320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seletad ära nagu asi on, vajadusel käid arsti juures ja kui arst paneb diagnoosi ja nt keelab sul mingeid asju teha siis nii ongi ja keegi midagi kobiseda ei saa.
    ise tulin õhutõrjest reservi 30ndal mail, jõudu teenimisel, saab olema päris kehva aasta

    Kommentaar


      Algselt postitas Solfice Vaata postitust
      Endal minek 3 juulil Tapale Õhutõrjesse, aga nagu ma olen aru saanud siis seal võidakse veel ümber tõsta. Anyway, mul on selline võib-olla pisut rumal küsimus. Nimelt sai noormeast peast ranne päris korralikult ära rikutud nii, et korralikult ei paindu ja väga peale toetada ei saa. Tavalist elu nagu väga ei sega, aga kui vaja hakata kätekõverdusi tegema siis ma ei saa küll parema käe randmele toetada. Kunagi koolis sai hübriidversiooni aretatud, kus terve käsi oli nagu ikka ja vigast hoidsin rusikas, nii ei pidanud haiget rannet väänama ja sellele raskust panema. Kuna ajateenistuses meelditaksse ajusi nussida iga väiksema asjaga siis ohtu ka, et keegi kukub kobisema, miks ma nii teen ja mitte nagu kõik teised vms?
      Eks mõni võib kobiseda küll,et miks nii või naa aga seletad ära asja ja saadakse aru. Endal oli samuti 3 nädalane periood,kus ei saanud kätekõverdusi teha, laatsa ma ei viitsinud minna,kuna see diclac keel nagunii sttagi ei aita ja enne mingeid tunde,kus füüsiline tegevus toimus siis käisin ja seletasin ära tunni läbiviijale asja. Tegin siis muid harjutusi samal ajal kui teised pumpasid.

      Kommentaar


        endal ka siis 3. juuli minek. hetkel kahetised emotsioonid. alguse entusiasm on gümnaasiumi lõpu ja sooja suve saabumisel asendunud teiste meeleoludega, eriti motivatsiooni minna kogu elu ja sõprade keskelt ära ei ole enam.... aga mis seal enam. kaks küsimust on ka.

        esiteks, kuidas seal Tapal kohapeal see määramine siis käib, kas mul endal on ka sõnaõigus? Komisjonis ütlesin ka õhutõrje ja sooviksin sama ka kohapeal läbi suruda.

        teiseks, kuidas on ülikooli kandideerimisega? see suur, et kuna riigieksamite süsteem muutub põhjalikult järgmine aasta, siis on mul suur soov teha ära katsed veel see aasta, küll aga on need katsed juba juulikuus. nt 9. juulil 2013 kell 10.00 on akadeemiline test ja erialakatsed on 12 juuli ja vestlus 14-15 juuli. see on ühele erialale. aga igal juhul kui on vaja kinnitada seal oma õppimiaasumisi ja asju, ei saa ju seda kohapeal teha.... noh tegelt vist saab ka, aga igal juhul on mul suur soov teha akadeemilist testi. seega kuidas selle aasta abiturientidega siis meil on? kas nad saavad selleks ajaks linnaloa või mis keiss on?

        Kommentaar


          Vaevalt keegi sulle kolmekordse linnaloa annab esimestel SBK nädalatel. Samas ei tea kui vastutulelik kaader seal Tapal on, avaldused võid ikka kirjutada, kuid suuri lootusi pole mõtet seada.

          Ise sain siis Jõhvist 31. mail reservi. Soovitan kõigil, kes ikka vähegi saavad, sellest üritusest nagu Kaitsevägi ära nihverdada, jäädavalt.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust

            Ise sain siis Jõhvist 31. mail reservi. Soovitan kõigil, kes ikka vähegi saavad, sellest üritusest nagu Kaitsevägi ära nihverdada, jäädavalt.
            See on küll rumal soovitus.
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Millest siis selline rahulolematus? Mis üksuses olid ja kes kaader oli?

              Kommentaar


                Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                See on küll rumal soovitus.
                paljude inimeste puhul vägagi asjalik soovitus.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Oodake vaid millal ballack seda siin lugema juhtub. Halb ründaja saab sellise lause peale kere kuumaks nii mis kole!

                  Kommentaar


                    juuli 2013 siis pioneeripatti minek. muljeid kellelgi sellest pataljonist ka?

                    ise ootan huviga, lugesin veidi lähemalt selle kohta - pommide ehitamine ja igast muud muud ka. füüsika-keemia praktiline pool peaks korralikult baasi alla laduma.

                    sellised asjad, et mida te

                    sellest nimekirjast arvate? soovitate järgida täpselt või mitte? on nii vaja neid või mitte?

                    siis teine asi, 11 kuud ilma muusikata ei vea ma välja. kui nt ipodi kaasa eivõi võtta, kas siis telefonist võib klappidest muusikat kuulata ka?

                    siis veel, et kuna tahan järgm aasta septembris elektroenergeetikat õppima minna, siis plaanis füüsikat rohkem ja asjalikumalt sõjaväes õppida. kas võib akadeemilisi raamatuid jne ka kaasa võtta? ja kui võib, siis mis hulgas?

                    keeleõppest, et mis keeli keegi õppis oma sõjaväekohustuse ajal ka? on ka ehk see idee mõttes käiku lasta

                    siis kas tapal venelasi kõvasti või mitte? äkki saab vene keelegi seal selgeks...

                    kuidas toit on ka? täidab kõhtu ja maitseb okeilt või peab üsna sunniviisiliselt vastu tahtmist sisse kühveldama?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Ma ei tea kas ajad on tõesti nii muutunud mõne aastaga, aga oma pesu, sokid, energiajook ja šokolaad unusta küll ära

                      Aga mida vähem asju kaasa võtad, seda parem sul endal. Kindlasti tossud, seep, dušigeel, hambahari, habemeajamise vahendid, vatitikud, käärid, pastakas, mingi kreem ehk ja muud ma ei oskagi soovitada.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        juuli 2013 siis pioneeripatti minek. muljeid kellelgi sellest pataljonist ka?

