320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kas ta sai selle eest mingi karistuse? Ehk minu küsimus puudutas seda, et need, kes on kanepiomamise eest süüdi mõistetud, pole seda (minu teada) küll tervislikel põhjusel kasutanud, vaid ikka pigem muudel eesmärkidel.
    Kui te jätkate rahvavaenulike erakondade valimist, siis on ainult ajaküsimus, millal tema suguste jaoks tuuakse tagasi surmanuhtlus. Praegusel hetkel peab ta elama hirmus, et mitte seadusesilmale vahele jääda ja samal ajal hoida oma tervis korras. Pole just kõige toredam olukord. See et ta vahele pole jäänud on lihtsalt tema õnn , kui jääks vahele, siis küll saaks ka minimaalselt tingmised kätte. Milleks see kõik on vajalik? Miks ei või inimene ennast rahus ravida ja õnnelikul noorust nautida? Miks sa lähed valima erakonda kes tahab oma rahvale halba ja aeglast surma maksatsirroosi näol? Sest lähtuvalt teie erakonna poliitikst peaks see kodanik sööma jõhkrate kõrvaltoimetega ravimit igapäevaselt ja sellisel juhul on kahjuks tema tulevikus maksasurm garanteeritud!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Näiteks tean isiklikult ühte härrat kes epilepsiahoogude raviks on edukalt kanepit tarvitanud juba väga mitmeid aastaid. Arsti poolt väljakirjutatud ravimifirma ohvrina oli tal epilepsiaga pidevalt pobleeme ja õnnelikku lõppu ei paistnud kusagil olevat. Ei saanud isegi sõpradega lonksu õlut jalgpalli vaatmise kõrvale võtta. Ravi iseseisva muutmise tagajärjel aga võib ta rahulikult libistada nelipakki ja mitte meõlda maksa kahjustamisele või epilepsi hoogude tekkimisele. Kõik on õnnelikud.

      Toome siis mõned lihtsamad näited meditsiinilistest eelistest mainstream mürkide (loe:ravimite) kõrval, ehk ravimid mida võiks edukalt asendada ravikanepiga:

      Paracetamol:
      Võimalikud kõrvaltoimed
      Nagu kõik ravimid, võib ka see ravim põhjustada kõr
      valtoimeid, kuigi kõigil neid ei teki.
      Kõrvaltoimed on esitatud järgmiselt: väga sage (>1/
      10); sage (>1/100 kuni <1/10); aeg-ajalt (>1/1000
      kuni <1/100); harv (>1/10 000 kuni <1/1000); väga h
      arv (<1/10 000), teadmata (esinemissagedust ei
      saa hinnata olemasolevate andmete alusel).
      Immuunsüsteemi häired
      Teadmata: ülitundlikkusreaktsioonid.
      Maksa ja sapiteede häired
      Teadmata: maksakahjustus.
      Naha ja nahaaluskoe kahjustused
      Teadmata: eksanteem, äge generaliseerunud eksantema
      toosne pustuloos (punane tursunud
      nahapiirkond, millel on palju väikseid mädaville),
      toksiline epidermaalne nekrolüüs (võib põhjustada
      löövet, ville ja naha koorumist).
      Vere ja lümfisüsteemi häired
      Teadmata: trombotsütopeenia, agranulotsütoos.
      Ainevahetus- ja toitumishäired:
      Aeg-ajalt: hüpoglükeemia

      Unerohi Immovane:

      Nagu kõik ravimid, võib ka Imovane põhjustada kõrvaltoimeid, kuigi kõigil neid ei teki.
      Sagedasemad kõrvaltoimed on kibe maitse suus või suukuivus.
      Võib esineda ka muid kõrvaltoimeid, eriti ravimi võtmisele järgneva tunni jooksul.
      Kõrvaltoimete tekkimise ohu vältimiseks tuleks ravimit võtta vahetult enne
      magamaminekut.
      Esineb järgmisi kõrvaltoimeid:
      - unisus, keskendumisraskused, väsimus, peavalu, pearinglus, lihasnõrkus,
      koordinatsioonihäired, kahelinägemine;
      - seedetrakti ärritus;
      - libiido muutused;
      - allergilised või naha sümptomid (sügelus ja lööve, väga harva raskekujulised
      allergilised reaktsioonid);
      - mäluhäired;
      - sõltuvus, tagasilöögi unetus.
      Paradoksaalsed reaktsioonid
      Harva esinevad hirmuunenäod, ärrituvuse tõus, segasus, hallutsinatsioonid, agressiivsus,
      unes käimine ja ebaadekvaatne käitumine.

      Ravi äkilisel katkestamisel võivad tekkida võõrutusnähud. Sümptomid varieeruvad, esineda
      võivad tagasilöögi unetus, rahutus, värinad, higistamine, segasus, peavalu,
      südamepekslemine, deliirium, hirmuunenäod, hallutsinatsioonid ja erutuvuse tõus. Väga
      harvadel juhtudel võib esineda krampe.

      Kanepi väidetavad kõrvaltoimed ravimiameti andemetel:

      Eelkõige tuleb lisaks suitsetamise teadaolevatele kahjulikele toimetele ja südame löögisageduse tõusule arvestada psühhomotoorsete efektide (nt tähelepanu ja reaktsioonikiiruse vähenemine, koordinatsiooni halvenemine), desorientatsiooni, mäluhäirete ning psühhoosi tekkega eelsoodumusega isikutel. Kuigi THC üheks loodetud toimeks on ärevuse vähenemine, võib ärevus mõnel patsiendil hoopis suureneda või tekkida ängistus ja meeleoluhäire.
      Päris hea, aga siin peaks kindlasti esile tooma mille ravi täpsemalt kanep asendaks.
      Lisaks mis siin salata, ka kanep tekitab kõrvalnähte. Võttes või selle unerohu, siis kanepil on temaga päris mitmeid samu kõrvalmõjusid (unisus, keskendumisraskused, väsimus, mäluhäired - kas unerohi vähemalt kolme neist ei peakski tekitama?).
      Ehk lõpuks asendatakse ühed nähud teiste vastu, küsimus ongi kumb on inimesele sobivam.

      Samas vaidled sa jälle "ei tea kellele" vastu, sest nii mina kui ka kindlasti paljud teised on poolt, et seda teemat peab reguleerima ja lubama ravimina kasutamist. Aga mina räägin ikkagi neist, kes ei tarvita kanepit ravimise eesmärgil. Üks üle võlli näide - mina olen selle poolt, et nuga võib kasutada või määrimiseks Leivale. Sina võitled võimaluse eest kasutada nuga tapariistana väitega, et sellega saab võid leivale määrida.

      Algselt postitas count Vaata postitust
      Kui te jätkate rahvavaenulike erakondade valimist, siis on ainult ajaküsimus, millal tema suguste jaoks tuuakse tagasi surmanuhtlus.
      Jah, sul on õigus, kuid pole sinu pädevus öelda milline on rahvavaenulik erakond. Hetkel tegeled sa vaid sellega millega sinu soosingut omava partei sarnased on läbi aegade teinud - hirmu õhutamisega täiesti laest võetud väidetega. Aga paneme sellele väitele ilusa teksti ümber, paar "tunnistajat", kena videot ja saamegi järejokrdse vanenõuteooria. Mina arvan, et hirmu õhutav rühmitus on rahvavaenulik.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Kui te jätkate rahvavaenulike erakondade valimist, siis on ainult ajaküsimus, millal tema suguste jaoks tuuakse tagasi surmanuhtlus.
        Ohoh.

        Muide, kui sa siin Iseseisvusparteid ülistasid, kas sa oled kursis nende juhtliikmete arvamustega, mis kanepi legaliseerimisse puutub?

