320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tissid, missid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Tissid, missid\'

    Algselt postitas Raul2


    oled etti\'t lähedalt näind või paar sõna vahetand ve?pole miskit nii erilist,siuke keskmine,paras kapriisitar ja kõrge egoga
    sry Ines...ja lisaks eelnevale veel ka väga kondine

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Tissid, missid\'

      Algselt postitas dreyd


      Algselt postitas Raul2


      oled etti\'t lähedalt näind või paar sõna vahetand ve?pole miskit nii erilist,siuke keskmine,paras kapriisitar ja kõrge egoga
      sry Ines...ja lisaks eelnevale veel ka väga kondine
      aga mulle meeldib

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Tissid, missid\'

        Kui missidest rääkida, siis senini on minu kindel lemmik Liis Tappo!

        Fantastiliselt ilus naine!
        The other line moves faster.

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Tissid, missid\'

          Algselt postitas Tembu


          Algselt postitas Raul2


          oled etti\'t lähedalt näind või paar sõna vahetand ve?pole miskit nii erilist,siuke keskmine,paras kapriisitar ja kõrge egoga
          Krt, sai mõni päev tagasi Prismas üht ajakirja käes hoitud, mille kaanel ilutses pilt Eda-Inesest...Peaks nagu ju ilus inimene olema (suhteliselt), aga tol fotol nägi ta välja justkui 40a.


          P.S. Lasnamäelased võivad end herneks naerda, sest venekeelses Vesti (oli vist, igatahes see leht,mida rahata postkasti topitakse) lehes oli herr Edgar kinnisvarahai\" Savisaarest ülimalt lahe pilt...Ta nägi tõsiselt halb välja....
          Komplimendid ajakirja kujundajale!

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Tissid, missid\'

            Ma nüüd vaatasin ka neid tshikke - fotodelt. Minu meelest suht kenad, aga selles vanuses on loogiline, et neil veel väljakujunematta isiksused.
            Et ma ei saa ka sellest kriitikast aru - tõenäoliselt kõige paremad, kes olid nõus tulema - nagu eesti jalgpalli koondis koostatakse hetke parimatest.
            memer of Gaskoff fan club

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Tissid, missid\'

              Algselt postitas Raul2
              oled etti\'t lähedalt näind või paar sõna vahetand ve?pole miskit nii erilist,siuke keskmine,paras kapriisitar ja kõrge egoga
              Olen küll jah! Kui poistaga pärast kurikuulsat Hiiumaa mängu kusagile Haapsalu bensukasse jõudsime seisis Ines oma Mini\'ga just sealsamas ja oli valmis lahkuma. Meie muidugi arvasime, et ta tankis liiga vähe ja herr Rein aka. 13 lükkas püstoli uuesti paaki. Tuli vist oma 20 liitrit ära (paar tilka läks tal kogemata endale püksi kah ja siis haises terve tee). Ines läks aga ilusti maksma jälle. Tseki peale küsisin autogrammi kah igaks juhuks. A ta kavalpea kirjutas hoopis: \"Indrek, ole ikka tubli poiss! Eda-Ines Etti\" Vot siuke lugu siis. Ja mulle ka Ines meeldib. Muidugi ei saa me üle ega ümber minu staarlemmikust Riina Suhhotskaja\'st!

              Neid misse mai viitsigi vaatama hakata... sry.
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Tissid, missid\'

                Algselt postitas eestimees
                eda ines etti on kena mirtel pohla on ka:P
                Pohla on kena. EDA-IMES MONETTI ei ole kena. Simpel
                Algselt postitas tank
                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                Kommentaar

                Working...
                X