320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mendi vabariik

    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Osta akupank.
      Boldknot

      Kommentaar


        Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
        Akupank jah reisidel vajalik asi aga see siin pildil on mänguasi - mahutavus väike ja pealegi kus sa seda hoiad? Igal juhul mitte võtme küljes, sest muidu kus sa võtmeid hoiad, et see liiga suur kolakas kusagil kanda poleks?


        Eelmainitud "mendiriiki" kommenteerin vaid nii palju, et kui keegi ikka minna tahab, siis küll ta selle võimaluse leiab. Ma ei leia, et kedagi peaks karistama selle tõttu, et ta ei suutnud enesetappu ära hoida.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Järgmine kord peab inimesed alasti arestikambrisse panema. Ja veebkämm nurka, et kõik saaksid enda tuttavatel silma peal hoida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Järgmine kord peab inimesed alasti arestikambrisse panema. Ja veebkämm nurka, et kõik saaksid enda tuttavatel silma peal hoida.
            Oma raske mineviku juures (või selle tõttu?), mida sa ise armastad igal võimalikul ja võimatul juhul esile tõsta, oled sa silmatorkavalt empaatiavõimetu olevus. Katsu kuidagi piiri pidada selle punnitatud nartsissistliku "huumoriga" ffs...

            Kommentaar


              MInu märkus oli pigem counti mendiriigi kohta sihitud. Ehk nagu ütles ka elx, siis kõigega ei saa sellistel juhtudel arvestada. Õhtulehe lugu lugedes oli politseile muidugi nii mõndagi ette ka heita (milleni jõudsin hiljem), aga Päevalehe loo puhul oli selline lollide juhuste kokkulangemine, mida saaks ideaalis ära hoida, aga seda pigem tagantjärgi tarkusena.

              Kommentaar


                Ma lugesin seda lugu, jah. Counti stiili ma ei kommenteeri, aga loo osas jääb mind häirima see, KUI vähe inimlikku mõistmist olnuks vaja võimuesindajal näidata, et ukse taga ravumitega vehklev abikaasa ära kuulata ja sealt edasi vastavalt tegutsedes naise eluküünal põlema jätta. Mees kaotas naise, lapsed ema. Liiga palju on sellist elementaartaseme hoolimise puudumist nii inimeste hulgas kui instantsides.

                Ma sain aru, et sa Counti suunas torkasid. Aga mingitest juhuste kokkulangemisest siin ma küll rääkida ei taha. Oma töös tuimaks muutunud ametnik ei ole juhus ega kokkulangevus, see on meie tänase riigi korduv reaalsus eri instantsides. Me ei ela kahjuks või õnneks mingis Brasiilia põrugaugus, kus arestikambrid uputavad ja inimesi ei loeta. Sestap see naljatlemine siinkohal ka mingit närvi puudutas. Ja selline kantseliidist kubisev vabandus, nagu politsei esitas, ajab selliste lugude puhul siiralt marru. Lihtsalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Ma lugesin seda lugu, jah. Counti stiili ma ei kommenteeri, aga loo osas jääb mind häirima see, KUI vähe inimlikku mõistmist olnuks vaja võimuesindajal näidata, et ukse taga ravumitega vehklev abikaasa ära kuulata ja sealt edasi vastavalt tegutsedes naise eluküünal põlema jätta. Mees kaotas naise, lapsed ema. Liiga palju on sellist elementaartaseme hoolimise puudumist nii inimeste hulgas kui instantsides.

                  Ma sain aru, et sa Counti suunas torkasid. Aga mingitest juhuste kokkulangemisest siin ma küll rääkida ei taha. Oma töös tuimaks muutunud ametnik ei ole juhus ega kokkulangevus, see on meie tänase riigi korduv reaalsus eri instantsides. Me ei ela kahjuks või õnneks mingis Brasiilia põrugaugus, kus arestikambrid uputavad ja inimesi ei loeta. Sestap see naljatlemine siinkohal ka mingit närvi puudutas. Ja selline kantseliidist kubisev vabandus, nagu politsei esitas, ajab selliste lugude puhul siiralt marru. Lihtsalt.
                  Ma ütlengi, et ma lugesin esmalt Counti lingitud lugu, kus polnud rohtudest juttugi, vaid üsna kesiselt kirjutatud kantseliit. Õhtulehe loost tuli asi muidugi natuke teistmoodi välja.

