320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim/Halvim reklaam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    kes aru ei saanud, siis see käib siin teemas just nende halvimate reklaamide alla....

    Kommentaar


      Ei saa mittenõustuda, Teiresias, jääb mulje nagu hunnik skisosid oleks kaamera ette aetud.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Ma hakkasin seetõttu otsima reklaami suitsetamise vastu, kus realmadridfan räppis. Keegi suudab selle linkida?

        Kommentaar


          Kumm on seks reklaam on tõsiselt pask. Selle autor võiks aja mahavõtta ja Bali saarele eneseotsingu rännakule minna.

          Kommentaar


            Mulle meeldib asja juures see, et enam ei pea ma ise kondoome ostma, vaid nüüd hakkavad naised neid ostma. Selle eest saab ju terve õlle. Hea kampaania!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mulle meeldib asja juures see, et enam ei pea ma ise kondoome ostma, vaid nüüd hakkavad naised neid ostma. Selle eest saab ju terve õlle. Hea kampaania!
              Pärast seda kampaaniareklaami pead kindlasti oma õllest loobuma või siis sellest teisest asjast. Ei ole hea kampaania.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Pärast seda kampaaniareklaami pead kindlasti oma õllest loobuma või siis sellest teisest asjast. Ei ole hea kampaania.
                Meie, mehed, ei saa kunagi naiste loogikast aru. Äkki neile meeldib?

                Kommentaar


                  KAS TE VIHKATE KA KADRI BUSSOVIT?

                  kapitaalsed tähed
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Meie, mehed, ei saa kunagi naiste loogikast aru. Äkki neile meeldib?
                    Testi viisin läbi kodustes tingimustes, kuid alpituba ei kasutanud. Vastus saabus vähem kui 48 tunni jooksul ning ülesandepüstitusest lähtuvalt oli sobivaid katsealuseid neli. Vastus oli ühene ei, kuid võimalus on arbitraažikohtus see vaidlustada. Kergendavaks asjaoluks oli objekti ühekordne analüüs ning äsjane raske treeningkorra läbimine. Usun teid, nelik!
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma hakkasin seetõttu otsima reklaami suitsetamise vastu, kus realmadridfan räppis. Keegi suudab selle linkida?

                      Kommentaar


                        kas ma sattusin trollimise ohvriks või FO REALS on see tüüp sealt reklaamist foorumi realmadridfan?

                        Kommentaar


                          jees. superstaari kristo

                          Kommentaar


                            See ajas küll naerma

                            Kommentaar


                              See ei ole alkovastane reklaam!


                              Asi nimelt selles, et ühel õhtul trennist tulles seda plakatit mõnekümne meetri pealt nähes tekkis ääretu õlleisu.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X