320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    OLD SPICE KÕIGE VÄRDJAM REKLAAM
    ohhh lõpuks keegi pani selle siia - kaks kätt püsti duubeldan!!!!!!!!!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      FB´s keegi sponsoneerib mingit "bayernMünchen fans" lehte, kus reklaamitakse särki kirjaga "i may live in estonia, but my heart belongs to Bayern München" like wtf...mitmendat päeval juba figueerib see sponsoneeritud postitus mu news feedis kõrgel kohal.
      Olen samu Unitedi omi näinud, päris koomilised.
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Tsahkna
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          Algselt postitas alehis Vaata postitust
          Ja mis siin närvi ajavat on täpsemalt? Absoluutselt adekvaatne ettepanek ja muud moodi ei saakski mõeldav olla. Samuti on tore, et sellega varem tegeletakse mitte ei hakata tagantjärgi olukorda lappima nagu tavaliselt. Kui nägu näidata ei taha, siis otsi mõni teine riik, kuhu minna. Kui kohalike reeglitega lepid, siis palun väga.

          Või sa ootad mask peas käivaid inimesi tänavapilti?

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Või sa ootad mask peas käivaid inimesi tänavapilti?
            No, minule nt meeldib aegajal sõpradega koos hobusemaskidega tänaval ringi joosta. Kui see ebaseaduslikuks muudetakse, siis mina tulen küll tänavatele mässama.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              No, minule nt meeldib aegajal sõpradega koos hobusemaskidega tänaval ringi joosta. Kui see ebaseaduslikuks muudetakse, siis mina tulen küll tänavatele mässama.
              Kõige lõbusamad on muidugi Guy Fawkesi maski kandvad Weekend-festari külastajad...

              Kommentaar


                Kuradi hispaanlased Kaubahalli Rimis. On siis ikka vaja kogu suguvõsa poodi kaasa võtta. Huvitav, kui erinevad saavad olla kaks inimest samast maailmajaost.
                You need people who score goals, that's how you win games.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  ... Guy Fawkesi maski kandvad ....
                  ära aja mind närvi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    No, minule nt meeldib aegajal sõpradega koos hobusemaskidega tänaval ringi joosta. Kui see ebaseaduslikuks muudetakse, siis mina tulen küll tänavatele mässama.
                    Ma pooldan seda ideed, kuid samas tekib ka vastuolu religiooniga. Kuna meie riigis riigikirikut ei ole, siis väga ei saa religoonide osas kobiseda.

                    Kommentaar


                      ERR-i äpp (androidile). Rattasõidu jooksul teostatud 1-1,5 h järelkuulamist neelab akut mingi 50-60%. Mis sajandist see rakendus pärit on?!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ole meheks, kes Sa elad ülestuult ja otsustasid just suve kõige soojemal ajal sõnnikut laotada.
                        Seda oli päris naljakas just lugeda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ole meheks, kes Sa elad ülestuult ja otsustasid just suve kõige soojemal ajal sõnnikut laotada.
                          Esteet, raisk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            ERR-i äpp (androidile). Rattasõidu jooksul teostatud 1-1,5 h järelkuulamist neelab akut mingi 50-60%. Mis sajandist see rakendus pärit on?!
                            Mida kuulad? Lihtsalt mingi podcasti ettemängija samu saateid maha ei mängi?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Mida kuulad? Lihtsalt mingi podcasti ettemängija samu saateid maha ei mängi?
                              Rahva teenrid ja olukorrast riigis. Mis on podcasti ettemängija ma ei tea.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Veerevaid asju. Veerevad eest kui vähegi toestamata jätad.
                                postimage.org lehele üles topitud pilte/ennast/inimesi, kes sinna pilte üles topivad. Alatasa klikid pildile, et näha pilti suuremana, aga viib hoopis postimage.org kodulehele. #noreklaam

                                Kommentaar

                                Working...
                                X