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Ohoh.

          Muide, kui sa siin Iseseisvusparteid ülistasid, kas sa oled kursis nende juhtliikmete arvamustega, mis kanepi legaliseerimisse puutub?
          Juba 21. aprillil avaldas Iseseisvuspartei sõltumatu esindajana Euroopa Parlamenti kandideeriv Juku-Kalle Raid (nr 168) pressikonverentsil arvamust, et ravikanepi võimaldamise korda on vaja lihtsustada. “Olen ka seda meelt, et kanep tuleks dekriminaliseerida,” kirjutas hr Raid samal päeval Facebookis. “[On] täiesti haige, kui kahe aknalaual kasvava taime eest vangi pannakse.”

          E: ja ma ei ülista kedagi, lihtsalt nemad on ainukesed keda pakutavatest valiksin ja tean et muutused ka järgneksid , ükskõik mis teise praeguse võimuerakonna valmisega ei muutuks minu isiklikus elus mitte ükski detail positiivsuse suunas ja ka üldiselt riigis jätkuks häda ja viletsus ja üks suur klounaad.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Lisaks võib siit ilmselt sama välja lugeda.


            "Tunnistame klassikalise ja rahvameditsiini võrdset eluõigust."

            Raidi arvamuseni jõudsin ma ka aga mul tekkis küsimus kas ta on ikkagi ametlik erakonna häälekandja? isegi Keskerakonnas mängitakse opositsiooni, seega on vahe sees, kas midagi ütleb erakonna liige või on tegemist erakonna ametliku poliitikaga.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              EV Põhiseaduse peatükk 2 , paragrahv 28 - Igaühel on õigus tervise kaitsele.
              Täpsustan - Inimesel peab olema õigus ennast ravida võimalikult effektiivse ravimiga sealjuures oma tervist võimalikult vähe kahjustades - kanep.
              Vut-vut perearsti juurde.

              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Mine palun oma perearsti juurde ja vaata mis ta sulle vastab. Ükski terve mõistusega arst ei julgeks võtta seda tuld enda peale, et esimesena restept välja kirjutada, isegi mitte kõige haritum ja heasüdamlikum. Kas sa kujutad ette mis sitalaviin selle arsti suunas lendaks? Keegi ei taha olla see esimene. Ka nemad elavad selles teemas pideva hirmu all, nad teavad et see on effektiivsem ja ohtum ravim kui mingi krampide rohi, mis on väga ränk mürk, aga nad ei saa midagi teha. Päris julm kui nii mõelda. Pead teadlikult inimest tapma, et mitte oma töökohta kaotada... ja siis on mingid Martini sugused kes kõrvalt pealt vaatavad ja selle arvelt odavat populaarust koguvad ise vaikselt pihku irvitades. Täielik kõnts!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Ei saa aru. Alguses oli probleem, ei saa. Kui saab, siis on probleem, et ise ei saa? Sa oled nagu mingi ravitseja ka poole kohaga, et kohe tead, mida endal vaja läheb? Google Doctor?

                  Aga noh, eks see ole juutide vandenõu jälle.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Ei saa aru. Alguses oli probleem, ei saa. Kui saab, siis on probleem, et ise ei saa? Sa oled nagu mingi ravitseja ka poole kohaga, et kohe tead, mida endal vaja läheb? Google Doctor?

