320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Mis see "väiksem kehaehitus" siin oluline on?
    Okei, jah, minu bläkk. Hakkasin mõtlema selle peale, et sama alkoholikogus mõjub erineva kehamassiga inimestele erineva tugevusega ja puhudes mõõtmine näitab tarbitud alkoholi kogust vms. Nevermind, ilmselt panen segast.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Mis see "väiksem kehaehitus" siin oluline on?
      inimkeha võime alkoholi absorbeerida ilmselt. 100-kilone mees saab sama kogusega kiiremini hakkama kui 50-kilone naine. kujutan ette ca poole tunni v tunni aja pärast kordusmõõtmist tehes võib vabalt olla vahe sees.

      ps.
      täpsustuseks.
      antud kontekstis - istuda 1,5 promilliga rooli v mitte - siin jah muidugi vahet pole
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        100kg mees peab suurema koguse tarbima, et sama joove saavutada, mis 50kg naine.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ahoi,

          kardetavasti on tegemist iPad 1 teemaga, juba aprillist alates pidi nendelt Mag+ tugi ära kaduma, teavitasime sellest ka lugejaid, kuid reaalselt kadus see alles nädal-kaks tagasi. Nii et neile võib see ootamatu olla küll.

          Mart
          Oot, aga mida see siis tähendab? Mina nussisin küll ca aprillis iPadi ja EE tellimusega, aga toona kasutajatoega suheldes ei öeldud midagi sellist. Mida tulevik minu jaoks toob? Kindlasti mitte uut tahvlit EE lugemiseks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Oot, aga mida see siis tähendab? Mina nussisin küll ca aprillis iPadi ja EE tellimusega, aga toona kasutajatoega suheldes ei öeldud midagi sellist. Mida tulevik minu jaoks toob? Kindlasti mitte uut tahvlit EE lugemiseks.
            kirjutage rain.pruul@ekspress.ee. Tema oskab täpselt öelda.

            Kommentaar


              Fakk, eile oli K12-st viimane Tuvikeste osa. Täna lootsin, et alustatakse otsast peale, kuid selle asemel alustati selle hooajaga, kus toodi sisse see kuradi debiilne Seitse. See hooaeg oli nii läbi kukkunud, et Seitse kirjutati poole hooaja pealt välja, kuna publik oli überpissed.

              Kommentaar


                jep see Seitse on täiesti putsis tegelane.

                Kommentaar


                  Seitse oli see väike poiss kes järsku eikusagilt välja ilmus?

                  Kommentaar


                    jeps.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Poliitika koht pole staadionil.

                        Kommentaar


                          Valge Skoda juht täna hommikul Tallinnas. Pmst 24.07 võib öelda, on minu teine sünnipäev.
                          Laki bussipeatuse juures sebral. Mustamäe tee poolt ei tulnud ühtegi autot, kadaka selveri poolt paremale keeranud mustamäe tee poole jäi auto kenasti enne zebrat seisma, et mind üle lasta...tol hetkel oli kindel, et seal teist rida pole, a tee peale astudes õnneks ikka mõtlesin vaadata, et kuidagi kahtlaselt lai tee muidu ja seal oligi teine rida, mis kohe oleks nagu ära lõppenud ka. Igatahes jah, ülinapilt sain pidama, kui seisma jäänud auto varjust vuras korraliku hooga minu varvaste eest läbi valge skoda. Jõudsin veel käed üles ja kere taha lükkata ja tundsin kuidas peaegu kõhtu ripsas auto peegel. Oleks auto natukene aeglasemalt eest läbi sõitnud oleks vb varvastest üle sõidetud ka, väikse jooksuga olin siis üle tee minemas. Joppas ikka hullult, et jäin terveks. Krdi debiile ikka leidub, kes arvab, et ees olevad autod jäävad ns zebra ees seisma vahel.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Tagurdasin täna autoga mingite kivide otsa ennast autoga ümber pöörates. Ok, saan aru, et igal pool ei tohi parkida ja märki lugeda oskavaid inimesi on vaja tõkestada aga krt! Tehke seda nii, et takistused näha oleks! Hetkel tundub, et pääsesin vaid põhja kriipimisega ja arvet kellelegi saata vaja pole, eks see siis lähitulevikus selgub kas asi nii õnnelikult ikka lõppes.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Mul kah liiklusest: tra, suunatuli on teie liiklusvahendil kindla põhjusega. Kasutage seda.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Tagurdasin täna autoga mingite kivide otsa ennast autoga ümber pöörates. Ok, saan aru, et igal pool ei tohi parkida ja märki lugeda oskavaid inimesi on vaja tõkestada aga krt! Tehke seda nii, et takistused näha oleks! Hetkel tundub, et pääsesin vaid põhja kriipimisega ja arvet kellelegi saata vaja pole, eks see siis lähitulevikus selgub kas asi nii õnnelikult ikka lõppes.
                                Kui need kivid just vahepeal ei tekkinud siis mulle jääb arusaamatuks kellele sa arvet esitada tahad.
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X