                        ise ootan huviga, lugesin veidi lähemalt selle kohta - pommide ehitamine ja igast muud muud ka. füüsika-keemia praktiline pool peaks korralikult baasi alla laduma.

                        sellised asjad, et mida te

                        sellest nimekirjast arvate? soovitate järgida täpselt või mitte? on nii vaja neid või mitte?

                        siis teine asi, 11 kuud ilma muusikata ei vea ma välja. kui nt ipodi kaasa eivõi võtta, kas siis telefonist võib klappidest muusikat kuulata ka?

                        siis veel, et kuna tahan järgm aasta septembris elektroenergeetikat õppima minna, siis plaanis füüsikat rohkem ja asjalikumalt sõjaväes õppida. kas võib akadeemilisi raamatuid jne ka kaasa võtta? ja kui võib, siis mis hulgas?

                        keeleõppest, et mis keeli keegi õppis oma sõjaväekohustuse ajal ka? on ka ehk see idee mõttes käiku lasta

                        siis kas tapal venelasi kõvasti või mitte? äkki saab vene keelegi seal selgeks...

                        kuidas toit on ka? täidab kõhtu ja maitseb okeilt või peab üsna sunniviisiliselt vastu tahtmist sisse kühveldama?
                        Pioneeripataljon on selle koha pealt tore, et saab ehitada ja õhku lasta. Ehk siis palju "musta" tööd

                        Telefon ja ipod - sõltub väeosa sisekorrast. Eks alguses ollakse rangemad ja igasugune elektroonika on keelatud või siis selle kasutamine rangelt reglementeeritud. Lihtsam on alguses kas või koju jätta ja hiljem lasta tuttavatel järgi tuua

                        Pesu - t-särki ma ei usu, et lubatakse muud värvi kanda, aga lisaks trussad ja sokid kuluvad küll marjaks ära

                        Raamatuid võib kõriauguni võtta. SBK ajal on ainult lugemisajaga raskused

                        Venelasi jagub igale poole võrdselt. Kui huvi on, saab ikka midagi kõrva taha. Mul oli omal ajal toas 6 eestlast ja 9 venelast ja vähemasti ropendamise sain küll päris hästi selgeks

                        Toit - kui pirtsakas ei ole ja krõpse ning pitsat just ei oota, siis on hea. Koguseliselt saab ka seda korralikult. SBK ajal parajalt, hiljem tundub pakutav kogus isegi liigne

                        Kokkuvõttes, pigem minna jah vähemate asjadega ja vaadata, mis ja kuidas lubatud on, ning siis lasta kodustel vajalik mant järgi tuua. Igasuguse toidu ja joogiga on see, et esimesel päeval kästakse see suure tõenäosusega ära konsumeerida või visata
                        308

                        Kommentaar


                          Pigem soovitaks ikka rohkemate asjadega minna. Klapid, ipodid ja värgi võta kindlasti kohe kaasa, lihtsalt ära nende kuulamisega vahele jää. Toit ja muu kraam võta ka kaasa, kui tahad. Lükka riiulisse kuhugi riiete taha peitu ja kõik korras, vaevalt sinult keegi seda konfiskeerima hakkab. Sokid ja pesu samamoodi teretulnud, puhtalt enda mugavus.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Oodake vaid millal ballack seda siin lugema juhtub. Halb ründaja saab sellise lause peale kere kuumaks nii mis kole!
                            Oi oi. Tuleb vägev komade ja hüüumärkide pilv tatipritsmetega segamini. Ballack muidu on see onu, kes eelmise nädalavahetuse Flora - Kalju mängu fännikakluse pildiseerial kenasti peale jäi kesksel kohal. Et arvamusliider missugune
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Oskab keegi öelda, kas (vähemalt) jalgpalli MMi finaali on väes võimalik SBK ajal vaadata? Endal 2014. aasta suvel Kuperjanovisse minek. Nüüd aga alles meenus, et MM on juba järgmisel suvel ja põhimõtteliselt peale alagrupimänge ja paari kaheksandikfinaalimängu olekski minek. On kellelgi kogemusi? Need, kes 2010. aastal nt käisid võiksid teada.

                              Kommentaar


                                Sporti lubatakse vaadata. Küsida tuleb ilusti. Omal ajal sai vaadatud kell 22 algavaid mänge lõpuni ilma probleemideta.

                                Pioneeris üldjuhul on alati olnud igal aastal hea kaader mõne oinaga, aga üldmulje on tuttavatel alati positiivne olnud.

                                Kannata sbk rahulikult ära, edasi läheb ainult paremaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X