320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

    Samas on ju ka lahendus mitte tellida restoranist toitu, mille osas nad tuntud ei ole? Argentiina restoranis ka ju menüüs "grillitud köögiviljad", aga selle järgi restorani kohta arvustust ja soovitust avaldada suht meh ju?
    nagu ma (enda kohta) ütlesin, siis loll on loll olla. Kuna ma grillitud porrut, ega muud maitsvat ei tellinud, siis ei julge millegi põhjal antud kohta soovitada. Absoluudselt ei väida et see koht halb on.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust

      Mõtlesin et kui juba lähen siis võiks ju pulli teha ja vegan toitu süüa.
      Kas sul on kõik korras elus? Ma võin muidu selline tüütu ja labane kährik olla, aga kui sul on midagi südamel, siis sa võid privasse ennast tühjaks kirjutada. Jagatud mure on ikka pool muret ning muidu pärast flipid veel täiesti ära.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust

        nagu ma (enda kohta) ütlesin, siis loll on loll olla. Kuna ma grillitud porrut, ega muud maitsvat ei tellinud, siis ei julge millegi põhjal antud kohta soovitada. Absoluudselt ei väida et see koht halb on.
        Sa hea poiss. Ole avatud. Väga head vegantoitu saab kui osatakse hästi teha. Kui juba lähed (ilmselt naise imelikust sõbranna või töökaaslaste sundimisel), siis embrace it. Võib üllatuda tegelt. Ühe ekstreemse korrana.

        Kommentaar


          Ma olen ka kogu elu selline tõeline mees olnud, et lihata rooga restoranis ei võta. Nüüd aga olen paar korda Rataskaevu tänaval Vegan Restoran V-sse sattunud ja pean tunnistama, et ilmselt hetkel kõige meeldivam restoran Eestis.

          Kommentaar


            Pärast Inglismaalt Eestisse tagasi kolimist ei suutnud ma siinset sushit süüa. Suht jube, eriti Tartus. Sattusin nädalavahetusel Ocean Sushi Baari Jõhvis ja ma olen väga meeldivalt üllatunud. Seega soovitan.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Pärast Inglismaalt Eestisse tagasi kolimist ei suutnud ma siinset sushit süüa. Suht jube, eriti Tartus. Sattusin nädalavahetusel Ocean Sushi Baari Jõhvis ja ma olen väga meeldivalt üllatunud. Seega soovitan.
              Mis need jubedad kohad on siis mida vältima peaks?

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust

                Mis need jubedad kohad on siis mida vältima peaks?
                Ma oskan Tartu kohta rääkida. Ja kesklinnas ei olnud midagi head.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                  Ma olen ka kogu elu selline tõeline mees olnud, et lihata rooga restoranis ei võta. Nüüd aga olen paar korda Rataskaevu tänaval Vegan Restoran V-sse sattunud ja pean tunnistama, et ilmselt hetkel kõige meeldivam restoran Eestis.
                  Ega ühe roa sööd ära, siis ongi ok - aga tegelikult on puhas veganköök ju suht piiratud - piimatooteid pole jne, ehk aineid, mis teeb söögist hea. Kokkuvõttes hakkab hakkab sama maitse kõikide toitude juures ajudele käima (ütlen kui inimene, kes on V-s käinud vähemalt 5x)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust

                    Ega ühe roa sööd ära, siis ongi ok - aga tegelikult on puhas veganköök ju suht piiratud - piimatooteid pole jne, ehk aineid, mis teeb söögist hea. Kokkuvõttes hakkab hakkab sama maitse kõikide toitude juures ajudele käima (ütlen kui inimene, kes on V-s käinud vähemalt 5x)
                    Üks teadja inimene, kes ikka kipub uurima, mis toitaineid on kasutatud, rääkis seda, et suuresti on kohvikute, restoranide puhul toidud n.ö vegan-ainetel. Puhast vegankööki on mõnes üksikus kohas.
                    Piim oli üks märksõna.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ikka päris lehmapiim? Peab ettevaatlik olema kui veganitega piimast räägid. Nad nimetavad piimaks ka igasugu mandli- ja riisileotisi.

                      Kommentaar


                        Selles asi olevatki, et köögis kiputakse ikka lihtsurelike kraami toidu valmistamisel kasutama.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          see on muidugi inetu.

