320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma räägin pikemat aega, et kord tunnis vms võiks parmutramm olla, mille jaoks poleks rohelist kaarti vms vaja. Noh, neile düüdidele oleks boonuseks nt see, et seal võib jooki sees panna legaaselt (peaks olema suht ok boonus haisvatele düüdile) ja normaalsed inimesed hoiaksid sellest eemale.

    Lisaks saaksid sellega muidugi ka Lõuna-Eestlased tasuta sõita.

    -e- Et Tallinn elik Keskerakond idee ära ostaks, siis pakun välja ka idee, et need trammid võiksid olla sini-kollased ehk saaksid seda kommunikeerida kui "näete kui perse Reform meie riigi on keeranud". Ma usun, et nad oleksid käpad küll. Kuhu ma kirjutada saan? raul-jaak-edgar-yks-jalgv2rav@tallinn.eelt ei lähe meilid läbi.

    Kommentaar


      osta auto/sõida taksoga.. vms

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        osta auto/sõida taksoga.. vms
        Taksoga sõidan ma koju iga päev. See on odavam, kui auto hankida, kuna autole on ju autojuhti vaja ja miinimumpalk muudkui tõuseb.

        Kommentaar


          Minule ühissõiduk seevastu väga meeldib. Neil on oma rada ja sees palju kaunist, mida vaadata. Täna sõitsin naise autos tööle. Ainult üks ummikus istumine. Koplis ma muidugi ei käi ja parme kohtan harva.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Minule ühissõiduk seevastu väga meeldib. Neil on oma rada ja sees palju kaunist, mida vaadata. Täna sõitsin naise autos tööle. Ainult üks ummikus istumine. Koplis ma muidugi ei käi ja parme kohtan harva.
            No mulle ka üldiselt meeldib. Aga parmud käivad närvidele.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Taksoga sõidan ma koju iga päev. See on odavam, kui auto hankida, kuna autole on ju autojuhti vaja ja miinimumpalk muudkui tõuseb.
              Miks Sul autojuhti vaja? Sõida ise.

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                Miks Sul autojuhti vaja? Sõida ise.
                Nääh, selleks peaks load tegema. Ei viitsi.

                Kommentaar


                  Pead siis naise võtma kellel auto ja load.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Pead siis naise võtma kellel auto ja load.
                    Noh, nii ma olengi üldiselt käitunud. Autoga kaasneks kesklinnas kontoris olles parkimisprobleem. Ja siis istuksin ka nagu loll kell 9 või 17 kusagil ummikus. Maja juures on parkimisega ka väikseid probleeme. LIsaks igasugu hooldus- ja muud kulud. Ehk ma ei näe väga vajadust autoks.
                    Kui vaja kuhugi puhkama või grüünesse sõita, siis mingi naise ikka leiab, kellel auto on. Tõsi, siis pead ilmselt naise sööma viima ja võibolla ka olema nõus mingisuguseks intiimaktiks, aga üldiselt elab üle.

                    Kommentaar


                      Kui kesklinnas korter ja töö siis miks sa koplist trammiga tuled? Või see on jätk söögile ja intiimaktile?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Noh, nii ma olengi üldiselt käitunud. Autoga kaasneks kesklinnas kontoris olles parkimisprobleem. Ja siis istuksin ka nagu loll kell 9 või 17 kusagil ummikus. Maja juures on parkimisega ka väikseid probleeme. LIsaks igasugu hooldus- ja muud kulud. Ehk ma ei näe väga vajadust autoks.
                        Kui vaja kuhugi puhkama või grüünesse sõita, siis mingi naise ikka leiab, kellel auto on. Tõsi, siis pead ilmselt naise sööma viima ja võibolla ka olema nõus mingisuguseks intiimaktiks, aga üldiselt elab üle.
                        Oota kui nüüd Virgina Woolfi kaader haisu ninna saab, kuidas kuulus staarajakirjanik naisi ära kasutab

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Kui kesklinnas korter ja töö siis miks sa koplist trammiga tuled? Või see on jätk söögile ja intiimaktile?
                          Noh, kuna Virginia Woolf võib tõesti jälgida, siis enda Koplisse kolimise põhjusi väga ei valgusta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Noh, kuna Virginia Woolf võib tõesti jälgida, siis enda Koplisse kolimise põhjusi väga ei valgusta.
                            Härral on ärivaistu , ostad koplisse korteri,siis varsti tulevad suured arendajad ja tahavad Koplist teha korraliku eliitrajooni ja maksavad sinu korteri eest korraliku mammonat!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Mis mind veel närvi ajab. Võtsin endale täna ööseks Manchesteri lennujaama lähistel toa. Häda on selles, et lennuk saabub mingi 23.30, aga booking annab checkini ajaks kuni 21.30. Noh, mõtlen, et võtan ühendust. Aga Manchesteris on muidugi sajand numbriga 18, et seal on ainus kontakt telefoninumber. Hea küll, helistan. Telefon on kõnepostis. Räägin siis enda teema ära. Saadan igaks juhuks SMS-i ja nüüd siis pean aimama, et kas öösel ringi kaaberdades ootab mind ees soe tuba ja voodi või ei ole (mis on muidugi täiesti loogiline variant) keegi mdiagi teadnud ega kuulnud ja ongi kööga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mis mind veel närvi ajab. Võtsin endale täna ööseks Manchesteri lennujaama lähistel toa. Häda on selles, et lennuk saabub mingi 23.30, aga booking annab checkini ajaks kuni 21.30. Noh, mõtlen, et võtan ühendust. Aga Manchesteris on muidugi sajand numbriga 18, et seal on ainus kontakt telefoninumber. Hea küll, helistan. Telefon on kõnepostis. Räägin siis enda teema ära. Saadan igaks juhuks SMS-i ja nüüd siis pean aimama, et kas öösel ringi kaaberdades ootab mind ees soe tuba ja voodi või ei ole (mis on muidugi täiesti loogiline variant) keegi mdiagi teadnud ega kuulnud ja ongi kööga.
                                Pead seda punkti rakendama

                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kui vaja kuhugi puhkama või grüünesse sõita, siis mingi naise ikka leiab, kellel auto on. Tõsi, siis pead ilmselt naise sööma viima ja võibolla ka olema nõus mingisuguseks intiimaktiks, aga üldiselt elab üle.

                                Aga teemasse. Comarket tramaivõikuimõttetupood.Käisin sealt mingi aja tagant ostmas Jaapani pähkleid. Läksin poodi, pole pähkleid. Küsisin teenindajalt kas nad enam ei müü või milles asi. Vaatas segaduses näoga otsa, piilus riiulile ja vastas, et vist mitte siis. Kuna läksin kindla mõttega poodi ainult neid osta, siis ei osanud midagi kohe valida. Uitasin sihitult ringi, kuniks "Heureka. Karumsi mustika kohuke on hea". Külmaleti juures selgus, et mida pole, on karumsi kohukesed. Üleüldse igakord kui ma comarketisse lähen leian, et tegu on ülimõttetu poega aga ikka ma astun sama reha otsa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X