320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nö. kuritegelik ja saatanlik juutide poolt juhitav lääne-maailm on loonud vähemalt enda all käivates piirkondades suhteliselt mobiilse ühiskonna, kus töövõime ja tahtmise korral saad sa end üles töötada. Ehk mina näiteks tulin miinimumpalka teenivast orvust üksikemaga ühetoalisest korterist ja olen saanud hariduse ning vabagraafikuga suhteliselt hästitasustatud töö. Jah, ma ei saa endale osta luksusjahti ja muud säärast, aga ma elan väga hästi ära ja saan tegeleda asjadega, millest ma unistasin lapsest saati. Nendes riikides luuakse mõne poolt põlatud "vabadused", et inimene saaks elada suhteliselt mugavalt ja väheste probleemideta. Seda eelkõige selleks, et ka nö. illuminaadid teavad, et kui rahvas on rahulolematu, siis on neil probleeme.
    Selle jutu peale tuli mul meelde üks nähtud video. Selle konkreetse teksti peale sobib nagu rusikas silmaauku. Inimene kes arvab et kuna tal on mingised valikud , siis ta on vaba ja kõik kes väidavad vastupidist tuleb ahju pista. Kahjuks ühtegi lahendust hetke olukorrale see ei paku. Selle jaosk pead tutvust tegema "Venus Project"iga
    (klipp on kõigest 13 mintsa, ja kui oled ära vaadanud siis sitemal juhul oled oma niisama vedelemise asemel saanud materjali juurde mille abil mind häbistada ja alla lasta)

    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Korralik üle võlli väide seal lehel.

      Count, ütled: "Inimene kes arvab et kuna tal on mingised valikud , siis ta on vaba ja kõik kes väidavad vastupidist tuleb ahju pista. Kahjuks ühtegi lahendust hetke olukorrale see ei paku."

      Mis on aga sinusuguste lahendus? Fakt on, et ühiskond peab kuidagi toimima ja keegi peab massi juhtima ning elu korraldama.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Ma tahtsin ka küsida, et milline oleks Counti arvates õige ühiskond? Nagu ma aru saan, siis peded peavad olema kapis. Okei. Venemaa ja Ungari? Lisaks moslemimaad, aga seal on rätikud.
        Siis peab juutidest pankuritelt raha ja pangandussüsteemi ära võtma. Et mis siis asemele?
        Siis peab koguaeg kanepit saama. Hea küll. Colorado näiteks?

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Mis on aga sinusuguste lahendus? Fakt on, et ühiskond peab kuidagi toimima ja keegi peab massi juhtima ning elu korraldama.
          Algselt postitas count Vaata postitust
          Kahjuks ühtegi lahendust hetke olukorrale see ei paku. Selle jaoks pead tutvust tegema "Venus Project"iga
          The Venus Project is a non-profit organization that presents a new socio-economic model utilizing science and technology toward social betterment to achieve a sustainable civilization of abundance for all, without exception.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Mul tekib alati üks ja ainult üks küsimus sellist jura kuulates. Nimelt: mis on orjastajate masterplaan, pikem perspektiiv, eesmärk? Miks ma seda küsin - põhjus on lihtne. Kõik vandenõuteooriad on üles ehitatud supreemsele jõule, mille toimimismehhanismid ei saa olla mitte midagi muud kui ennasthävitavad. Ehk siis, kuula kust otsast tahad, kui hakata maailmavalitsemise-vandenõuteooriaid oma vaimusilmas legona kokku panema, jõuab kogu süsteem varem või hiljem totaalse kollapsini. Sõjad, majandus, loodusressursid - ükskõik, mida need teooriad ka ei puuduta. Häving, täielik annihileerumine on tulem. See ongi eesmärk? Aga milleks kogu see vaev siis? Milleks kõik need meeletud konstruktsioonid, kus on alati mingid müstilised beneficiary'd? Kellele seda vaja on?