                          Kommentaar


                            Lehmapiim ju lihtlabane emaste represseerimise süsteem keskealise valge mehe poolt, ainult naistevihkajad tarbivad seda. Juba keskajal teati lähis-idas, et igasugused riisi ja mandliollused on ka piim, sest habemikud nii otsustasid. Siit jöuamegi tänapäevase ja ainuöige järelduseni, et piim on sotsiaalne konstruktsioon. Seda teab iga whiigan
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Lehmapiim ju lihtlabane emaste represseerimise süsteem keskealise valge mehe poolt, ainult naistevihkajad tarbivad seda. Juba keskajal teati lähis-idas, et igasugused riisi ja mandliollused on ka piim, sest habemikud nii otsustasid. Siit jöuamegi tänapäevase ja ainuöige järelduseni, et piim on sotsiaalne konstruktsioon. Seda teab iga whiigan
                              Ja nüüd tuleb EL ja tahab wõukidel taimeleotiste puhul sõna “piim” kasutamise ära keelata. Nii ei teagi kaala enam, keda vihata.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Mõtlesin siin nädala alguses, et võiks ennast jalkahooaja alguse puhul veits õue viia ja normaalses kohas söömas käia. Mõeldud-tehtud, daam kaasa ja Rataskaevu 16! Nädala alguses broneerida üritades selgus, et peamaja on muidugi täiesti täis, aga pakuti Niguliste tänaval asuvasse kõrvalmajja. Küsisin peamajast suunda ja sealt öeldi, et nii ja ümber nurga ja roosa maja. "Nagu Teie särk," itsitas väga joviaalne teenindaja.

                                Väikeses majas on veits väiksem menüü, aga põhiline ehk sisefilee on ikka olemas. Kell 18 olin esimene klient ja elu ilus. Lauale toodi kolm viilu leiba koos kivikõva võitükiga. Leib oli hea, aga või oli, noh, kivikõva. Aa, tahaks väga kiita ka ettekandjat, kes oli nii ilus ja tore, et kui ma oleks mingi 15 aastat noorem, siis ma oleks instant armunud. Ses osas ka väga progressiivne koht, et ettekandjad võitlesid rinnahoidja repressiivse pigistuse vastu ja mina toetan neid selles igati. Ühesõnaga selline tumedate silmade ja tumedate lokkidega hästi armas neiu.

                                Ma võtsin eelroaks ahjupeeditartari, mis oli muidu okei, aga seal olnud riisikrõbedik oli umbes nii kõva, et hea, et hammast ära ei murdnud. Aga muidu oli väga hea.

                                Siis läks ilus õhtu korraga õite pilviseks, sest söögikohta saabus teine kliendiseltskond ja ofkoors pandi nad kohe litaki minu kõrvallauda. Pmst niimoodi, et hea, et asju sättivalt soomlaselt persega vastu pead ei saanud. Sisuliselt istus kolmene seltskond soomlasi minust 40 cmi kaugusel. Ja nad polnud sellised "yo, panen ilusad Karhud jalga ja värki", vaid tuldi ikka faking reisikohvritega. Mul viskas kergelt punasesse, sest mingit 80 eurose üldarvega õhtusööki ei tahaks päris soomlaste perses ka süüa. Hüppasin püsti ja küsisin ilmselt veidi viisakamast nõudlikumal toonil, et mida vittu. Vabandati ja viidi mind koos kaaslasega teise lauda. Öeldi, et broneerimissüsteem pani meid kõrvuti ja kuna on soe, siis ongi aju välja lülitatud.

                                Ühesõnaga uues lauas oli mu selja taga ventilaator ja kui küsiti, et kas see on okei, siis ütlesin, et parem ventilaator kui soomlase perse.

                                Enihau. Veise sisefilee on endiselt Rataskaevus 26,80. Restoranis Härg on see kümme eurikut kallim ja isegi mingis suvalises Tondi Resto nime kandvas sööklas on sisefilee juba 28 peal. Kehastusin kiirelt ümber Ron Swansoniks ja võtsid küpsusastmes rare tüki. Jeebus, see on endiselt Rataskaevus imeline. Senimaani kogemustest linna parim. Magustoitu enam ei jõudnud võtta ja kõht sai korralikult täis. Soomlaste istmiku juhtum oli selle lihatükiga andestatud ja soovitan endiselt, et kui tahad head sisefileed, siis Rataskaevu on da best!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X