320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Püüdes teemat tagasi radadele juhtida, siis Haapsalus on ka paar head söögikohta
    1. Wiigi kohvik - vist parima vaatega ja olemisega suve söögikoht Haapsalus.
    +1 siia. Nii hea, et ei välista teistkordse külastuse tegemiseks ka eraldi Haapsallu sõitmist. Reinule infoks, et koerad on seal väga teretulnud.

    PS: Arsenali fännide kohta ma ei tea.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Püüdes teemat tagasi radadele juhtida, siis Haapsalus on ka paar head söögikohta
      1. Wiigi kohvik - vist parima vaatega ja olemisega suve söögikoht Haapsalus
      2. De Dietrich
      3. Waga mama vms. MIngi aasiatoit. Aga üllatavalt hea ja vürtsi oskavad ka panna. Kaks on väga mõnus, kolme tärni oma pole veel proovinud (see vist ka mujal eestis olemas)
      4. FLAMM - Tallinnas ka olemas.
      5. Osad kiidavad Kärmet küülikut, ma olen suht persest saanud.
      6 - ja kooki võib Müüriääres süüa.
      Update
      Enne jaanipäeva avatud von Gernet. Ilmselt nüüd parim koht Haapsalus.
      Tai toitu (vägagi head) saab Sweet chilly nimelisest kohast (avatud on nad küll täpset siis kui nad ise tahavad ennast avatuna hoida. üldiselt laupäeviti peaks süüa saama).
      Mingi peen koht avati veel äsja, aga ma ei mäleta mis selle nimi oli (saab umbes eupskitest tehtud gurmeed).
      VÄga hea creme brulee on kohas nimega Gallia Kukk, mida peab prantslane ning ka kokk on prantslane. Üldine toit on selline korralik prantsuse kodune (ma arvan). Nälga ei jää, ning üsna omapärane koht.
      Haapsalu on üldiselt oma elanike arvu ja väga korralike toidukohtade suhtarvus ilmselt üks eesti eesrindlikumaid väikelinnu.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Update
        Enne jaanipäeva avatud von Gernet. Ilmselt nüüd parim koht Haapsalus.
        Hans H Luik bronnis sinna õhtusöögi, unustati ära ja pooled töötajad lasti lahti.

        Kommentaar


          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
          Hans H Luik bronnis sinna õhtusöögi, unustati ära ja pooled töötajad lasti lahti.
          Adminn ja osad kokad lasti lahti või mis see tingis valiku, kellele kinga anda?

          Kommentaar


            Shout-out to Kolm Tilli Tartus, mille tegijad võivad ka siin foorumis liigelda. Endal juba vaikselt pooled tööpäevad just sealt saab tellitud lõunaks. Päevapitsa, päevapraad on kyll hinna ja kvaliteedi suhtelt off the charts. Põhimenüü ka lege.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Shout-out to Kolm Tilli Tartus, mille tegijad võivad ka siin foorumis liigelda. Endal juba vaikselt pooled tööpäevad just sealt saab tellitud lõunaks. Päevapitsa, päevapraad on kyll hinna ja kvaliteedi suhtelt off the charts. Põhimenüü ka lege.
              Eelmine suvi tegime töö juures ka pitsareedeid Kolme Tilli pitsadega. Väga head olid.

              Kommentaar


                Käisin täna ühe rikka daamiga lõunal sellises kohas nagu Päris. Pidada olema sitaks haip koht, sest lõunaajal istusid seal järjest laudades Heiti Hääl (kui ma ei eksi), siis mingi djüüd, kes alati idufirmade juttude juures figureerib ja siis veidi kaugemal see endine Baltika juht. Lisaks terve persetäis daame, kelle ühine nimetaja oli sirgeks lõigatud tutt, aksessuaariks olev mikrokoer ja pikad küüned.

                Söögiks võtsin krevettidega täidetud grillkalmaarid ja mingi asja veel. Päevapraad maksis 7 eurot, oli mingi pardikints pmst.

                P.S. Ilmselgelt oli sirgeks lõigatud tukk, mida ma mainida tahtsin, aga taipo on liiga hea, et seda muutma hakata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Lisaks terve persetäis daame, kelle ühine nimetaja oli sirgeks lõigatud tutt,

                  P.S. Ilmselgelt oli sirgeks lõigatud tukk, mida ma mainida tahtsin, aga taipo on liiga hea, et seda muutma hakata.
                  Sellega catchisid suht hästi. Ma üritasin seda sirgeks lõigatud tutti ette kujutada ja lahti mõtestada... ma parem ei hakka üles kirjutama, mida kõike ma suutsin oma peas välja mõelda.

                  Kommentaar


                    Muidu seksikas koht, kuid iga söökla, mis müüb pokaaliga valget veini 12cli ei vääri aega.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Google'i ja Tripadvisori hinnangul Eesti parim söögikoht Rataskaevu 16 on ka super. Sealne kolme juustu pirukas ja veise sisefilee ajasid sisuliselt kõik maitsemeeled täiesti keerdu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Google'i ja Tripadvisori hinnangul Eesti parim söögikoht Rataskaevu 16 on ka super. Sealne kolme juustu pirukas ja veise sisefilee ajasid sisuliselt kõik maitsemeeled täiesti keerdu.
                        +1

                        Teenindus on ka mega - tšekile kirjutati, et ma näen kena välja + kritseldatud lilled aga seda olen mitmes kohas märganud, et lisatakse selline "touch".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          +1

                          Teenindus on ka mega - tšekile kirjutati, et ma näen kena välja + kritseldatud lilled aga seda olen mitmes kohas märganud, et lisatakse selline "touch".
                          Äkki on asi lihtsalt sinus? Vaadates oma varasemaid märkmeid, siis sa pead ennast keskmisest ilusamaks poisiks.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Äkki on asi lihtsalt sinus? Vaadates oma varasemaid märkmeid, siis sa pead ennast keskmisest ilusamaks poisiks.
                            Ei usu ja ei pea - ma sama karismaatiline kui keedukartul.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Google'i ja Tripadvisori hinnangul Eesti parim söögikoht Rataskaevu 16 on ka super. Sealne kolme juustu pirukas ja veise sisefilee ajasid sisuliselt kõik maitsemeeled täiesti keerdu.

                              Ice palus küsida, et kas ikka well-done tellisid? Liha siis, mitte piruka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Ice palus küsida, et kas ikka well-done tellisid? Liha siis, mitte piruka.
                                Ei, rare.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X