            Paraku ei ole osanud ükski konspiratsionist sellele küsimusele vastata muuga, kui oma tavapärane "tee silmad lahti!" või "loe ja uuri, maailm on materjale täis" stampargumendiga. Kui ma olen küsimust korranud ja palunud konspiratsionistil endal vastata, sest eeldatavalt on temal silmad lahti ja materjalid loetud ja uuritud, siis järgneb reeglina ohe "sa oled ikka lammas, kui ei taha näha, siis ei taha." Ja vastus küsimusele jääb saamata. Mul on üks endine töökaaslane selline. Täiesti uskumatuid konstruktsioone loob, kuulab ja loeb mingeid "materjale", podkästib ja juutuubib aina uusi ja uusi teooriaid. Kolis metsa elama, müüs linnas maja maha ja ehitas metsa alla OSB plaadist ja klaasvillast 20 m2 postvundamendil kuudi ja nüüd pesitseb seal ja kui sealt ringi liikuma satub ja kohtume, siis on alati põnevust palju, et mis seekord tulemas on. Tal on ka endal kõikvõimalikke teooriaid, miks me kõik orjad oleme, kuidas me keegi ei näe ja miks me ei taha näha ja, noh, need teooriad on tal reeglina põhjenduseks sellele, miks ta jälle kellelegi võlgu on või miks (sic!) ta pangast laenu ei saanud või miks ta Hondal käigukast ilma õlita sõita ei taha. Mitte kunagi ei lähtu ükski neist põhjendustest temast endast, alati on mingi väline mõjur temast võimsam.

            Lõppkokkuvõttes on KÕIK konspiratsionistide teooriad... Noh, teooriad. Mingid eelduspõhised konstruktsioonid, oletused, arvamused, kuuldused. Milleks ennast sellise saastaga vaevata? Mida te sellest saate? Hästi, teie silmad on rohkem lahti, kui keskmisel meinstriimi tarbival olluskil, olgu tal kõrgharidus ja Bonnier või mitte. Edasi? Kuhu te lähete oma Asjadest Teadmisega? Mida te teete nende teooriatega? Mida teile annab see väidetav valgustatus? Kuidas te enda või ühiskonna hüvanguks neid kasutate? Kui ei kasutagi, siis... Siis seda enam - MILLEKS see kõik? Negativismi on maailmas vähe või?

            Ma olen kaugel sellest, et arvata, et maailmas ei toimu asju, mis käivad üle minu pea ja milles ma olen endale teadmata ja tahtmata osaline. Aga jumala eest, ma ei suuda ühestki otsast ennast kuidagipidi anastatuks mõelda või väärkohelduna tunda. Ju pole silmad lahti vist.

            Elada olete proovinud?

            Kommentaar


              Oh jeebus, loomulikult ma ei jõudnud selle projektiga tutvuda, kuid üksnes veebilehe avalehele kiikamisest sain ma aru, et tegemist on sellise sürreaalsusega mis on võimatu. Esiteks praeguse tehnilise taseme tõttu (ja ka tulevikus - kas tehnoloogia hakkab meid juhtima? Või kes on need juhid (inimesed) kes tehnoloogiat juhivad?), teiseks eeldaks see ikkagi inimeste loomu muutmist - KÕIKIDE inimeste. Kas mitte see pole hoopis inimeste programmeerimine ning masside karja ajamine?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Äkki oleks viimane aeg uus teema teha selle jama jaoks.

