320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=2292181 Kas sa tõesti valiksid sellise inimese kuhugi kõrgele kohale?
    krt, iga kord kui huvitavaks läks hakkas mingi "ma ei saa kõigest rääkida" ja "kaitsen oma allikaid" jutt
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Probleem et ei saa on jätkuvalt olemas. See et sa mingit linki loobid ei anna kellegile seda õigust. Kanepit ei ole siiani dekriminaliseeritud või ravimina tunnustatud. See et närused poliitikud kivi arstide kapsaaeda lükkasid ei lahenda patsientide jaoks mitte midagi. Seis on sama. Aga eks sa õitse ja sära, senikaua kuni endal kunagi seda päriselt vaja läheb ja siis loe oma parastavat sitta endale peegli ees.
      Ma olen päris kindel, et iga inimene, kes on teadlik sellest variandist saab selle oma arstilt ka kätte. Samamoodi olen ma kindel, et 95% (või rohkem) kanepi legaliseerimise pooldajatest ei ole mures oma tervise pärast, vaid tahavad ennast pilve tõmmata ilma ohuta politsei poolt kinnivõetud saada.

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Kui te jätkate rahvavaenulike erakondade valimist, siis on ainult ajaküsimus, millal tema suguste jaoks tuuakse tagasi surmanuhtlus. Praegusel hetkel peab ta elama hirmus, et mitte seadusesilmale vahele jääda ja samal ajal hoida oma tervis korras. Pole just kõige toredam olukord. See et ta vahele pole jäänud on lihtsalt tema õnn , kui jääks vahele, siis küll saaks ka minimaalselt tingmised kätte. Milleks see kõik on vajalik? Miks ei või inimene ennast rahus ravida ja õnnelikul noorust nautida? Miks sa lähed valima erakonda kes tahab oma rahvale halba ja aeglast surma maksatsirroosi näol? Sest lähtuvalt teie erakonna poliitikst peaks see kodanik sööma jõhkrate kõrvaltoimetega ravimit igapäevaselt ja sellisel juhul on kahjuks tema tulevikus maksasurm garanteeritud!
        Jah tõepoolest, Reformierakond on ju teada tuntud surmanuhtluse pooldajad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
          No mul on ka üks vandenõu rääkida. Nimelt on Tallinna linnavalitsus korraldanud bussiliikluse nii, et kui ma koolist välja tulen, siis kõik bussid sõidavad minema. Päriselt ka.
          ja ei tule enam kunagi tagasi?
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Amos, ega su isa nimi juhuslikult Argo ei ole?

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Amos, ega su isa nimi juhuslikult Argo ei ole?
              count peaks olema.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Tori Amos on ka mingi tegelane!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Lugu sellest, kuidas ma üritasin ennast tallinlaseks registreerida.
                  Kuna ma olen loomult laisk inimene, siis mõtlesin seda teha arvuti kaudu. No viitsin ma jee kusagil linnavalitsuse infosaalis käia, eks?
                  Võtsin enda uue ID-kaardi ja lükkasin selle arvutisse. Esimese hooga panin tagurpidi, aga siis näitas, et hakkab andmeid lugema. Suur edu!
                  Kuni tuli probleem 1:
                  Firefox keeldus riigiportaali taaskord avamast, kuna ei saavat luua secure connectionit. Sama ütlesid nii lauaarvuti kui ka läpakas.

                  Mis seal ikka. Tallinna koduleht näitab, et võib saata ka digiallkirjastatud meilitsi. Selleks peab laadima alla taotlusblanketi ja selle ära täitma. Blankett on ilusti olemas siseministeeriumi kodulehel, ent tuleb probleem 2:
                  Mingi keenjus on otsustanud, et dokumendiblanketti on hea sisestada PDF-i kujul. Ühesõnaga nägi isikukoodi lahter väga lahe välja, kuna Adobe ei soovinud kuidagi numbreid neile ette nähtud aukudesse sisestada.

                  Ilmselt oleks pidanud seda printima ja siis skännima. Aga see tundus e-riigi kohta suhteliselt loll samm. Teine variant olnuks convertida PDF dokumendifailiks, aga siinkohal jõuamegi kolmanda probleemini.
                  Probleem 3:
                  dokument täidetud, tuli aeg seda saata Tallinna linnaametisse. Mõeldud-tehtud, aga siis avastasin hirmuga, et elukohateateid võetakse vastu ainult kuni 1MB-se suurusega. Minu digiallkirjastatud pdf oli aga, trummipõrin, 1,4MB-d.

                  Üritasin probleem kolme lahendada convertimisega, aga nii sai dokumendi suuruseks hunnitu 9,8MB-d, mis oleks ilmselt linna postkasti täiesti umbe ajanud.
                  Ühesõnaga saatsin kõik pikalt ja sellega koos ka 1,4 megabaidise avalduse linnaametisse. Kui neile see ei sobi, siis aplodeerin meie e-riigile.

