320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
    SBK ajal pole jaoülemaid. on rühmaülemad ja need on jah kaadrikaitseväelased. Jaod moodustatakse aasta lõpus, kui suvised ajateenijad lõpetavad NAKi ja sügisesed sõdurid SBK.
    niiet siis vastab tõele, et peale 17.00 läheb kaader koju ja sisuliselt on jalad seinal.

    nagu mulle kuuldunud on, siis KUPi ümber on rohkem haip et jube kõva.
    Tõesti väljaõppe ja elamistingimustele pole midagi ette heita. Aga samuti nagu Tapal on õhtune "huvitegevus" suht lebo.
    AILTON

    Kommentaar


      Nojaa, räägite, et siin hea ja seal hea.. mis teil viga. Ma pean minema marja tänava kasarmusse kõdunema
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
        Kas endale ei tundu naljakas
        Olen mitmes väeosas olnud ja Kupp ei ole kohe kindlasti karm koht!
        See oli lihtsalt meie pataljoniülema ütlus ja niisama tsitaat. Ma ei pea ise ka Kupi kõige karmimaks niipalju kui ma kuulnud olen.. küll pean kõige normaalsemaks

        Kupis oli küll niimoodi, et kell 5 läks kaader koju ja oli enamasti vaba aeg ikkagi. Mina olin 8 kuuline ja niipalju kui meid 11kuu omad nussida tahtsid, niipalju meil vaba aega kaotsi läks. Praegu teenib üks sõber Virus.. tal on pmst vaba aega kella 21:30 - 22:00 ja seal sees on veel hügieen.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pepe_Šmõud Vaata postitust
          See oli lihtsalt meie pataljoniülema ütlus ja niisama tsitaat. Ma ei pea ise ka Kupi kõige karmimaks niipalju kui ma kuulnud olen.. küll pean kõige normaalsemaks

          Kupis oli küll niimoodi, et kell 5 läks kaader koju ja oli enamasti vaba aeg ikkagi. Mina olin 8 kuuline ja niipalju kui meid 11kuu omad nussida tahtsid, niipalju meil vaba aega kaotsi läks. Praegu teenib üks sõber Virus.. tal on pmst vaba aega kella 21:30 - 22:00 ja seal sees on veel hügieen.
          Mitmendas rühmas ta Virus on?
          AILTON

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            Mitmendas rühmas ta Virus on?
            Väga hea küsimus... Jalaväes peaks kindlasti olema ja äkki on teises rühmas.. Kindel pole...

            Kommentaar


              kuidas seal komisjonis määratakse kuhu keegi saata, kas mingid testid või saab ise soovi avaldada ?

              Kommentaar


                Kui mina käisin, siis öeldi, et lähed kas Jõhvi või Logistika patti, ise valida ei saanud. Pärast testi ja arstliku komisjoni toksiti midagi arvutisse ja see mis seal ette lõi, sinna panid, ehk siis logistika. Enamus venelais saadeti Jõhvi.
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Algselt postitas xerikx Vaata postitust
                  kuidas seal komisjonis määratakse kuhu keegi saata, kas mingid testid või saab ise soovi avaldada ?
                  Joppamise asi... Mina ei saanud valida... Samas osad tuttavad on saanud.. niiet ma ei teagi kuidas asi käib..

                  Kommentaar


                    oled kuulnud, et kui tunned ise huvi mineku vastu, siis saad valida
                    aga pole kindel, kas see toimubki nii
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      See oli muidugi mõned aastad tagasi, nüüd on nende komisjonide ja testide süsteem arvatavasti teistsugune. Aga kui mina sain teada, et olen kõrgkoolis sees, nii augusti alguses, panin padavai KRA-sse ja ütlesin, et tahan sügisel tulla. Jooksutati kuskile kabinetti veel, kus vana küsis, et kuhu tahad minna, ja sain ka sinna kuhu vaja
                      308

                      Kommentaar


                        Vist on ikka niimoodi, kes on varasemad need saavad valida, viimased paigutatakse juba niimoodi, et kohad saaks võrdselt täis. Mina läksin ka vabatahtlikult, aga kuna arstlik komisjon oli hilisemate aegade hulgas sis mingit valikut mul ei olnud.

                        Kommentaar


                          Kes ise ennast pakub, ennem juba kui arstlik kutse on tulnud, siis see saab valida.. enam vähem, kes ees see mees.
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            kui "arstlikku kontrolli" ei lähe kax korda, siis pannaxe kuupäev iseenesest paika ja ei huvita kedagi kas oled pidalitõbine või ratastoolis, minek on kindlasti

                            Kommentaar


                              Algselt postitas almar Vaata postitust
                              kui "arstlikku kontrolli" ei lähe kax korda, siis pannaxe kuupäev iseenesest paika ja ei huvita kedagi kas oled pidalitõbine või ratastoolis, minek on kindlasti
                              lisaks saad trahvi nagu koliseb.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                endal ka siis tapale minek 30 sept. Küsiks siinkohal selle kohta et kui lähed viimase bussiga ja pataljonis on kõik kohad täis, siis saadetakse lampi kohta aega teenima(lugesin ühest teisest foorumist), et kas see vastab tõele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X