320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim/Halvim reklaam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Diil!
    Diil

    Kommentaar


      kas allahindlust ka saab?
      TELE2 commercial for GPRS campaign. Director Boris Damast. DOP Rene Ohashi. Created by Partizan. Produced by Guerilla Shots.

      Kommentaar




        ei tea kas see on olnud...

        Kommentaar


          Ekspress Hotline'i omad on head.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Pingviinike, pingviinike, ma olen väike pingviinike...

            Kommentaar


              parimate reklaamide alla läheb kindlasti see

              Auto sex arba kas buna kai regejimas prastas :-)

              Kommentaar


                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kommentaar




                    "Mobiilsideoperaator Tele2 reklaamib end televisioonis komöödiasarja abil. Kui muidu kaob televaataja reklaamipausi ajaks kööki, siis selle seriaali kutsungi peale tuleb ruttu teleka ette tagasi." - eelmise nädala Ekspress

                    Huvitav, järelikult olen ma täielik erand. Pean tunnistama, et mitte ükski telereklaam ei ole minusse sellist jälge jätnud. Ma ei julge enam isegi puldiga Eesti kanalite peal klõpsida, et äkki jääb see jubedus ette ja siis tahad kedagi silma pussitada.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust


                      "Mobiilsideoperaator Tele2 reklaamib end televisioonis komöödiasarja abil. Kui muidu kaob televaataja reklaamipausi ajaks kööki, siis selle seriaali kutsungi peale tuleb ruttu teleka ette tagasi." - eelmise nädala Ekspress

                      Huvitav, järelikult olen ma täielik erand. Pean tunnistama, et mitte ükski telereklaam ei ole minusse sellist jälge jätnud. Ma ei julge enam isegi puldiga Eesti kanalite peal klõpsida, et äkki jääb see jubedus ette ja siis tahad kedagi silma pussitada.
                      Täpselt, ja see Tele2 reklaam on veel eriti masendavalt halb.

                      Iseenesest on sõna reklaam minugi jaoks niikunii tugevas vastuolus sõnaga 'hea', mis siin 'parimast' veel rääkida...
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                        Iseenesest on sõna reklaam minugi jaoks niikunii tugevas vastuolus sõnaga 'hea', mis siin 'parimast' veel rääkida...
                        õu, ei ole ilus teise mehe eriala niimoodi ühe lausega korstnasse kirjutada ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                          õu, ei ole ilus teise mehe eriala niimoodi ühe lausega korstnasse kirjutada ..
                          võiksin ka kirjutada kaks või kolm lauset, aga kokkuvõttes ei ole ju vahet...

                          okei, jõuluajal võib ju positiivse noodina öelda, et potentsiaali isegi natuke on, aga kuna seda üldse ei realiseerita, olen selle unustanud.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                            võiksin ka kirjutada kaks või kolm lauset, aga kokkuvõttes ei ole ju vahet...

                            okei, jõuluajal võib ju positiivse noodina öelda, et potentsiaali isegi natuke on, aga kuna seda üldse ei realiseerita, olen selle unustanud.
                            ee .. reklaamikunstil tervikuna on potentsiaali? kõlab sama loogiliselt kui "saia viilutamisel on potentsiaali".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                              ee .. reklaamikunstil tervikuna on potentsiaali? kõlab sama loogiliselt kui "saia viilutamisel on potentsiaali".
                              reklaamil kui nähtusel. praeguses vormis, eriti TV-s ja netis, on see (nn. kunst) ikka üpris mannetu, sügavalt lapsemeelne ja häirivalt kehv. vello99 poolt toodud näide oli esmaklassiline.
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Smart Beep: http://www.youtube.com/watch?v=3EVTV...e=channel_page

                                Mercedes-Benz: http://www.youtube.com/watch?v=EZScx...eature=related

                                Pepsi: http://www.youtube.com/watch?v=x5NwQ...e=channel_page

                                Umbro: http://www.youtube.com/watch?v=_Gf4E...e=channel_page
                                The other line moves faster.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X