320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mhmh.
    Mis sellest kirjeldusest talle siis vihjas enim ka?

    Kommentaar


      Viigipüksid ja vest.

      Kommentaar


        Kadrioru FB grupp. Mingi lollakas paneb pildi, kuidas Reidi tee ehitusel puud maha saetakse, vingub, et jälle kõik linna hõberemmelgad(milline seksikas nimi suvalisele pajule) võetakse maha, rand(kus keegi vist viimased 50 aastat ujunud pole) kaob ära jne. Selle peale proua abilinnapea lubab isiklikult homme teada anda, mis seisus ehitus on jne. Türa, tegele parem Gonsiori tn ehitusega, kui see teine jupp ka mitu kuud hiljem valmis saab, siis on Kesklinnas totaalne katastroof sügisel.

        Kommentaar


          Alkoholiaktsiisi teemal jaurajad...

          Kommentaar


            See mis Bangladeshis toimub ja kui vähe meedias seda kajastatakse. Eriti Eesti meedias, pole veel ühtegi pisematki uudist sellest olukorrast näinud.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              See mis Bangladeshis toimub ja kui vähe meedias seda kajastatakse. Eriti Eesti meedias, pole veel ühtegi pisematki uudist sellest olukorrast näinud.
              Myanmar?

              Myanmar's Killing Fields oli päris ränk.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Myanmar?

                Myanmar's Killing Fields oli päris ränk.

                About 25 students were injured as a protest over road safety ended in violence, reports say.


                The protesters want improved road safety after a boy and girl were killed by a speeding bus last Sunday.

                The government has blocked mobile internet access for 24 hours in response to the protests.


                Interneti shutdown, et inimesed ei saaks pilte/videod edastada välismeediale, valitsuse palgatud jõmmid käivad rahumeelselt protestivaid inimesi peksmas raudkangidega jne. Pidage meeles, et protestijad on koolilapsed.. kes tahavad kõigest turvalisi teid.

                Teens as young as 13 have been seen on Dhaka's notoriously clogged streets, checking drivers have valid licences and that cars and buses are in roadworthy conditions before letting them drive on.


                Our news websites are down, everything is down.

                Please spread the word and if you need anything to be translated to or from Bengali, I am willing to do anything to get information out.

                ধন্যবাদ. যদি কারো বাংলা ট্রান্সলেট লাগবে , আমারে বাংলাই লেখ আর আমি তোমার জন্য ইংরাজি তে ট্রান্সলেট করে দিব । আমাদের দেশ থেকে তথ্য প্রকাশ করতে হবে।

                14 to 18 year olds are being killed and raped for protesting
                তের থেকে উনিশ বছরের ছেলেমেরা আমাদের রাস্তায় হত হচ্ছে


                Please sign this petiton urging the United Nations to call out Bangladesh Chattra Leauge (the Hitler Youth I was reffering to in post) as a terrorist organization. - https://www.change.org/p/united-nati...t-organization
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Sa teed mitu head turnat pokkeris, 3000-5000 osalejat, sisseost on küll väike, aga sa saad vaid 200 hulka. 5-7 tunni jooksul on valede otsuste arv minimaalne ja siis iga kord nii lähedal võidule kukud all innis kindlalt parema käega välja, see nv oli mingi 3-4 sellist turnat, mul pole tuniiri otsustavas faasis üldse õnne ja finaallaud on endiselt unistuseks jäänud. Samas, heal juhul, pühapäeva mängija ei pruugigi 3000 ja peale osalejaga turnal kunagi sinna jõuda, sest amatööril on päris raske 5-7 tundi keskenduda, ehk ka aeg-ajalt 200 hulka pääsemine võiks rõõmu valmistada, ometigi see rõõmu enamasti ei paku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Sa teed mitu head turnat pokkeris, 3000-5000 osalejat, sisseost on küll väike, aga sa saad vaid 200 hulka. 5-7 tunni jooksul on valede otsuste arv minimaalne ja siis iga kord nii lähedal võidule kukud all innis kindlalt parema käega välja, see nv oli mingi 3-4 sellist turnat, mul pole tuniiri otsustavas faasis üldse õnne ja finaallaud on endiselt unistuseks jäänud. Samas, heal juhul, pühapäeva mängija ei pruugigi 3000 ja peale osalejaga turnal kunagi sinna jõuda, sest amatööril on päris raske 5-7 tundi keskenduda, ehk ka aeg-ajalt 200 hulka pääsemine võiks rõõmu valmistada, ometigi see rõõmu enamasti ei paku.

                    Soovitan seal viimase 200-400 hulgas kõvasti agressiivsemalt mängida, tõesti kukud siis tihedamalt välja, aga selle eest jõuad vahepeal ka finaali.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Soovitan seal viimase 200-400 hulgas kõvasti agressiivsemalt mängida, tõesti kukud siis tihedamalt välja, aga selle eest jõuad vahepeal ka finaali.
                      Jeps, ma olen pigem sellinne hea käe ootaja, kui ma muidugi olen top 10 stäkiga siis ma julgen olla agressiivne, aga keskmise või väikese stäkiga üritan olla kannatlik.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Jeps, ma olen pigem sellinne hea käe ootaja, kui ma muidugi olen top 10 stäkiga siis ma julgen olla agressiivne, aga keskmise või väikese stäkiga üritan olla kannatlik.
                        See on jah selline tüüpviga. Pead muidugi selle õige koha üles leidma kus alustada ja millal lõpetada, aga soovitan julgelt proovida ikka kõvasti agressiivsem olla seal lõpupoole, tuleb palju all ine tekitada mida muidu ei teeks. Turniiri võitmiseks on sul õnne nagunii vaja.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Debiilikud kes ei vaktsineeri enda lapsi.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Debiilikud kes ei vaktsineeri enda lapsi.
                            Milliseid vaktsiine sa mõtled? Mingite vaktsiinidega on ju inimeste ja laste terviseid siin ära rikutud ja eks see on seda hirmutunnet põhjustanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Milliseid vaktsiine sa mõtled? Mingite vaktsiinidega on ju inimeste ja laste terviseid siin ära rikutud ja eks see on seda hirmutunnet põhjustanud.
                              Kõike soovitatud vaktsiine 1-18a lastele. Kas sa reaalselt trollid või oled mingi lamemaa uskuja??
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Kõike soovitatud vaktsiine 1-18a lastele. Kas sa reaalselt trollid või oled mingi lamemaa uskuja??
                                Kust sa lugesid välja, et ma usun? Radaris-meedia väljaannetes on ju räägitud vaktsiinide pahupoolest ja selle ma ka näiteks tõin võibolla ei olnud kõige parem sõnastus. Sa ei pea kohe nii testosterooni täis minema.

                                Ma isiklikult ei saa ka aru nendest, kes keelduvad laskmast teha enda lastele teatud vaktsiine, mis peaksid olema kohustuslikud. Pigem on küsimus, miks ei lasta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X