320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas on kõige parem võimalus, et ise kohta valida saaks. Ma olen kuulnud nagu seda, et pead huvi üles näitama, et tahad sõjaväkke minna ja siis nagu saad ka, aga need rohkem külajutud. Ise mõtlesin, et tahaks sidepataljoni minna, et seal pidavat elektroonikat ja sellist asja õpetatama, et seoses sellega, et lõpetan nüüd arvutierialal küll kooli, et kuigi see pole otseselt väga seotud, aga ma usun, et see oleks kõige kasulikum.

    Kommentaar


      Millal arstlikusse kontrolli kutsutakse? Pärast keska lõppu? Keegi oskab öelda.. ballack äkki?
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Oota kõnet kohe, kui karvad kasvama hakkavad.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
          Millal arstlikusse kontrolli kutsutakse? Pärast keska lõppu? Keegi oskab öelda.. ballack äkki?
          umbes peale 19ndat sünnipäeva saadavad kutse
          Minul näiteks oli sünnipäev talvel ja siis kevadel oli arstlik komisjon... oi kuidas nalja sai... :P
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            miks küsitakse siia teemasse tulles mingi sitharchives.com'i jaoks kasutajanime ja salasõna?

            Kommentaar


              jah??????

              mul ka sama pask

              Kommentaar


                ja mul ka

                Kommentaar


                  et tegemist on riigisaladusega?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Erko Vaata postitust
                    Kuidas on kõige parem võimalus, et ise kohta valida saaks. Ma olen kuulnud nagu seda, et pead huvi üles näitama, et tahad sõjaväkke minna ja siis nagu saad ka, aga need rohkem külajutud. Ise mõtlesin, et tahaks sidepataljoni minna, et seal pidavat elektroonikat ja sellist asja õpetatama, et seoses sellega, et lõpetan nüüd arvutierialal küll kooli, et kuigi see pole otseselt väga seotud, aga ma usun, et see oleks kõige kasulikum.
                    Mina läksin peale seda kui sain teada, et olen ülikoolis sees, toonasesse riigikaitseosakonda ja ütlesin, et tahan sügisel tulla. Kohe saadeti paberiga mingi komisjoni ette ja küsiti kuhu tahad minna ning tehtud. Sain sinna kuhu vaja
                    308

                    Kommentaar


                      mina saatsin pärast keskooli ise kirja KRA-sse ja avaldasin soovi. Kutsuti kohe komisjoni. Ütlesin et astun Politseikooli. Küsisid millal ajateenistusse minna tahan. Ütlesin et sügis 2009. 2 kuud hiljem tuli kiri et tuleb ilmuda suvel 2008 jällegi komisjoni ning et 2009 sügisel saan minna.
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Ma käisin ka ise KRA-s ja siis mind kutsuti ka , aga juhuslikult olen ma vigane ja mind ei võetud ja nüüd ravin oma vigastust ja lubasid nüüd uuesti arstlikku kutsuda, aga Dr. Männik ütles, et selle veaga mis mul on ei võeta sõtta, ühesõnaga ma prii ja pean tänu sellele 13-ndat aastat järjest õppima, masendav.

                        Kommentaar


                          Homsest saab Tagalapatt ühe teenija juurde
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Whoops! Läksin tagalasse, sattusin hoopis mereväkke.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              Whoops! Läksin tagalasse, sattusin hoopis mereväkke.
                              Kahju muidu ehk oleks kohtunud. Oleks natukene toetavalt mõnitanud sind
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Ajateenijad, kui tihti te võite kodus käia praegu? Iga nädalavahetus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X