320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Lugu sellest, kuidas ma üritasin ennast tallinlaseks registreerida.
    Miks sa midagi sellist üldse peaksid tahtma teha?

    PS! Google Chrome FTW ja pole ühtegi probleemi. ID-kaart töötab igapäevaselt suurepäraselt.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Miks sa midagi sellist üldse peaksid tahtma teha?
      No on hetkel vaja.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Miks sa midagi sellist üldse peaksid tahtma teha?
        trollid, trammid, bussid noh...

        Kommentaar


          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
          trollid, trammid, bussid noh...
          See mind väga ei kõiguta, kuna ei liigu väga ühistranspordiga. Ja kui, siis sõidan jänest, kuna nägin viimati muposnikut aastal 2009.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See mind väga ei kõiguta, kuna ei liigu väga ühistranspordiga. Ja kui, siis sõidan jänest, kuna nägin viimati muposnikut aastal 2009.
            Mina sõidan kogu aeg, aga pole tasuta sõidu aja jooksul kordagi muppeteid kohanud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              No on hetkel vaja.
              Kurat, kõik ajakirjanikud lähevad nüüd poliitikasse või.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Kurat, kõik ajakirjanikud lähevad nüüd poliitikasse või.
                Kõlvarti ametikoht pidada ju saadaval olema!

                Kommentaar


                  kasutan ID-kaarti nii Chrome'i kui ka Firefoxiga, vahel ka olude sunnil IE-ga ja kõigiga saab asjad aetud. mõnikord tuleb veebilehitseja seadistust kohandada (hüpikaknad, pluginad jmt). muppeteid võib teatud punktides ikka kohata. näiteks meeldib neile aeg-ajalt Gonsiori nurga peal tramme passida, nagu vanasti. ilmselt on neid kohti linna peal veel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    kasutan ID-kaarti nii Chrome'i kui ka Firefoxiga, vahel ka olude sunnil IE-ga ja kõigiga saab asjad aetud. mõnikord tuleb veebilehitseja seadistust kohandada (hüpikaknad, pluginad jmt). muppeteid võib teatud punktides ikka kohata. näiteks meeldib neile aeg-ajalt Gonsiori nurga peal tramme passida, nagu vanasti. ilmselt on neid kohti linna peal veel.
                    Nad vist ainult trammidega tegelevad. Kergem peatada, et liiklust ei sega jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                      PS! Google Chrome FTW ja pole ühtegi probleemi. ID-kaart töötab igapäevaselt suurepäraselt.
                      Vale. Mul sama nagu neil Firefoxiga. Igale poole mujale laseb id-kaardiga sisse ning saab ka makseid teha, kuid eesti.ee paneb näkku. Explorer funkab samas eesti.ee'ga ilusti.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Kui juba Chrome siunamiseks läks. Chromega Youtube hakib. Ei lae videot korralikult ära. Firefoxiga pole seda probleemi kunagi olnud.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          vindoozal on söörvisite all vaja asju klikkida, et säherdust huia-bella-napolit id-kaardiga poleks. mõistagi on see nii lihtne, et isegi vanaema teil oskab seda. küsige temalt abi!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Vale. Mul sama nagu neil Firefoxiga. Igale poole mujale laseb id-kaardiga sisse ning saab ka makseid teha, kuid eesti.ee paneb näkku. Explorer funkab samas eesti.ee'ga ilusti.
                            Sama siin, ID asjadeks kasutan IE'd.
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Ostke uus arvuti või midagi. ID-kaart + tulirebane töötab ilusasti. Samas ma kasutan tulirebast ainult id-kaardi jaoks. Muu eulu käib operas.

                              Kommentaar


                                See kuradi Viasat Sport Baltic. Mängu algusi üldse ei näe, viimasel ajal eriti tihti ka veel..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X