320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    ma ei tea. Ma teises arvutis uuendasin ja näeb suht õudne välja.

    Üks esimesi asju mis silma hakkas oli see, et kui üksikult miskine smail postitada siis see oli mingi elusuur. Ja üldse on raskem eksti lugeda, eriti grupichatis. Eks ta maitse asi ole, aga skype ahvid vägisi suruvad peale oma jama. Ma ei oska seda ümber ka seadistada, äkki saab.
    Ei saa. Skype Eesti tegevjuht käis Digitunnis, tal küsiti neid samu asju (et miks see kurad smaili näkku hüppab jne) - pidi olema, et vanaemad ja noored seavad trende.
    Et meile on see võibolla MSNi aseaine, aga mujal enamus kasutab seda ainult videokõneks ja tahavadki, et kontaktis oleks lapselapse nägu suurelt ning sama suur punane telefoni märk seal kõrval.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      ma ei tea. Ma teises arvutis uuendasin ja näeb suht õudne välja.

      Üks esimesi asju mis silma hakkas oli see, et kui üksikult miskine smail postitada siis see oli mingi elusuur. Ja üldse on raskem eksti lugeda, eriti grupichatis. Eks ta maitse asi ole, aga skype ahvid vägisi suruvad peale oma jama. Ma ei oska seda ümber ka seadistada, äkki saab.
      Selle smailiasja muutsin mina ära - kuskil settingutes tuli lihtsalt üks linnuke eest ära võtta. Enam ei häiri.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        ma ei tea. Ma teises arvutis uuendasin ja näeb suht õudne välja.

        Üks esimesi asju mis silma hakkas oli see, et kui üksikult miskine smail postitada siis see oli mingi elusuur. Ja üldse on raskem eksti lugeda, eriti grupichatis. Eks ta maitse asi ole, aga skype ahvid vägisi suruvad peale oma jama. Ma ei oska seda ümber ka seadistada, äkki saab.
        Smailidest on suva, aga pärast mingit viimase poole aasta update'i hakkas igasugune uute sõnumitega vestluste laadimine võtma terve igavik.
        sigpic

        Kommentaar


          Skype saatsin mingi aeg tagasi õhtale ja võtsin uuema, noorema ning atraktiivsema Viber'i. 5!
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Et ikka veel pole üle Eestilist doonorite andmebaasi
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
              Et ikka veel pole üle Eestilist doonorite andmebaasi
              Mida see paremaks muudaks, kui selline süsteem oleks?

              Kommentaar


                Oleks vähem jaburust.

                Käisin reedel Tallinnas verd andmas, esmaspäeval helistab Tartu tule verd andma, sa pole juba 6 kuud käinud
                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Mida see paremaks muudaks, kui selline süsteem oleks?
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  Töö telefon läks persse, vanus kolm aastat. Soovisin uut töövahendit. Vaadati sellise näoga nagu oleks soovinud lõunamaareisi, koera, ettevõtte autot ja korterit, uut neeru ja palgatõusu.
                  Teise käega ostetakse täna homseks lennukipileteid, ehki reis oli teada 3 kuud ette.
                  Tra küll noh.

                  Kommentaar


                    Otseselt närvi ei aja, aga kukalt võtab küll kratsima. Ilves värviti üle.

                    Kommentaar


                      Esimese hooga vaatasin, et Montgomery Burns.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Miks panevad kassiirid osa kraami mitte lindile, vaid lindi kõrvale? Mu faking õhtusöök on vist seniajani seal lindi kõrval. Ma lähen kohe kellelegi kallale nahui!
                        Kindlasti mitte. Kas järgmise kliendi kõhus või poeriiulitel tagasi
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Miks panevad kassiirid osa kraami mitte lindile, vaid lindi kõrvale? Mu faking õhtusöök on vist seniajani seal lindi kõrval. Ma lähen kohe kellelegi kallale nahui!
                          Ma olen tähele pannud, et see kaup mis võib sinna kuhugi vahele kerida, tõstetakse kõrvale.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Rakvere Tarvas ja Augustase vigastus.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Rakvere Tarvas
                              lol. Sind ajab närvi, et Tarvas on lihtsalt parem meeskond kui Rock?

                              Kommentaar


                                Sõidad üsna unise ja tüdinuna hommikul faking Kopli trammiga linna poole. Viimane tööpäev enne puhkust, tahaks magada. Esialgu on trammis päris okei, kollase helkurvestiga lapsed täidavad toolid, aga eks võib ka seista. Järgmises peatuses saabub peale esimene aroomikunn. Muidu tavalise "töömehe" välimusega klemm - adi dressid ja nahktagi, väike nokkmüts sekkagi. Aga haiseb rõlgelt suitsu, higi ja trateabmissmegma järgi. Ok, talud ära, mis seal ikka. Ei jõudnud hommikul pesus käia või siis tuli mingi armu-Tamara juurest ja nüüd peab ise end ebamugavalt tundes tööle või naise juurde minema. Saame aru.

                                Aga siis tuleb järgmises veel üks. Ja siis veel üks. Ja kui lõpuks saabub mingi pundunud näoga türapea faking kange Walter näpus, siis see ajab päris kurjaks. Fakk, sa faking ahv haised raisk, nahhui, sul tööd nagunii pole, mida fakki sa selle kuradi trammiga sõidad? Istu oma faking grüünes ja lürpa oma kanget Walterit, mille sa juba mingi 10:04 poest hankida oled suutnud. Ja mine v*ttu enda tasuta sõiduõiguse ja muu pasaga. Miks peab kuradi pool faking trammi sinusuguse haisva faking ahvi pärast teise vagunisse minema. Ja ka need suitsused-higised djüüdid põgenevad sinu eest. Terve kuradi faking tramm haiseb nagu mingi kuradi tuhatoosi lakkunud überpumbas eit kusagil Kuku klubis. Fakkoff, kuradi faking parm, drop dead, t*ra.

                                Muidu olen ma hingelt sots ja puha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X