320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohvik Komeet. Arvustus.
    http://www.elu24.ee/?id=243006

    Kaur Kender:
    Omletti saab kella 12ni hommikul, sest Arrol õnnestus leida väidetavalt kokk, kes põleb tuhaks täpselt iga päev kell 12 ja peale seda ei suuda keegi enam omletti teha. Ettekandjad on seda 12.05 rääkides õnnest ogarad.

    Kommentaar


      Tundub lubav koht olema:



      Разливное пиво – 25 крон, бутылочное – 20 крон
      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        Linna üks parimaid seljankse peidab end siin:



        Kohvik Mäesalu. Avatud kella 16ni. Seljanks on nii hea, et vahel lõppeb juba enne kella 12, eriti just esmaspäeviti. Samas on saadaval ka vanakooli hõrgutis makaronid juustuga ja imelised singipirukad. Soovitan sajaga.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Tartu kesklinnas, endises Sfinski kasiinos, asub koht nimega "Teine Koht"
          kiirtoidud on seal muidugi - einesai, wrap, hamburger, friikartulid
          kuid ise saad valida, mis koostisega einesai tuleb.
          varahommikuti on see koht asendamatu
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Linna üks parimaid seljankse peidab end siin:



            Kohvik Mäesalu. Avatud kella 16ni. Seljanks on nii hea, et vahel lõppeb juba enne kella 12, eriti just esmaspäeviti. Samas on saadaval ka vanakooli hõrgutis makaronid juustuga ja imelised singipirukad. Soovitan sajaga.
            Mäesalu kohvikut ja cateringi kiidan igate, nad katsid mu pulmalaua.
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              üks väga hea koht on taco express
              ja drink baar (väga-väga lai valik erinevat õlut)

              ja muidugi ka Kassisaba õllekat. Olin just ennem Fääri mängu seal, ja opsti - viin sai baarist otsa. Baarmen ütles ''pole probleemi, käin kähku poes'' ja meie imestuseks läkski jooksuga poodi kust ta nii 5 minuti pärast viinadega saabus, muideks baari jättis selleks ajaks valveta

              Kommentaar


                2 kohta mille kvaliteedi tõusu olen viimasel ajal tähele pannud. Tartu mnt Vana Willem ja Tallinnast väljasõidul peale Mõigut Pirosmani.
                Willemis oli veel aasta tagasi nadid lood, kuid nad on vist kokka vahetanud vms. Toidud on suured ja head.
                Pirosmani Döner kebab loomalihast on lihtsalt hea!

                Kommentaar


                  Peale õllekat sai külastatud ka seda Söögiplatsi ja täielikult hämmastas teenindajanna - väga pahur, ülbe ja kõike muud veel. Ja seda mitte ainult minuga vaid ka mitme eelmisega. Aga kuna nälg oli suur, siis friikad said sealt võetud, siiski pole 100% kindel ega ta mõnda klimpi lisandina kaasa ei pannud...
                  Aga Tallinna omadest soovitan Kompressorit, kuigi ooteaeg on päris pikk, eriti kui maja täis on, ja tartu mnt Mack'i, väga meeldiv teenindus ja niipalju kui mina olen seal käinud, siis ootama peab umbes samakaua kui Hessist tortillat...

                  Kommentaar


                    Mackis pole käinud, aga seda tõesti kõik kiidavad. Praed ja asjad pidid ulme suured olema ka ja üldse interjöör on 5+.

                    Kommentaar


                      Mis asi see Mack on? McDonalds? või mingi muu asi? seal Tartu maanteel muide on üks tore ameerika resto, suht bussijaama lähedal, keskturu poole minna, suht vana villemi vastas, seal need igasugu barbecue ribid ja muud asjad olid ikka päris suure portsuna ja noh üks parimaid barbecue maitseelamusi üldse
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Nimi ongi Mack. Ma arvan, et Sa mõtled sama asja. See mack ka barbecue restoran, kui ma ei eksi ja bussijaama lähedal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Nimi ongi Mack. Ma arvan, et Sa mõtled sama asja. See mack ka barbecue restoran, kui ma ei eksi ja bussijaama lähedal.
                          Eks te sedasama vast mõtlete.

                          Peakokk Frank Kolde pole ka vist tundmatu kuju
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            jah, see on see sama koht, mida lorenzo silmas pidas. pole seal ammu käinud. aga üldiselt meeldib mulle Tallinna kohtadest ilmselt sõpradega istumiseks Texas vanalinnas. madalalaubaliste troppide konsentratsioon võrreldes muude külastajatega on olematu, teenindus sõbralik ja toidud head.

                            Kommentaar


                              krt selle Mäesalu asja peab küll järgi kontrollima. suht kohe kodu juures kah

                              Kommentaar


                                Väga viis koht on Vikingite küla,hinnad normaalsed ja toit võrratu
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X