                  Kommentaar


                    Mulle käib palju rohkem närvidele see uudis:http://www.postimees.ee/3262681/eest...eluaegse-vangi

                    Tüübi surmanuhtlus muudeti eluaegseks ja siis kellegi idioodi poolt veel omakorda 15-aastaseks srokiks, mis võimaldas tal vabadusse pääsedes kenasti tapategudega jätkata. Koos temaga võinuks ka see kohtunik süüpingis istuda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Mulle käib palju rohkem närvidele see uudis:http://www.postimees.ee/3262681/eest...eluaegse-vangi

                      Tüübi surmanuhtlus muudeti eluaegseks ja siis kellegi idioodi poolt veel omakorda 15-aastaseks srokiks, mis võimaldas tal vabadusse pääsedes kenasti tapategudega jätkata. Koos temaga võinuks ka see kohtunik süüpingis istuda.


                      Ajal, mil O. Pitjukov pani toime KrK § 101 järgi kvalifitseeritavad tahtlikud tapmised, oli kriminaalkoodeksi selle paragrahvi sanktsiooni kohaselt võimalik mõista karistuseks kas vabadusekaotus kaheksast kuni viieteistkümne aastani või surmanuhtlus. Eluaegse vabadusekaotuse mõistmist aga kõnealuste kuritegude toimepanemise ajal kehtinud kriminaalseaduses ette ei nähtud. Seega -- kooskõlas KrK § 6 lg-s 3 sätestatuga -- oli välistatud ka sellise karistuse mõistmine O. Pitjukovile.

                      Ehk päris loll olukord tegelikult.

                      Kommentaar


                        OK. Aga kuidas siis mõnede teiste isikute, näiteks Romeo Kalda surmanuhtlus eluaegseks muudeti?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          OK. Aga kuidas siis mõnede teiste isikute, näiteks Romeo Kalda surmanuhtlus eluaegseks muudeti?
                          Kui seda otsust lugeda, siis ei mààratud talle surmanuhtlust. Et ju postimees natuke eksis.

                          Kommentaar


                            Lugesin pmi loo ùle. Et surmanuhtlus polnud kehtiv karistus. Elik ta mòisteti maakohtus ikka eluaegseks, aga seal mindigi seadusega vastuollu. Kalda mòisteti kohe surmanuhtlusele ja see otsus sai ka kehtivaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              mingitest juhuste kokkulangemisest siin ma küll rääkida ei taha. Oma töös tuimaks muutunud ametnik ei ole juhus ega kokkulangevus, see on meie tänase riigi korduv reaalsus eri instantsides. Me ei ela kahjuks või õnneks mingis Brasiilia põrugaugus, kus arestikambrid uputavad ja inimesi ei loeta. Sestap see naljatlemine siinkohal ka mingit närvi puudutas. Ja selline kantseliidist kubisev vabandus, nagu politsei esitas, ajab selliste lugude puhul siiralt marru. Lihtsalt.
                              Kuidas võtta. Tegelikult mingis osas ikka saab ka - mees ise Õhtulehe loos ütles, et tunneb, et oleks pidanud ise rohkem peale käima. Kas ta läbi selle mikrofoni selgitas, et naisel on varasemalt esinenud depressiooni, ärevushooge jne ?
                              Sest ma saan aru, et naine oli politseiga suheldes (v.a see allkiri, pärast mida politseinikud teda eraldi rahustasid) rahulik ja kinnitas, et kõik on korras. Muidugi lõpplahendus oli päris kole ja väga kurb, see on tõsi.

                              Üldiselt on tegemist igakülgselt fucked-up looga. Ei oska öelda, kes siin süüdi ja oli ja kui palju valesti tegi. Ütleks, et kõik käitusid valesti. Alustades naisest, kes läks tipptunni liiklusesse 1,5 promillise joobega. See on mõrvari käitumine. Sellise joobeastmega väiksema kehaehitusega inimene ei saa olla võimeline niivõrd tihedas liiklusvoos toimuvat realistlikult tajuda. Selles mõttes peab väga halva loo juures nägema positiivset selles, et auto ette jäi buss, mitte ülekäigurajal olevad lapsed. Sellisel juhul oleks hukkunuid võinud olla mitu.
                              (P.S jutt, et naine võis pärast õnnetust ärevuse rahustuseks 1,5 promillise joobe saavutada vähem kui viie minutiga mil politsei kohale jõudis... keset ristmikku... tiptunni ajal. Ja nii, et pärast jaoskonnas üle mõõtes oli joove sama ka seejuures. Sorry, see kõlab äärmiselt muinasjutulisena)

                              Kommentaar


                                Mis see "väiksem kehaehitus" siin oluline on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X