                  P.S. Järgmisel päeval proovisin riigiportaali siseneda kusagilt arvutisügavusest leitud Internet Exploreriga ja kassanäe, seal e-riik täitsa töötas. Ehk siis Firefoxiga on mingi kepp ja samas IE-ga pole? Hästi tehtud!

                  Kommentaar


                    P.P.S. Tööpäev algas kell 9, kell 10.22 tuli kiri, et olen nüüd tallinlane.

                    Kommentaar


                      Firefoxiga on selline asi siis: http://id.ee/index.php?id=34158

                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Lugu sellest, kuidas ma üritasin ennast tallinlaseks registreerida.
                      Kuna ma olen loomult laisk inimene, siis mõtlesin seda teha arvuti kaudu. No viitsin ma jee kusagil linnavalitsuse infosaalis käia, eks?
                      Võtsin enda uue ID-kaardi ja lükkasin selle arvutisse. Esimese hooga panin tagurpidi, aga siis näitas, et hakkab andmeid lugema. Suur edu!
                      Kuni tuli probleem 1:
                      Firefox keeldus riigiportaali taaskord avamast, kuna ei saavat luua secure connectionit. Sama ütlesid nii lauaarvuti kui ka läpakas.

                      Mis seal ikka. Tallinna koduleht näitab, et võib saata ka digiallkirjastatud meilitsi. Selleks peab laadima alla taotlusblanketi ja selle ära täitma. Blankett on ilusti olemas siseministeeriumi kodulehel, ent tuleb probleem 2:
                      Mingi keenjus on otsustanud, et dokumendiblanketti on hea sisestada PDF-i kujul. Ühesõnaga nägi isikukoodi lahter väga lahe välja, kuna Adobe ei soovinud kuidagi numbreid neile ette nähtud aukudesse sisestada.

                      Ilmselt oleks pidanud seda printima ja siis skännima. Aga see tundus e-riigi kohta suhteliselt loll samm. Teine variant olnuks convertida PDF dokumendifailiks, aga siinkohal jõuamegi kolmanda probleemini.
                      Probleem 3:
                      dokument täidetud, tuli aeg seda saata Tallinna linnaametisse. Mõeldud-tehtud, aga siis avastasin hirmuga, et elukohateateid võetakse vastu ainult kuni 1MB-se suurusega. Minu digiallkirjastatud pdf oli aga, trummipõrin, 1,4MB-d.

                      Üritasin probleem kolme lahendada convertimisega, aga nii sai dokumendi suuruseks hunnitu 9,8MB-d, mis oleks ilmselt linna postkasti täiesti umbe ajanud.
                      Ühesõnaga saatsin kõik pikalt ja sellega koos ka 1,4 megabaidise avalduse linnaametisse. Kui neile see ei sobi, siis aplodeerin meie e-riigile.

                      P.S. Järgmisel päeval proovisin riigiportaali siseneda kusagilt arvutisügavusest leitud Internet Exploreriga ja kassanäe, seal e-riik täitsa töötas. Ehk siis Firefoxiga on mingi kepp ja samas IE-ga pole? Hästi tehtud!
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Firefoxiga on selline asi siis: http://id.ee/index.php?id=34158
                        Jääb sama seis.

                        Kommentaar


                          IE on Eesti riigibrauser ju, teistega pole mõtet proovidagi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            ID-kaardi kasutamine ongi üks suur kepp. Aga seda neis artiklites ei räägita, kus e-Eestit e-taevani kiidetakse.
                            No ma sisenesin selle operatsiooni käigus esmakordselt üleüldse kodanikuportaali. Vähemalt ID-kaardiga. Sellega meenus, et hiljuti käisin mingi naisega Londonis ja siis oli seal kaks järjekorda. Üks oli nende biomeetriliste passide oma, kus oli umbes 1 inimene, aga siis teine oli tavapassid ja ka ID-kaardi omad. Mul oli pass kaasas, tuustil ID-kaart. Ja siis me seisime seal nagu mingid trossid ja ootasime...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=2292181 Kas sa tõesti valiksid sellise inimese kuhugi kõrgele kohale?
                              Haha. Tegin temaga kunagi intervjuud ja ta ütles, et Eesti on maailma kõige ebademokraatlikum riik. Küsisin miks? "Sest valimistel polnud hääletuskastid läbipaistvad." Ma tõesti ei osanud siis enam seal kuidagi olla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                P.S. Järgmisel päeval proovisin riigiportaali siseneda kusagilt arvutisügavusest leitud Internet Exploreriga ja kassanäe, seal e-riik täitsa töötas. Ehk siis Firefoxiga on mingi kepp ja samas IE-ga pole? Hästi tehtud!
                                Kui see on sama mure , siis mul on ka nii et firefoxiga ID ei tööta aga IE-ga töötab. Selleks et firefoxiga ka töötaks, pean firefoxi täielikult sulgema, id kaardiluigeja usbi ühendama , id kaardi lugejasse sisesama ja siis firefoxi käivitama, siis töötab ka firefoxis. Milles probleem on, seda ei tea, aga nii see mul on juba aegadest ammustest töödanud.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X