                    Aga noh, eks see ole juutide vandenõu jälle.
                    Probleem et ei saa on jätkuvalt olemas. See et sa mingit linki loobid ei anna kellegile seda õigust. Kanepit ei ole siiani dekriminaliseeritud või ravimina tunnustatud. See et närused poliitikud kivi arstide kapsaaeda lükkasid ei lahenda patsientide jaoks mitte midagi. Seis on sama. Aga eks sa õitse ja sära, senikaua kuni endal kunagi seda päriselt vaja läheb ja siis loe oma parastavat sitta endale peegli ees.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Probleem et ei saa on jätkuvalt olemas. See et sa mingit linki loobid ei anna kellegile seda õigust. Kanepit ei ole siiani dekriminaliseeritud või ravimina tunnustatud. See et närused poliitikud kivi arstide kapsaaeda lükkasid ei lahenda patsientide jaoks mitte midagi. Seis on sama. Aga eks sa õitse ja sära, senikaua kuni endal kunagi seda päriselt vaja läheb ja siis loe oma parastavat sitta endale peegli ees.
                      Et kirurgia on tunnustatud, ei tähenda päris seda, et ma võiks ja tasuks kodus ise natuke sebida. Oled haige, mine arsti juurde. Pole vaja ise igaks juhuks kasvatada või siis oodata, et kuniks kasvab.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Teema on liiga kirju. Ma praegu just lükkasin ühe Xanaxi alla
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                          Teema on liiga kirju. Ma praegu just lükkasin ühe Xanaxi alla
                          Kas keetsid ise potis kokku?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Aitäh, Martin. Hea lugemine.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              No mul on ka üks vandenõu rääkida. Nimelt on Tallinna linnavalitsus korraldanud bussiliikluse nii, et kui ma koolist välja tulen, siis kõik bussid sõidavad minema. Päriselt ka.

                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Juba 21. aprillil avaldas Iseseisvuspartei sõltumatu esindajana Euroopa Parlamenti kandideeriv Juku-Kalle Raid (nr 168) pressikonverentsil arvamust, et ravikanepi võimaldamise korda on vaja lihtsustada. “Olen ka seda meelt, et kanep tuleks dekriminaliseerida,” kirjutas hr Raid samal päeval Facebookis. “[On] täiesti haige, kui kahe aknalaual kasvava taime eest vangi pannakse.”

                                E: ja ma ei ülista kedagi, lihtsalt nemad on ainukesed keda pakutavatest valiksin ja tean et muutused ka järgneksid , ükskõik mis teise praeguse võimuerakonna valmisega ei muutuks minu isiklikus elus mitte ükski detail positiivsuse suunas ja ka üldiselt riigis jätkuks häda ja viletsus ja üks suur klounaad.
                                Count, siinkohal oled sa tähelepanuta jätnud ühe nüansi.

                                Ajakirjanik ja endine riigikogu liige Juku-Kalle Raid sai Euroopa Parlamendi valimistel vaid 566 häält.

                                «Ma arvan, et ma ei saanud üldse mitte vähe hääli, arvestades seda, et kandideerisin eksperimendi mõttes Iseseisvuspartei nimekirjas, mis koosneb enamasti hulludest, kes kardavad kiiritamist ja seda, et neid lennukitelt mürgitatakse,» pakkus Raid selle põhjuseks.

                                «Pigem imestan, et sedavõrd suur osa oli nõus mind ikkagi hääletama. Ilmselt need, kes said aru, et mul pole Iseseisvusparteiga midagi pistmist, kuna kasutasin seda nagu riiulifirmat katsetuse eesmärgil. Umbes nii, nagu kasutatakse riiulifirmat, kui hakatakse nurga peal taimetoitlastele lihapirukaid müüma,» tõi Raid võrdluse.

                                Ta lisas, et kui peaks kevadel taas riigikokku kandideerima, siis ta enam ei eksperimenteeriks, vaid võtaks asja läbimõeldult. «Senini on mulle tehtud ettepanek IRL-ist, aga see oli juba mõni aeg tagasi ning ma ei kujuta ette, kas nad on veel endas kindlad. Sellest ehk ongi veel vara rääkida,» sõnas Raid.

                                Suletud nimekirjadega toimunud valimistel, kohalikel valimistel mullu sügisel sai Juku-Kalle Raid IRLi nimekirjas kandideerides 1085 häält ning 2011. aasta riigikogu valimistel 1097 häält.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X