320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    peale noorteaega saab vast enamvähem iga nädalavahetus... see oleneb hetkel sellest, et millal keegi läks.

    Kommentaar


      Taku oskab ainult õpetada kuidas sõjaväge vältida.

      Kommentaar


        Taku oskab õpetada kuidas sõjaväes ilusaks kah jääda
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          ei oska, puudub kogemus.

          Kommentaar


            Algselt postitas MMclub Vaata postitust
            Taku oskab ainult õpetada kuidas sõjaväge vältida.
            tee omale kaks last.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              tee omale kaks last.
              juurde või?

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack
                ole mureta küll kevadtormil näed
                merevägi ei lähe kevadtormile. samuti ei ole mul ka sinna asja
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Just nii, Merevägi ei osale Kevadtormil. kurbusega pean teatama et minu teenistus Mereväes on l6ppenud. Kahju oli tglt kaasv6itlejad maha jätta, kuid nende 2 nädala jookusl sai elu nähtud ja tore kogemus saadud. mere väes saab koju peale 5.teenistusnädalat, kui mingit sitta kokku ei keera. Need kes koju saavad on üldjuhul pädevikud, kes millegagi silma paistavad, eelk6ige positiivses plaanis, nö tulevased NAK-id
                  AILTON

                  Kommentaar


                    poisid ärge nüüd vana inimese peale pahandage, aga see teema tuleks ära muuta, uus pealkiri peaks olema lulli-löömine. Põhimõtteliselt käib täna mõni mees sama kaua sõjaväes, kui mina mõnda raskemat pohmakat põen, noh nii nibin-nabin poolteist nädalat.

                    Kommentaar


                      Ei ole ta lulli löömine midagi, minu puhul pani pasks kohalik arstlik komisjon kes mus väkke üldse saatis. Leboks muudab asja see et sa harjud selle eluga seal ära. Ega tegevused teenistuse jooksul ju eriti muutu lihtsalt sa teed need asjad juba harjumusest ära ja aega jääb ülegi ja siis m6tled ja räägid teistele et lebo. Alguses saab t6siseslt higistada et voodi ja ajad kapis ok oleksid ja et k6ik toimingud ajapiiridesse suruda. ära ja
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Just nii, Merevägi ei osale Kevadtormil. kurbusega pean teatama et minu teenistus Mereväes on l6ppenud. Kahju oli tglt kaasv6itlejad maha jätta, kuid nende 2 nädala jookusl sai elu nähtud ja tore kogemus saadud. mere väes saab koju peale 5.teenistusnädalat, kui mingit sitta kokku ei keera. Need kes koju saavad on üldjuhul pädevikud, kes millegagi silma paistavad, eelk6ige positiivses plaanis, nö tulevased NAK-id
                        Oot mismõttes? olid kaks nädalat ja saadeti tulema?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Oot mismõttes? olid kaks nädalat ja saadeti tulema?
                          just nii, 2 nädalat. Asjas oli minu initsiatiivi ka, ei tahtnud poolvigasena noorteaega läbida, eriti kuna minu probleem on eluohtlik isegi.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            anger management?

                            Kommentaar


                              minuga koos tuli aega teenima ka üks Levadia mängumees Igor Koroljov, keegi teab?
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                minuga koos tuli aega teenima ka üks Levadia mängumees Igor Koroljov, keegi teab?
                                siuh, säuh.

                                aastalõputurniiril mängis samanimeline tegelane Kalevi ridades ja lõi lausa värava.

                                okei, lähen hangin elu endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X