320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raha ootamine, et see siis kohe edasi anda
    Vnoh. Võib öelda, et Liverpool.

    Kommentaar


      PERH-i puhul ei imestaks. Aga rattamaratonide järgi arvestades pole sa vist tallinlane.

      Kommentaar


        Jap, meenub kuidas ise täiega PERH-i kiirustasin, sest olin hiljaks jäämas. Esmalt ehmatas ära registreerimisjärjekord (selle järgi sain ka aru miks soovitati pool tundi varem kohal olla), kuid kui ma sealt siiski õigeaegselt läbi sain, suunati mind lihtsalt järgmisse registreerimislauda, kus pidi veel ootama ning kus tuli välja, et tegemist oli ikkagi suhteliselt elava järjekorraga.
        Ehk ma tegin järelduse, et need ajad on pigem inimeste päeva peale ära hajutamiseks, et kõik lõuna ajal ja tööpäeva lõpus ei tuleks.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          PERHi süüdistamine sellises olukorras on umbes sama nagu bussijuhi süüdistamine, et teed on auklikud.

          Kommentaar


            Vahemärkus , mina oma postis perhi ei süüdistanud. Siililegi selge, et keegi midagi paha pärast ei tee ja tehakse võimaluste piires.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              lihtsalt mainin, et meditsiinis ei ole päris nii standardiseerida võimalik, et ühe rehvivahetuse peale läheb 15 min.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Siis küsis, et mis mulle muret valmistab. Ütlesin, et mitte miski ja osutasin mu patsiendimapile, mis oli tema ees laual
                Kas mul on midagi märkamata jäänud? Või..Aga miks pagan sa eriarsti juurde pidid minema siis?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Seda ma küll ei usu. Kindlasti on mõni patsient, kellel kõik kohad valutavad ja vaja kabinetis hulk analüüse teha, aga sellega saab arvestada vastuvõtuaja määramisel. Ja kindlasti on mingi ligikaudne aeg, millega suurem osa patsiente hakkama saavad, on see siis 5, 10, 15 või 80 minutit. Sellele natuke üleminuteid juurde panna ja ongi harju keskmine vastuvõtu pikkus käes, millega tuleks broneerimisel arvestada. Või Sa väidad, et praegune süsteem on ideaalilähedane ja parendada võimatu? Ma mäletan, et ma olen kunagi ka enne-kella-9-st vastuvõttu oodanud oma pool tundi üle aja, ehk 1-2 patsienti, kes enne mind sisse said, lasid nii jõhkralt üle? Või on probleem selles, et perearstil pole tükitöötasu? :P

                  Ma väljendasin ennast ehk valesti. Ligikaudset aega e. statistilist keskmist saab loomulikult leida. Sellisel viisil toimubki kogu süsteemi (sh sinu konkreetne juhtum/visiit) rahastus.

                  Aga see ei toimu nii, et sul on võimalik 15 minuti täpsusega paika panna fixed päevakava. Sest piisab ühest patsiendist, kes keerab plaani pea peale. See on umbes sama nagu panka minnes swedbank teab, et avg kliendi peale kulub 10 min. Sa oled 10. klient. Esimesed 3 klienti on graafikus, 4. klient on aga tuleb ja väidab, et ta ei ole pangale võlgu ja üleüldse ta kuulutas oma riigi välja. Alates 5. kliendist ajakava perses.

                  Ja see vastuvõttude arv... Toon sulle näite konkreetsest päevast erialal x. Vastuvõtvaid arste 5, vastuvõetavate patsientide arv vahemikus 14-30. Reaalsuses on tõesti võimalik vastavalt patsientide keerukusele ja mitmele muule indikaatorile see aeg arvutada ette, kuid kujutad sa ette kui palju ressurssi selleks kuluks? Keskmise arsti tööaeg on 2,5-3x kallim kui keskmise patsiendi, btw...

                  Ja... süsteem ei ole muidugi kaugeltki ideaalilähedane.

                  p.s. ma esindan selles debatis pigem seda poolt, kes paneb asju exceli tabelisse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    PERHi eripära ma ei tea, aga mul on TÜ Kliinikumi suhtes naiivne ootus, et kui mulle on aeg broneeritud, siis sel ajal ma ka kabinetti pääsen. Mina pean oma töös VÄGA täpne olema ja ma usun, et mu töö on stressirikkam kui perearstil või kabinetis sitsival eriarstil. ...
                    shit happens. saa üle.
                    sattusid ilmselgelt keskpärase arsti juurde.
                    aga - jäid ellu, ei lõigatud sul ka miskit valet organit küljest ära.

                    vaata natuke ümberringi.
                    insenerid projeteerivad sildu mis kokku kukuvad, toyota mehhanik valab bensiinimootorisse diislit... jne jne. seda ebakompetentsust - ja tõsist sellist - on maailmas niigi liiga palju. üks laisavõitu arst on seebimulli tähtsusega probleem, rikub korraks tuju ja ongi kõik.

                    sry aga lihtsalt kuidagi - liiga "esimese maailma" probleem tundub
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Esimese maailma probleem on see, et sa lähed arstile ja esimese asjana küsid, et mis on selle parkimistsooni nimi, et m-parkimist teha.

                      Kommentaar


                        Ülemine naaber. Fucking cunt. Tüübil on öö läbi pidu olnud, ning tema õnneks ja minu kahjuks on tal väga hea kvaliteediga muusikasüsteem koos massiivsete basskõlaritega. Viimased 5 tundi on intensiivne õntsa-õntsa kõlanud, ning lõppu ei paista olevat. Sellist ladumist ei ole ma juba ammu kuulnud. Tüüp kuulab Angerfisti vist.

                        Ma loodan, et ta paneb üle.

                        Kommentaar


                          "rassiija!" küüditamise mälestusminuti ajal täna
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            "rassiija!" küüditamise mälestusminuti ajal täna
                            Mina kuulsin "Eesti!"
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Päriselt?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Mina kuulsin ka kusjuures "Eesti".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X