                Kommentaar


                  Las teema kulgeb. Praegu on asi ju üsna huvitav. Miks siis seda hakata mingi uue teemaga lõhkuma?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Las teema kulgeb. Praegu on asi ju üsna huvitav. Miks siis seda hakata mingi uue teemaga lõhkuma?
                    Hee, ei. Jura.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Lõppkokkuvõttes on KÕIK konspiratsionistide teooriad... Noh, teooriad. Mingid eelduspõhised konstruktsioonid, oletused, arvamused, kuuldused. Milleks ennast sellise saastaga vaevata? Mida te sellest saate? Hästi, teie silmad on rohkem lahti, kui keskmisel meinstriimi tarbival olluskil, olgu tal kõrgharidus ja Bonnier või mitte. Edasi? Kuhu te lähete oma Asjadest Teadmisega? Mida te teete nende teooriatega? Mida teile annab see väidetav valgustatus? Kuidas te enda või ühiskonna hüvanguks neid kasutate? Kui ei kasutagi, siis... Siis seda enam - MILLEKS see kõik? Negativismi on maailmas vähe või?

                      Ma olen kaugel sellest, et arvata, et maailmas ei toimu asju, mis käivad üle minu pea ja milles ma olen endale teadmata ja tahtmata osaline. Aga jumala eest, ma ei suuda ühestki otsast ennast kuidagipidi anastatuks mõelda või väärkohelduna tunda. Ju pole silmad lahti vist.

                      Elada olete proovinud?
                      Esites KÕIK konspiratsiooni teooriad ei ole kohe kindlasti ainult teooriad vaid ka päris faktipõhised tõestisündinud sündmused.



                      Teiseks räägin ma subjektiivselt vaid enda eest ja mitte kellegi kolmanda eest. Seega palun mitte mind panna patta kõikide vandenõuteoreetikutega, vaid palun läheneda mulle kui individuaalsele tegelasele, kellel on oma ettekujutus, mis ei pea ilmtingimata samastuma kõikide teiste selle laadsete asjadele pühenduvate teemadega.

                      Kolmandaks, mida ma sallet saan? Alustuseks saan ma juurde vähe haritust, mida koolis ei jagatud. Huvitavad igasugused erinevad valdkonnad ja teemad. Näiteksm meeldivad mulle väga mälumängud ja et selles olla osav, peab lihstalt hoidma väga avatud silmaringi - ükski info ei ole kasutu või halb, on ainult see mis mina selle saadud infoga ise peale hakkan.

                      Nii nüüd kui see on selge miks ma ennast selliste teemadeg kursis hoian, siis mida ma sellest veel saan (ja mida ka sina võiksid sellest saada)? Näiteks võtame tulevased valmised. Kui sa oled piisavalt haritud ja informeeritud ja tead kuidas asjad enamvähem töötavad, siis pole lihstalt võimalik et sa sooviksid valida võimul olevaid poplaarseid erakondi ja üritad endast anda parima et ka teised seda ei teeks.
                      Nagu ma ka ühes varasemas poliitika postituses ütlesin, siis lõppudelõpuks on valimised kõik üks show ja huinjaa, aga vähemalt järgmiseks neljaks aastaks nt. Iseseisvuspartei valides võime kindlustada selle, et meie valitsus on minimaalselt korrupeerunud ja et tõesti keegi seisab ka sinu eest personaalselt. Võin julgelt öelda et praeguses 101 pealises seltskonnas kotib ehk võib olla paari väga hea südamega inimest see kas sa saad oma lapsetoetuse või mis su miinimumpalk päriselt on. Lüües aga platsi puhtaks ja asendades need kellegi kõrgema perse lakkujad täiesti uute nägudega garanteerid sa selles riigis muutused paremuse poole, just sinu kui individuaalse persooni vaatenurgast. Isegi kõige suurematel rahakottidel võtab aega et kedagi ära osta ja lasta seaduseid oma heaksnägemisi järgi paika panna. Kui sa aga valid järjepidevalt neid samu läbiussitanud värdjaid, siis nendel on juba kõik need rahakottidega härrad kiirvalmiises ja pangas määratud maksete all. Nende taasvalmisega ei muutu sinu jaoks mitte midagi paremaks. Kõik probleemid jäävad ja neid tekib ainult juurde. Minu jaoks see iseenesest ei ole nii utoopilisest keeruline mõista. Selleks ei pea olema mingeid reptiile ega ma ei tea mis muid jõuluvanasid. Piisab abc tasandil kriitilisest mõtemisest.

