320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pärnu kohta veel see, et Jahisadamas ja Lehe kohvikus on väga maitsvad toidud.

    Kommentaar


      Algselt postitas daK Vaata postitust
      Kui isu hea itaalia toidu ja veini järgi, siis tasub minna Attimo Pizzasse Peterburi teel. Hinna/kvaliteedi/kvantiteedi suhe on tõsiselt hea!
      see on tõesti väga normaalne koht, või noh, halvas kohas on tegelikult, kuid toit ja hinnad on väga head see ja igaljuhul parem kui mäkk.
      järve keskuses on see amps3 (kuubis), sealsed pannkoogid on siiski üle kõige, maksab küll kuni 50.-, kuid selle kvaliteedi ja maitse pärast on see igaljuhul väärt + sa saad oma pannkoogi ~ 2 minutiga kätte peale tellimist. kui sa seal pole käinud, siis sa pead minema!
      When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

      Kommentaar


        vapiano - väga spets koht

        sõpruse kohvik - korralik tšurkade šašlõkk, portsud head ja suured, lihaga ei koonerdata.

        Kommentaar


          mulle meeldib tartus seal vanalinnas selline koht nagu "cläm", vist oli nii. ööklubi on ka. mingid idamaised toidud olid seal. tai vist. kogused suurepärased ja mingi 4-5'kesi minna saab kõhu paganama täis. hind tundus täitsa inimlik, minule rahakott pidas vastu

          Kommentaar


            menüüd on kassade juures, flaierite moodi lipikutel

            Kommentaar


              vapiano on minu jaoks liiga keeruline.

              Kommentaar


                kes satub Portugali, Algarve piirkonda, siis Faro kesklinnas on superPizzeria. ja Guias on super grillkana
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  mida te ajate, et vapiano on keeruline... maapoiss, nagu ma olen, käis oma esimesel tallinnas viibimise päeval seal lõunal ja sain suurepäraselt hakkama. Pizza oli hea, kuid pärnu steffaniga muidugi ei anna võrrelda. Ja need järve keskuse pannkoogid on ka väga head. Käin lõunal vahel seal. Aajaa, Tapper on ka hea lõunasöögi koht. Seal päevapraad koos joogiga 50 krooni.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                    Tapper on ka hea lõunasöögi koht. Seal päevapraad koos joogiga 50 krooni.
                    Tapperi üks pluss on veel see, et nad saadavad päevaprae menüü meilile, nii et tead, mida oodata ja ei pea asjata end kohale vedama ning avastama, et antakse pekikuubkuid või piimasuppi või midagi muud koledat.
                    Tapperi miinus on see, et söögi kvaliteet kõigub päris tugevalt, on olnud ka päris tooreid või mingi limaga kaetud keedukartuleid ja muid kauneid üllatusi. Ses suhtes on Pärnu kohvik lõunatamiseks etem paik.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Ses suhtes on Pärnu kohvik lõunatamiseks etem paik.
                      issand jumal. ei ole ometi. Käisin ka ükskord seal. Algul vaatan, et rahvast palju jms. Mõtlen, et hea ja tore koht, Istusin maha ja hakkasin menüüd vaatama. Tule taevas appi.Maalt tulnult võttis jalad nõrgaks. Kõige odava (mille ma ka võtsin muidugi) oli mingi Tai khani supp. 65 krooni, see kuulub raidselt kõige ebameeldivamate maitseelamuste hulka minu elus. Valge vedeliku, kus see ujusid kapsas ja mingid pruunid tükid. Sealt ületee ärimajas on mingi söögituba, kus saab kiiresti söögi kätte. Lõuna hinnaks tuleb mul kuskil 60 krooni ringis. Muid söögikohta ma siin ligidal ei teagi... Aa, enne järve selverit on mingi space vms. Aga sinna pole veel jõudnud ja ausalt, ei plaanigi minna...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                        Muid söögikohta ma siin ligidal ei teagi... Aa, enne järve selverit on mingi space vms. Aga sinna pole veel jõudnud ja ausalt, ei plaanigi minna...
                        Ühekandi mehi siis. Üheksast viieni vähemalt.

                        Space'is on üks väga hüva roog nimega kana piccata, aga seal alati nii pikk järts, et pahakkab.

                        Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                        Maalt tulnult võttis jalad nõrgaks. Kõige odava (mille ma ka võtsin muidugi) oli mingi Tai khani supp. 65 krooni, see kuulub raidselt kõige ebameeldivamate maitseelamuste hulka minu elus. Valge vedeliku, kus see ujusid kapsas ja mingid pruunid tükid.
                        Heh, sa läksid siis selle kohvikuleti juurde. Tagapool on peidus veel sööklaletisarnane moodustis, kust ka maapoiss jaksab oma kandikule süüa osta. Väike praad ei ole väga väike ja maksab 50 eegu kanti.

                        Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                        Sealt ületee ärimajas on mingi söögituba, kus saab kiiresti söögi kätte. Lõuna hinnaks tuleb mul kuskil 60 krooni ringis.
                        Leila. Minu meelest maitsevad seal kõik söögid ühtemoodi, kanast strooganovini. Seljanka on seal siiski tiptop.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Ühekandi mehi siis. Üheksast viieni vähemalt.

                          Heh, sa läksid siis selle nö bistrooleti juurde. Tagapool on peidus veel sööklaletisarnane moodustis, kust ka maapoiss jaksab oma kandikule süüa osta. Väike praad ei ole väga väike ja maksab 50 eegu kanti.

                          Leila. Minu meelest maitsevad seal kõik söögid ühtemoodi, kanast strooganovini. Seljanka on seal siiski tiptop.
                          Ma olen sky plussi majas. hallivanamehe peatuse juures.

                          Kurat, et siis nii juhtus. Peab millalgi vaatama minema. Ehk saab parema mulje sellest

                          Leilas tavaliselt seljanka+pannkoogid. Elab üle. Tapperis lisaks veel pannkoogid singi ja juustuga. Eriline maitseelamus pole, kuid kõhu täidab väga hästi ära. Pelmeenid lähevad ka vahel

                          Kommentaar


                            Vapiano kuulub ka minu lemmikute hulka.

                            Kuna kontor endal Pärnu maanteel, siis kõik sellised toredad kohad nagu Pärnu Cafe, Space, Järve Selver on ühed peamised kohad kus lõunal käin.

                            Järve Selveris muide teisel korrusel paremat kätt on ka täitsa viisakate hindadega söögikoht, kus kohvi prae kõrvale tasuta. Soovitan seda!

                            Lisaks Tondi Selveri juures on Tondi Grill, kus kanafilee on ütlemata hea!

                            Kui keegi teab veel mõnda head söögikohta antud piirkonna raadiuses, siis võiks soovitada. Viimasel ajal on selline olukord, et tahaks vähe midagi uut, aga ei oska kuskilt otsida.

                            Kommentaar


                              Käisin Leilas, täitsa ok oli lõhe ja krevetikaste riisiga. Hinnad ka väga soodsad! Tänks soovitamast.

                              Kommentaar


                                söögiplats ja betti kulinaaria kunstigümnaasiumi vastas
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X