320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Jäi ka täna hümnipoleemika silma ja.. Kas varem on kusagil hümni lastud? Sry, ma pole aastavahetustel telekavaataja. Isegi kui viimased aastad on elu vaiksemaks läinud ja jälle kodused aastvahetused, siis seltskonnasurma ikka töle ei pane ju. Ja suures rahvamelus kusagil vabaka taolises kohas ei kujuta ma hümni ette. Millal see oleks pidanud kõlama? Ja miks? Aastavahetus on mingi riiklik tähtpäev või mis? Just selles mõttes, et miks ta riigile tähtis peaks olema?
    +1
    Kui hümn oleks kõlanud, siis oleks taas arvajaid, et pole väärikas samal ajal lällata või paugutada.
    Pigem tundub, see teatud isikute meeleheitlik ponnistus nii ennast vastandades kõigele/kõigile pildile pääseda.

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Jäi ka täna hümnipoleemika silma ja.. Kas varem on kusagil hümni lastud? Sry, ma pole aastavahetustel telekavaataja. Isegi kui viimased aastad on elu vaiksemaks läinud ja jälle kodused aastvahetused, siis seltskonnasurma ikka töle ei pane ju. Ja suures rahvamelus kusagil vabaka taolises kohas ei kujuta ma hümni ette. Millal see oleks pidanud kõlama? Ja miks? Aastavahetus on mingi riiklik tähtpäev või mis? Just selles mõttes, et miks ta riigile tähtis peaks olema?
      Ilmselt siin peeti silmas laiemat tendentsi. Täna ei lase hümni, homme aga küsid, miks nii "äärmuslik" laul nagu "Eesti muld ja Eesti süda" Laulupeol kõlab jne.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        +1
        Kui hümn oleks kõlanud, siis oleks taas arvajaid, et pole väärikas samal ajal lällata või paugutada.
        Pigem tundub, see teatud isikute meeleheitlik ponnistus nii ennast vastandades kõigele/kõigile pildile pääseda.
        Kui seda oleks öelnud Helme, Madison või muu poliitik, oleks raske vastu vaielda. Poliitik - selge, et noolib hääli jne. Aga Hõbemägi on vist viimane inimene kel seda teemat tõstatades oleks vaja pildile pääseda.Nagu ka Tõnis Mägi, kes samuti sel teemal jõudnud pisut sõna võtta.

        Kommentaar


          See on lihtsalt nii naljakas, et selliste teemade üle jauratakse. Kas aastavahetusel tuleks hümni mängida või mitte...no tule taevas appi. Ja mingitel solvumise maailmameistritel jälle põhjus kivi alt välja tulla. Viimasest solvumisest oligi juba liiga palju aega möödunud...

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Kui seda oleks öelnud Helme, Madison või muu poliitik, oleks raske vastu vaielda. Poliitik - selge, et noolib hääli jne. Aga Hõbemägi on vist viimane inimene kel seda teemat tõstatades oleks vaja pildile pääseda.Nagu ka Tõnis Mägi, kes samuti sel teemal jõudnud pisut sõna võtta.
            Sina ja sinu pseudoprobleemid, võtta kokku ennast.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Ilmselt siin peeti silmas laiemat tendentsi. Täna ei lase hümni, homme aga küsid, miks nii "äärmuslik" laul nagu "Eesti muld ja Eesti süda" Laulupeol kõlab jne.
              ja jah, see hakkab küll meenutama juba lauset: täna mängid saksofoni, homme reedad kodumaa!, ei ole mõtet tonte endale ise luua, et neid siis hirmasti lahendama kukkuda. öeldi ka ak-s välja, et see oli korraldajate otsus, et hümn ei oleks saanud kogu värgi keskel endale sobivat väärikat kohta. pealegi, asendati see vähemalt sama isaamaalise, kui mitte rohkemgi, lauluga. chill mehed, chill.

