad oleks olnud teistsugused, aga see polegi oluline. must mees usa presidendina on tavatu olukord, tavatu olukord tõmbab tähelepanu ning sel teemal visatakse ka nalja. nagu ka teemadel, et maailma edukaim golfimängija on must ja räppar valge (oli kunagi selline olukord). rassi teema huumorisse sissetoomine ei ole alati rassism, kuigi paljud on väga varmad seda silti kasutama, nagu ka sina. viltuse pea üle naermine ei ole ilus, ning võibolla ei ole presidendi nahavärvi pööratud usa riigivõimu sümbol ka ilus, aga see ei ole rassism. pole vist vaja lisada, et tunnen obama võidu üle siirast heameelt, aga see ei muuda tegelikult midagi.

                              tegelikult tahtsin juhtida tähelepanu ennekõike asjaolule, iga nahavärvi puudutava lause pärast ei tasu veel džotile viskuda. kui ma ütlen, et Michael Ricketts on kole neeger, siis pole see mingi rassism, vaid isikustatud solvav fakti konstanteering, sest ta lihtsalt ongi kole neeger. samamoodi nagu Wayne Rooney on kole scouser.



                              vabandan ka teema risustamise pärast. see ei kordu.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                *ema on sul scouser



                                *-minu hea huumorimeel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X