                      Ühesõnaga mind ausalt päriselt ei koti mida sina või keegi teine usub, aga ma leian endale õiguse sõna võtta, kui sa tahad minu tulevikku otseselt perse keerata. Kui sinu silmade avamine on otseset seotud minu heaoluga, siis see ju puutub minusse? ei? Kõik tahavad muutust paremuse poole, aga nii vähesed on nõus midagi selleks tegema ja nii kerge on kritiseerida midagi millest sa midagi ei tea.

                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Oh jeebus, loomulikult ma ei jõudnud selle projektiga tutvuda, kuid üksnes veebilehe avalehele kiikamisest sain ma aru, et tegemist on sellise sürreaalsusega mis on võimatu. Esiteks praeguse tehnilise taseme tõttu (ja ka tulevikus - kas tehnoloogia hakkab meid juhtima? Või kes on need juhid (inimesed) kes tehnoloogiat juhivad?), teiseks eeldaks see ikkagi inimeste loomu muutmist - KÕIKIDE inimeste. Kas mitte see pole hoopis inimeste programmeerimine ning masside karja ajamine?
                      Suhteliselt rumal ja imelik vastus. "Lugeda ei viitsinud, tutvuda ei viitsinud, süveneda ei tahtnud, järelikult on kõik pask ja võimatu". Kuula nüüd iseennast kõrvalt. Ei kõla just kõige intelligentsema inimese jutuna.
                      Kui sind tõesti huvitab , siis anna aega, tutvu selle projekiga vähe põhjalikumalt ja enamus sinu küsimusi peaks saama vastused. Seda on ka päris korralike video variantidena olemas (zeitgeisti üks osa on eraldi sellele pühendatud).
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ja tuligi Russia Today välja.

                        Kommentaar


                          Count, sinust võib poliitikas asja saada, päris osavalt juhtisid teema mujale.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            lisan siia RT-st lahkunud ajakirjaniku avalduse:

                            Liz Wahl wasn’t just disgusted by the Kremlin-funded TV network’s handling of Ukraine, she says in an exclusive interview. RT’s coverage “made me feel sick.”


                            Mis on muidugi nimetatud neoconide vandenõuks tõe pihta ja nii edasi.

                            p.s. esialgu linkisin ühe töönalja jaoks olnud teadustöö. Vabandan.

                            P.p.s. http://www.politico.com/magazine/sto...l#.VImfqXvz8Qr Teist korda linkisin ka vale asja. Damn.

                            Kommentaar


                              Kõik kes ei käitu valimistel nii, nagu mina, teadke, et te tahate minu elu persse keerata ja ma kavatsen enda eest seista. Te olete hoiatatud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ja tuligi Russia Today välja.
                                Jah, ütle nüüd et Abby Martin on ka debiilik ja tema saated ja seal arutetud teemad on täielik jaburdus ja pask.

                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Count, sinust võib poliitikas asja saada, päris osavalt juhtisid teema mujale.
                                Ja see oli kõik mis sul vastata oli? Ja siis imestad miks inimesed ei viitsi sulle selgitada oma mõtteid. Pole ju mõtet trükimusta raisata , kui sa isegi ei vaevu süvenema ja oled siin ainult selleks et kõike maha teha ja pidevalt rünnata ja "vaimukusi" pilluda" (sama käib ka eelkõneleja kohta)

                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Kõik kes ei käitu valimistel nii, nagu mina, teadke, et te tahate minu elu persse keerata ja ma kavatsen enda eest seista. Te olete hoiatatud.
                                Aga mida sina siis teed kui keegi sinu ja sinu pere heaolu vastu seisab? Täiesti normaalne reaktsioon on omasid kaitsta ja loota parimat.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X