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                ja jah, see hakkab küll meenutama juba lauset: täna mängid saksofoni, homme reedad kodumaa!, ei ole mõtet tonte endale ise luua, et neid siis hirmasti lahendama kukkuda. öeldi ka ak-s välja, et see oli korraldajate otsus, et hümn ei oleks saanud kogu värgi keskel endale sobivat väärikat kohta. pealegi, asendati see vähemalt sama isaamaalise, kui mitte rohkemgi, lauluga. chill mehed, chill.
                +1
                Ei tasu tõesti enda elu ise raskemaks elada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Kui seda oleks öelnud Helme, Madison või muu poliitik, oleks raske vastu vaielda. Poliitik - selge, et noolib hääli jne. Aga Hõbemägi on vist viimane inimene kel seda teemat tõstatades oleks vaja pildile pääseda.Nagu ka Tõnis Mägi, kes samuti sel teemal jõudnud pisut sõna võtta.
                  Õige tähelepanek.
                  Minu arvamus oli/on puht oletuslik.
                  Mis ajendas Hõbemägi, seda ma ei tea.
                  Tõnis Mägi ilmselt aga liitub varsti mõne erakonnaga.

                  Kommentaar


                    Noh, eks aeg näitab. Aga olen miskipärast üsna kindel, et see pole juhus, et Hõbemägi, Mägi, Runnel jt just samal ajal sõna võtsid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      ja jah, see hakkab küll meenutama juba lauset: täna mängid saksofoni, homme reedad kodumaa!, ei ole mõtet tonte endale ise luua, et neid siis hirmasti lahendama kukkuda. öeldi ka ak-s välja, et see oli korraldajate otsus, et hümn ei oleks saanud kogu värgi keskel endale sobivat väärikat kohta. pealegi, asendati see vähemalt sama isaamaalise, kui mitte rohkemgi, lauluga. chill mehed, chill.
                      +1 sellele.
                      minu jaoks üsna müstiline, et sellisest asjast nii palju tolmu üles keerutatud.

                      Samas selle peale närvi ka ei viitsi minna, sest see oleks samaväärne nende hüsteerikutega kelle jalge alt toosama tolm kekris

                      Kommentaar


                        Ma ausalt ei teadnud, et see üldse traditsioon oli. Kõne küll jah, aga hümn. Kuigi ma vist saan ideest aru, aga hümni ajal peaks ikka kõik püsti olema ja kaasa laulma. Täpselt südaööl vaevalt seda keegi teeb. See oleks pigem põhjus solvumiseks.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Kui seda oleks öelnud Helme, Madison või muu poliitik, oleks raske vastu vaielda. Poliitik - selge, et noolib hääli jne. Aga Hõbemägi on vist viimane inimene kel seda teemat tõstatades oleks vaja pildile pääseda.Nagu ka Tõnis Mägi, kes samuti sel teemal jõudnud pisut sõna võtta.
                          Õnneks tuli ka Helmelt kiri ära. Tea, kas ta eile Liia Hänni laulupeol ikka käis laulmas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Kui seda oleks öelnud Helme, Madison või muu poliitik, oleks raske vastu vaielda. Poliitik - selge, et noolib hääli jne. Aga Hõbemägi on vist viimane inimene kel seda teemat tõstatades oleks vaja pildile pääseda.Nagu ka Tõnis Mägi, kes samuti sel teemal jõudnud pisut sõna võtta.
                            Õnneks on Hõbemägi kõige vähemedevam ajakirjanik, eks.

                            Kommentaar


                              Need solvujad, kes ütlevad, et valitsus karistab neid ja nemad on ainukesed, kes viitsivad elus pingutada.
                              Kas nad lähevad ka oma õpetaja juurde ja ütlevad talle otse näkku, et ta on elus saamatu ja ei viitsigi reaalset midagi teha? Või haiglas magistrikraadiga õele, kes naudib patsiendi aitamist, et ta on luuser ja kui ta juba seal on, siis ka ämmaemandale sama? Seda sellel hetkel, kui sünnitus käsil loomulikult. Ma eeldan, et kui politsei teda puhuma paneb, siis ta ei räägi temaga, sest nad pole ju ühel tasemel. Ja nii edasi.

                              Ja siis need, kes ütlevad, et pension on nende tööga väljateenitud privileeg hästi ära elamiseks. Paraku on selleks sinu muud investeeringud. Pension on ühiskonna poolt makstav toetus, mida sina maksad endast vanematele ja sulle maksavad sinust nooremad. Sinu panusest suurem ja olulisem on ühiskonna jõukus ja inimeste arv, kes seda maksavad. Mina ei näe probleemi pensioniea tõstmises, sest realistlikult ei saa nende hulk tõusta üle teatud protsendi ühiskonnast. Loota jääb vaid sellele, et neid hakatakse ka hindama töötajatena.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                https://mehele.ohtuleht.ee/850856/to...m-narvi-ajavad Lasime toimetusel jaurata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X