320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    nii, mais ülevaatusele. Kellegil mingeid vahvaid nippe, kuidas ära saada? Mul ka põlvedega jama, et peaks enne kuskile arstide juurde minema?
    ole normaalne mees ja jookse 10 korda peaga vastu seina. Või hüppa tundmatus kohas peakaid. Garanteeritud vabastus!
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Sita nägemisega tüüpidel pold just lihtne tulistamiseksamit ära teha. Kauguste hindamist samuti.
      Pole seal mingit eksamit selle kohta. Lihtsalt test on. Test ja eksam on erinevad asjad

      Kommentaar


        Kes tahab ajateenistusse minna (avaldab soovi), see peab miskine 2 aastat ootama (hetkeline seis).

        Kommentaar


          Üks kolk rääkis mulle, et need, kes Tapale lähevad, et kes lähevad nö. sügisel sinna ja on kokku 8 kuud- neil erilist valikut pole, et umbes lüüakse kohe Pioneeri siblima?
          Kas on ka nii w? ehk oskab keegi valgustada?
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
            Üks kolk rääkis mulle, et need, kes Tapale lähevad, et kes lähevad nö. sügisel sinna ja on kokku 8 kuud- neil erilist valikut pole, et umbes lüüakse kohe Pioneeri siblima?
            Kas on ka nii w? ehk oskab keegi valgustada?
            Siin saad vist isegi kohapealsete võllidega asja arutada - http://www.sodur.com/foorum/viewforu...b5558d9b7a8280 (ei nõua kasutaja regamist)
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Siin saad vist isegi kohapealsete võllidega asja arutada - http://www.sodur.com/foorum/viewforu...b5558d9b7a8280 (ei nõua kasutaja regamist)
              Woalaaa... thnx!
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                nii, mais ülevaatusele. Kellegil mingeid vahvaid nippe, kuidas ära saada? Mul ka põlvedega jama, et peaks enne kuskile arstide juurde minema?
                Nahhui sa ära tahad saada ? Sõjavägi on koht, mis teeb sinusugusest lõpuks mehe, muidu jäädki selliseks sitakotist jobuks. Üleüldse ei saa ma teist aru, kes te sõjaväest vabaks tahate saada. Kas 8 kuud on tõesti nii pikk aeg, mis tasub pühendada pigem nalja tegemiseks ja elu nautimiseks? Sõjavägi annab sulle korraliku kehavormi ja võibolla niimõnegi uue sõbra. Sest kui tõesti sõjaks peaks minema, pole meil ühtegi meest, on ainult mingid debiilikud arvutite taga, kes oma õppuse vaid sõjamängudes läbinud on ja sellest kuuldes püksid täis teevad.

                Kommentaar


                  Sul see noorteajal allakusemise nipp ei töötanud jah?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                    Nahhui sa ära tahad saada ? Sõjavägi on koht, mis teeb sinusugusest lõpuks mehe, muidu jäädki selliseks sitakotist jobuks. Üleüldse ei saa ma teist aru, kes te sõjaväest vabaks tahate saada. Kas 8 kuud on tõesti nii pikk aeg, mis tasub pühendada pigem nalja tegemiseks ja elu nautimiseks? Sõjavägi annab sulle korraliku kehavormi ja võibolla niimõnegi uue sõbra. Sest kui tõesti sõjaks peaks minema, pole meil ühtegi meest, on ainult mingid debiilikud arvutite taga, kes oma õppuse vaid sõjamängudes läbinud on ja sellest kuuldes püksid täis teevad.
                    Vaidleks sellele vastu. Kõik sõbrad, kes käinud on, nimetavad seda mõttetuks kohaks ja aja raiskamiseks. Kes ei suitseta - hakkavad suitsu tegema, kes ei joo - hakkavad jooma. Ja pealegi, pärast seda, nagu elu on näidanud, ei viitsita sittagi teha, vaid tahetakse sellest distsipliinist igatpidi lahti saada tehes kõike võimalikku, mida muidu ei teeks. Endal õnnestus sealt pääseda. Ja niipalju ütleks ka veel, et debiilik jääb debiilikuks, ei muuda teda ei sõjavägi ega miski muu. Kehavorm ka kahjuks mõne kuu pärast läinud. Aga no eks inimesed on erinevad ja mõnele vb tõesti meeldib. Ise igatahes soovitaks, kel vähegi tahtmist ja viitsimist, minge parem õppige kuskil midagi see kaheksa kuud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                      Nahhui sa ära tahad saada ? Sõjavägi on koht, mis teeb sinusugusest lõpuks mehe, muidu jäädki selliseks sitakotist jobuks. Üleüldse ei saa ma teist aru, kes te sõjaväest vabaks tahate saada. Kas 8 kuud on tõesti nii pikk aeg, mis tasub pühendada pigem nalja tegemiseks ja elu nautimiseks? Sõjavägi annab sulle korraliku kehavormi ja võibolla niimõnegi uue sõbra. Sest kui tõesti sõjaks peaks minema, pole meil ühtegi meest, on ainult mingid debiilikud arvutite taga, kes oma õppuse vaid sõjamängudes läbinud on ja sellest kuuldes püksid täis teevad.
                      sa oota parem kui su aeg kätte tuleb, küll siis tuleb mõistus ka koju
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Oh teid rotte küll. Millal Rootsimaale põgenemise paadi siis ostsite? Peale seda kui esimest korda sõjaväekutset nägite? Eesti armastajad my ass. Miks koondise mängudel käite ei saa aru? Eestit ei armasta ja Eesti hästi ei mängi....tõesti ei saa aru miks käite vaatamas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Oh teid rotte küll. Millal Rootsimaale põgenemise paadi siis ostsite? Peale seda kui esimest korda sõjaväekutset nägite? Eesti armastajad my ass. Miks koondise mängudel käite ei saa aru? Eestit ei armasta ja Eesti hästi ei mängi....tõesti ei saa aru miks käite vaatamas.
                          Ma polegi sellele varem nii mõelnud. Tõepoolest ma lähen ja ostangi nüüd paadi ja loobun Eesti koondise mängudel käimisest. Tänan hea nõuande eest.

                          Kommentaar


                            no esimene täispuhutav madrats peaks mul olema aastast '95
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                              Ma polegi sellele varem nii mõelnud. Tõepoolest ma lähen ja ostangi nüüd paadi ja loobun Eesti koondise mängudel käimisest. Tänan hea nõuande eest.
                              Kuna ma lahke inimene siis teen su elu natuke lihtsamaks: http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...heck_all=on&gr

                              Soovitan kohe ära osta. Majanduskriis on peal ja hinnad madalamad. Sõjad on ka tavaliselt ikka kriiside aegu alanud ja kuna relva käsitleda sa ei oska siis viimane aeg uttu tõmmata......või kui jääd siis sured esimese kuuli kätte kuna sa ei oska käituda õigesti.

                              Kommentaar


                                Mingil määral on sõjad tõepoolest kriiside ajal alanud, aga samas pole välistatud, et teatud majanduslik tõus võib luua samuti eeldused sõjaliseks agressiooniks.

                                Aga vot vahet pole kas keegi oskab relva käsitleda või mitte. See ei päästa teda. Tõelises sõjategevuses pole Eestil kahjuks võimalustki. Loota NATO abile on mõttetu, nad on meie abistamiseks liiga realistid. Pealegi toimivad sealsed otsustusprotsessid liiga kaua, et meile õigeaegselt appi jõuda. Lisaks on Eesti sõjavägi ise keskendunud liialt nn."nišitöödele". Seda ka tänu NATO tegevuses osalemisele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X